Opinie o Asrin Beach Hotel

Kategoria lokalna: 4

4.6/6
(96 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.7
Pokój
4.3
Położenie i okolica
4.4
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Byłem widzialem

    Tomasz, Wolbrom 26.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Spędziliśmy 7 dni w hotelu . Czy polecamy ? To zależy od ceny , my mieliśmy bardzo atrakcyjną :) Pokój czysty z widokiem na morze. W hotelu goście to sami Rosjanie . Jedzenie urozmaicone. Woda w basenie zimna.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    opinia o wakacjach

    Joanna, 03.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Jesteśmy po wycieczce , dzięki Rainbow była to wycieczka miła i przyjemna , jak na pierwsze wakacje z dziećmi byliśmy zaopiekowani , przez obsługę od samolotu do przejazdu do hotelu,Panie stanęły na wysokości zadania , Pani na spotkaniu organizacyjnym wszystko wytłumaczyła i była do naszej dyspozycji w razie problemów , syna ugryzł jakiś owad i pomoc z ubezpieczalni została szybko zorganizowana. Powrót wyglądał równie dobrze i sprawnie , byliśmy zdziwieni że nawet przy odprawie była Pani do Pomocy w razie jakichś problemów co było dużym plusem. Co do hotelu czytając komentarze , byłem trochę przerażony , ale miło się zaskoczyłem , pokoje mogły by być faktycznie większe , ale było czysto , zawsze posprzątane , obsługa tak miła , kontaktowa oraz co najbardziej życzliwa , gdy syn się uderzył nie wiadomo skąd znalazł się Pan z obsługi z lodem do okładów i chęcią pomocy , jedzenie przepyszne urozmaicone mięso , sałatki może i mniej urozmaicone, ale zawsze świeże i co najważniejsze pyszne , najwięcej można narzekać na syfiących tam ludzi którzy przyjechali na wakacje , lokalizacja przy morzu na plus choć w okolicy nie ma nic więcej do urozmaicenia czasu , trzeba wykupić wycieczki by zobaczyć coś fajnego , jest to hotel do którego nie miał bym większych obiekcji by wrócić 🙂

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Pobyt 31.08 -07.09.2025

    Anna, Sroda Wielkopolska 08.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Pomimo nie ciekawych opini zdecydowaliśmy się na ten hotel i jesteśmy mega zadowoleni. Hotel czysty, obsługa wspaniała, barmani bardzo życzliwi, plaża blisko, jedzenie nie do przejedzenia. Jednym słowem było wspaniale🥰

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zmiana hotelu na Club Dizalya

    ANNA 25.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Chcę podziękować za wypoczynek w Clubie Dizalya ponieważ urlop był bardzo udany. Jesteśmy zadowoleni z pobytu w/w hotelu. Dzięki!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    pobyt w hotelu na duży plus :)

    Beata 26.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel zaskoczył nas bardzo pozytywnie . Zacznę od przyjazdu: do hotelu dotarliśmy po 21.00 ale przed zameldowaniem zostaliśmy zaproszeni na stołówkę gdzie otrzymaliśmy naprawdę super kolacje. Pokoje i łazienki okazały się odnowione , przestronne , czyste (my mieliśmy na I pietrze pokój nad stołówką polecam). Z tego co zauważyliśmy większość pomieszczeń było odświeżone , nowe umywalki , dozowniki na mydło i papier w lobby czyste fotele i kanapy. Przejście na plaże oraz łazienki przy plaży a także beach bar naprawdę czyste (smaczne przekąski). Co do posiłków naprawdę jest wybór (grill na obiad i kolację) bardzo świeże warzywa i niesamowita kontrola świeżości posiłków przez kucharza , obsługa stołówki jaki i hotelu na wysokim poziomie. W prawdzie nie jest to hotel wysokiej klasy jednak naprawdę godny polecenia ( nasza grupa liczyła 8 osób i wszyscy byliśmy zadowoleni z pobytu). Jedyny minus to animacje a właściwie ich brak ( animatorzy do wymiany ).

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wczasy

    Marcin, Ruda Śląska 07.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    dziękujemy za piękny pobyt w hotelu ASRIN BEACH HOTEL pogoda super poznaliśmy piękne tereny wycieczka na zielony kanion jest co wspominać

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ocena hotelu

    Andrzej, JAWORZNO 28.08.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Czytane opinie na temat hotelu były niezgodne z rzeczywistością. Czysto, jedzenia dużo i smaczne. Obsługa miła i pomocna.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super

    Halina, Tychy 24.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Hotel mimo negatywnych opini bardzo miło nas zaskoczył wszędzie czyściutko ,obsługa bardzo miła i pomocna jedzenie urozmaicone i bardzo dobre. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych.Polecamy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wczasy Asrin sierpień

    Łukasz 03.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    ogólne spoko gdyby nie duża ilość gości ze wschodu , którzy drażnili swoim zachowaniem i brakiem kultury. Mały basen , walka o leżaki od świtu . Obsługa miła, pomocna , kuchnia bogata.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam

    Jakub 06.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Fajny hotel z własną plażą. Obsługa zna język Polski. Basen duży, można popływać. Liczne sklepy blisko.