Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było super
Justyna 08.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel mega dla rodzin z dziećmi, wiele atrakcji, aquapark, animacje. Co wieczór różne pokazy na estradzie. Jedzenie urozmaicone i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie:)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsze wakacje
Krzysztof, Polkowice 15.08.2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąRewelacyjne miejsce i bardzo miła obsługa! Szczerze polecam każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas. Wiele wspaniałych animacji. Jedzenie całą dobę, pyszne, dla każdego coś dobrego. Ciepło, czysto i przyjemnie. Jestem jak najbardziej na tak! Na wyróżnienie zasługuje animator Marcin, bardzo pomocny, sympatyczny i przyjazny. Naprawdę kocha, to co robi - właściwa osoba na właściwym miejscu <3 . Również rezydentka oraz pilotka wspaniałe kobitki o ogromnej wiedzy. Wycieczki z Nimi to sama przyjemność. Można ich słuchać bez końca. Pozdrawiamy całą SUPER ekipę z Rainbow i oby do zobaczenia 😘
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Excellent
Lenka, Koprivnice,Czech Republic 14.10.2015 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąGreat everything
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetne wakacje dla całej rodziny 🌴🌴
Karolina , Holandia 27.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt bardzo udany , resort piękny .Mimo dużej powierzchni wszystko „ w zasięgu ręki”. Baseny świetne nie przepełnione , aqua park dla dzieci w każdym wieku. Animatorzy bardzo mili , fajnie się z dziećmi dogadywali . Pokoje przestronne i czyste . Posiłki różnicowane , nawet moja córka (7 lat, niejadek) znalazła coś dla siebie . Plaża ładna . Wakacje zaliczamy do udanych .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel dla całej rodziny
Ewelina 09.08.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW Lonicera Hotels spędziliśmy 2 tygodnie, pobyt jak najbardziej udany, kompleks podzielony na 3 części, więc każdy może wybrać co mu pasuje - miejsca głośne/imprezowe lub spokojniejsze, ludzi mnóstwo, ale nie czuć tego, mnóstwo atrakcji dla całej rodziny - baseny, świetny nowy aquapark, którego nie ma jeszcze na zdjęciach w ofercie Rainbow, domek z lodami Algida - bez limitu, bary co kawalek, bar z wyciskarkami do soku z pomarańczy, bar z owocami, pyszny kebab, super animacje, gry, bilard, przemiła obsługa, świetni polscy animatorzy, dzieci zachwycone Czarkiem i Olgą :), przemiła pani rezydent Ewelina, jedzenie ok - różnorodne, małe pokoje, mała plaża, ale piaszczysta, za hotelem jest druga dyskretna z pustymi leżakami i barem w cenie - żwirkowo - piaszczysta, polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World
Janusz, 05.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSuper hotel z wieloma atrakcjami dla dzieci jak i dorosłych. Można odpocząć przy basenach jaki przejść się nad zatokę by się wykąpać w wodzie. Restauracje z różnorodnym jedzeniem które zadowoli wszystkich. Bary dyskoteki i całe mnóstwo atrakcji . Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ja chcę do hotelu!
Izabela, Śląskie 09.10.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąNie będzie to długa opinia, ale myślę że w pełni wyrażająca nasze zadowolenie. w Lonicera spędziliśmy kilkanaście radosnych dni. Był to wyjazd rodzinny, więc trzeba było patrzeć, aby dzieciakom się nie nudziło. Pod nosem mieliśmy wszystko co było potrzebne od jedzenia do atrakcji basenowych i plaży, gdzie moglibyśmy praktycznie do morza wskoczyć z balkonu, no ale nie chcieliśmy wyskoczyć gdzieś za daleko. Bo co jakbyśmy przegapili Kinder Party? W końcu my starzy też chcieliśmy się pobawić, a co nie można? Obsługa przyjazna, nawet jakby trafił się jakiś wiecznie nie zadowolony człowiek, to by to pstryknięciem palca zmienili. Ogólnie jak w tytule, to słowa 3-letniej córki " ja chcę do hotelu w Turcji znowu!" i że było superaśnie, świetna zabawa i dobre jedzonko. Czy to nie wystarczy? Jak dziecko 3 letnie powie, że było dobre jedzonko a jak to dzieci lubią wymyślać, każdy wie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wyjazd
JOLANTA, MYSLOWICE 23.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeNie ma się do czego doczepić 🙈 wszystko naprawdę super , mieszkaliśmy w głównym budynku,pokoje ładne ,łazienki troszkę małe ( brak blatu przy umywalce, więc mało miejsca na kosmetyki)ale to naprawdę blachostka ! Jedzenie pyszne ,a w nie jednym 5 gwiazdkowym hotelu byliśmy, czystość , obsługa ,na najwyższym poziomie . Byliśmy od 1-12 czerwca , nigdzie nie było kolejek , niczego nie brakowało nigdy Polecamy z całego serca
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wczasy
Dariusz, Wodzislaw Slaski 23.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWszystko super. Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Począwszy od położenia hotelu po przez pokoje, wyżywienie, obsługę hotelową oraz wszelkie rozrywki.