Opinie o Lonicera World

Kategoria lokalna: 5

5.3/6
(482 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    serdecznie polecam

    Paulina, Kraków 28.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel to wielki kompleks. Jest tu wszystko i jeszcze więcej. Restauracje, przekąski, ciasta, lody, owoce. Basenów jest ponad 10, 2 parki wodne i 2 plaże. Jedzenie smacze i świeże. Morze cieplutko i spokojne. Brak problemu z leżakami mimo pełnego obłożenia. Smaczne drinki, piwo butelkowane, orzeszki, chrupki, gotowana kukurydza. jestem pewna że nie wszystko wymieniłam pokój mały ale czysty. jedyny minus to fakt że jest dość daleko od lotniska i to że byłam tam tylko tydzień;)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WYPOCZYNEK

    AGATA, JEDLINA-ZDROJ 04.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Super hotel ,obsługa , jedzenie nie do przejedzenia i smaczne blisko plaza pełno basenów MEGAAA POLECAM

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lonicera World

    Marta 18.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wszystko zgodnie z opisem. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Codziennie show. Bardzo duża powierzchnia użytkowa hotelu. Dla zainteresowanych sklepy w hotelu, butiki. Zaraz za bramą hotelu ogromne bazary, sklepy, apteki itd Mogę polecić hotel z czystym sumieniem. Z obcokrajowców dominują Rosjanie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Lonicera World

    Romuald, Jankowice 15.07.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wczasy bardzo udane. Jedzenie wyśmienite. Ośrodek czysty, zadbany i bardzo bezpieczny. W pobliżu ośrodka bazar turecki.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Cudowne wakacje

    Aleksandra, Warszawa 05.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byliśmy w hotelu 2 tygodnie, wszystko fantastycznie, jedynym minusem jest łazienka. Stara wymagająca remontu (blok F pokój 6220) płytki lata 80-90, mała kabina prysznicowa. Poza tym wszystko super: teren, zieleń, jedzenie, rozrywka no i baseny! Jest co robić. Szkoda, że ten czas tak szybko minął...

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tydzień w Lonicera World

    JOANNA, RUZIEC 19.06.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Fantastyczny tydzień wakacji w tym hotelu. Wspaniała pogodna, czysta przyhotelowa plaża. Woda ciepła zarówno w morzu jak i w licznych basenach. Dużo ludzi, ale i dużo barów, także nie ma kolejek. Samemu można sobie wyciskać świeży sok z pomarańczy. W restauracji bardzo duży wybór potraw. Wieczorem można pobawić się na dancingu przy muzyce na żywo. Obsługa pomocna. Dla mnie rewelacja!!! Polecam!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Super wypoczynek

    MARIUSZ, WARSZAWA 24.09.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pierwszy raz chciałem zostać dłużej niż 7 dni

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lonicera world

    Jowita, Suwałki 13.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Jak najbardziej godny polecenia hotel. Syn szczęśliwy. Mnóstwo zjeżdżalni. Czysto. Jedzenia dużo. Wspaniała piaszczysta plaża. Na pewno tam wrócimy

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany urlop

    Daria 25.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Jesteśmy zadowoleni z hotelu. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi aquapark spełnił oczekiwania nie tylko dzieci 😊 Duży wybór jedzenia i przekąsek. Duża ilość Snac barów. Obsługa na wysokim poziomie pokoje sprzątane codziennie. Duży plus na czystość w hotelu. Serdecznie polecam hotel z Rainbow

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    polecam

    MAGDALENA, Zabrze 01.12.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    polecam ten hotel. byliśmy tu już 2 raz i na pewno wrocimy. wszystko super. pokoje codziennie sprzątane, wszędzie czysto, jedzenia dużo I każdy znajdzie coś dla siebie. smaczne i różnorodne. animacje super . obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. aquapark super. polecam na 1000 %