Opinie o Grand Uysal Beach & Spa
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
Monika, Dębowa 7/8 27.10.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel miejski a co za tym idzie na niedużej powierzchni. Czysty, zadbany z bardzo miłą i uczynną obsługą. Plaża nie należy do najpiękniejszych, ale w bliskiej odległości i dającą poczucie prywatności. Jedzenie bardzo smaczne. Codziennie rozpalony grill do kolacji. Ogólnie bardzo dobrze oceniam ten wyjazd, choć jednak wolę hotele położne poza miastami i na większym terenie, najlepiej ogrodu. Jest to jednak tylko moja subiektywna preferencja.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
Waldemar, Łódź 31.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWyjazd zaliczam do bardzo udanych, córka tez zadowolona. wszystko było Ok poza jednym , dostaliśmy najgorszy pokój z możliwych z widokiem na płac budowy i amfiteatr sąsiedniego hotelu wiec codziennie program animacyjnych do 24 na cztery fajery… 😖. Reszta super.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miła atmosfera, dobre jedzenie, wygodny pokój
Iwona, Dąbrowa Górnicza 20.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, samemuMała ale dobrze zorganizowana plaża wygodne leżaki czysta woda tylko kamyki uśmiechnięci wczasowicze głownie Holendrzy i Turcy. Bardzo dobre jedzenie duży wybór, wygodne łóżka dobry rozmiar pokoju i balkonu. Ogródek z huśtawkami przy wejściu i recepcja z i angielskim bardzo pomocna. Sejf darmowy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam
Samanta, Poznań 20.12.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąByliśmy w tym hotelu 11 dni od 6 do 16 października z synem 1.5 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni , pokoje ładne i czyste , regularnie sprzątane , do jedzenia zawsze kazdy coś dla siebie znajdzie . Plaża praktycznie przy hotelu, miniklub dla dzieci , fryzjer , sklep i masaże na terenie hotelu. Wieczorami codziennie animacje ,po za niedzielą - codziennie coś innego . W ciągu dnia przy basenie najróżniejsze gry i konkursy . W pobliżu sklepy, a do centrum Oba blisko , do centrum Alanya kilka przystanków autobusem . Okolica sokojniejsza ale nie jest to odludzie gdzie nie ma zupełnie nic . Bary , kawiarnia , apteka , małe sklepiki i market migros praktycznie obok hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Sylwia, Suchedniów 15.08.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzepobyt 8-16 czerwca,hotel czysty, pokoje i łazienki jak na zdjęciach w ofercie, bardzo ładne, plaża ładna, woda czysciutka, leżaki niestety trzeba rezerwować przy basenie na plaży spokojnie znajdzie się wolne, jedzenie pierwsze trzy dni obiady słabe, ale później już większy wybór i bardzo dobre, ciasta bardzo dobre, mało owoców, przekąski bardzo dobre. Niestety pierwsza noc zakwaterowali nas w pokoju dla inwalidów
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel piękny i wygodny, ale...
Anna, Świętochłowice 23.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeDo hotelu Grand Uysal przybyliśmy koło 1 w nocy, więc pomimo dosyć długiej podróży nie otrzymaliśmy żadnego posiłku. Zakwaterowanie przebiegło szybko i sprawnie. Hotel czysty i zadbany. Pokoje codziennie sprzątane. Śniadania dosyć nudne ale obiady i kolacje bardzo zróżnicowane. Obsługa miła, ale zdecydowanie nastawiona na obsługę klientów z innych krajów i napiwki ;) do plaży bliziutko, dojście jest z samego terenu hotelu, więc to na plus. Plaża czysta, strzeżona, leżaków i parasoli wystarczało dla wszystkich. Kątem oka widzieliśmy, że przy basenie od samego otwarcia panowała rezerwacja leżaków. W bliskiej odległości od hotelu można znaleźć markety oraz sklepiki z odzieżą i pamiątkami. Jeśli chodzi o obsługę ze strony Rainbow to na plus zdecydowanie wypada pani Ola, która była pilotem wycieczki. Natomiast pani, która była na wizycie w hotelu we wtorek 18.07 na ogromny minus. Opryskliwa, nieprzyjemna i to nie tylko w stosunku do nas ale i pozostałych wczasowiczów, co mogliśmy usłyszeć stojąc w kolejce. Na wycieczce zorganizowanej przez Rainbow okrutnie się struliśmy. Nasz błąd, bo nie dzwoniliśmy po lekarza, ale postanowiliśmy, że zgłosimy to rezydentce, żeby chociaż biuro miało to na uwadze dla dobra pozostałych wczasowiczów. Wystarczyło powiedzieć, że biuro przeprasza za zaistniałą sytuację i że będą się starali niedopuścić do następnej. Wystarczyło? Nie. Pani najpierw bardzo cynicznie podsumowała, że nie ma protokołu od lekarza więc skąd pewność, że taka sytuacja miała miejsce i próbowała nam wmówić, że to od zmiany odporności i pogody 🤦🏼♀️Na lotnisku w drodze powrotnej nie było nikogo z biura. Jedynie pan kierowca powiedział nam łamaną angielszczyzną, do którego terminala mamy się udać. Tak więc. Hotel piękny i wygodny, ale to nasze ostatnie wakacje z Rainbow. A szkoda.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny wypoczynek
TOMASZ, REDA 28.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel położony tuż przy plaży z prywatnym przejściem w stronę morza. Pokój zgodny z opisem, czyli boczny widok na morze. Nam trafił się na 6 piętrze, więc dodatkowo widok na góry. Wyżywienie i obsługa na najwyższym poziomie. Wieczorne animacje w postaci występów różnego rodzaju artystów także z wyższej półki- codziennie inny program. W hotelu jest wszystko co potrzeba, czyli salon masażu, fryzjer, sklepik, punkt medyczny, siłownia, pokoik zabaw dla dzieci. Basen raczej średniej wielkości, ale przy rozłożeniu gości w kierunku plaży daje radę. Bar przy basenie czynny w zasadzie non-stop do wieczora. Przystanek komunikacji miejskiej tuż przy hotelu. Dojazd do centrum zajmuje kilka minut. Polecam ten obiekt!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grand Uysal Beach & Spa
Paulina, Żnin 26.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWakacje bardzo udane !!!! Hotel , pokoje, jedzenie obsługa wszystko na 5 gwiazdek , naprawdę polecamy !!!! Mamy nadzieje ze sie jeszcze raz spotkamy !!!! Dziekujemy. Holidays very successful !!!! Hotel, rooms, kitchen, service all 5 stars, we really recommend it!!!! We have a chance to meet again!!!! Thank you.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje rodzinne
Marcin, Częstochowa 02.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąŁazienka do remontu przy prysznicu woda wpływa do pokoju ogólnie hotel ok.Dużo rosjan i Niemców .Posiłki smaczne i duży wybór ,obsługa hotelu w porządku.Plaża kamienista przydadzą się buty do wody
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było warto.
WOJCIECH, LAZISKA GORNE 23.08.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePolecam.Jedyny minus to długi transfer z lotniska.Typowy hotel miejski,blisko plaży oddzielonej ruchliwą drogą i promenadą.Pobyt był udany.