Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World 1.06-12.06.2019
Aleksander, Gostyń 30.06.2019 | Tagi: 26-35 lat, samemuKompleks Lonicera jest ogromny, a w nim znajduję się wszystko czego urlopowicz potrzebuje : baseny, park wodny, snack bary, plaża, a nawet sklepy z tureckimi tekstyliami ;) Jedzenie pyszne wybór ogromny każdy znajdzie coś dla siebie prawie przez całą dobę. Obsługa dba o to, żeby nasz urlop był jak najlepiej spędzony nawet bez dawania napiwków są bardzo serdeczni. Animacje przy basenach w części 4 i 5 gwiazdkowej od 10 rano, co wieczór show, 1 raz na tydzień dzień turecki. Ogólnie bardzo dobry hotel.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne wakacje
Milena, Dąbrowa Górnicza 27.05.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPrzebywalismy w hotelu 11.05-25.05 z dziećmi 3 i 6 lat. Polecam hotel z czystym sumieniem! Jedzenie przepyszne, w ciągu dnia fast food, gozleme, lody gałkowe i na patyku, ciasta, sok wyciskany z pomarańczy w cenie, bardzo dobre drinki typu pinacolada Mohito likiery wina kolorowe drinki w cenie, Aquapark rewelacja, kilka basenów do wyboru, codzień mini disco i wieczorne pokazy, plaża wąska ale super piaszczysta z łagodnym wejściem do morza- buty zbędne, lezakow bardzo duzo- oczywiście rano rezerwowane ale w maju nie było problemu z wolnymi, obsługa miła i uśmiechnięta, szwagier podczas pobytu miał urodziny i miał zorganizowaną super niespodziankę. Morze w maju cudowne 23/24 stopnie, woda w basenie bardzo przyjemna, temp powietrza 25/32 stopnie. Pokój ok choc po nim widać upływ czasu. W pokoju sejf 2 euro za dobę, mini bar na początku z fanta cola itd a później donoszona woda, w pokoju czajnik i kubki, balkon mieliśmy w widokiem częściowo na morze, pokój standardowy 2 plus 2 wcale nie był mały. Wifi średnio działa ale tragedii nie ma ;) transfer sprawny- 2 godziny ale w tym postój 15 minut. Jesteśmy zachwyceni pobytem i wracamy za rok! Rainbow dziękujemy za ten wypoczynek:)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
super hotel
Polka 31.05.2021 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąBardzo fajny Hotel polecam dla rodzin z dziećmi jest figloklub.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjny wyjazd
IWONA 10.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parzebardzo jestem zadowolona z tego pobytu w tym hotelu ,każdy znajdzie coś dla siebie od malutkich dzieci do starszych ,super jedzenie ,baseny obsługa ,nie ma sie do czego przyczepić.napewno polece znajomym ten hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super rodzinne wakacje
Rafał, Zgierz 27.09.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąLonicera to jest to co trzeba na wakacje:) Chyba idealny hotel dla rodzin (2+2 dzieciaki 5lat). Bardzo przyjemne pokoje (ważne żebyście mieli pobyt w Lonicera Resort & Spa - według opisu w Rainbow to jest Lonicera World 5*), codziennie sprzątane. Baseny cieplutkie, można szaleć do woli. Super aqua park (trochę chłodniejsza woda - "tylko" 27C), atrakcji wodnych na terenie hotelu jest na tyle dużo że plaża schodzi na drugi plan. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, każdy (nawet najmłodszy) znajdzie coś dla siebie. Na terenie hotelu wiele barów - nikt nie będzie chodził głodny i spragniony. Wieczorami bardzo fajne animacje (show) - mogły by być trochę wcześniej, dzieciaki nie dawały rady wytrwać do końca. W pobliżu hotelu kilka fajnych sklepów z souvenirami . Gorąco polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World Lipiec 2021
Tomasz M. 23.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąW tym hotelu przebywaliśmy już 2 raz, pierwszy raz w wakacje 2019. Wybraliśmy go ponownie, bo mieliśmy pewność, że wszystko jest tak jak być powinno, na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa, zawsze czysto, zawsze na czas. Było to czego się spodziewaliśmy. Sprawdzony obiekt, który pozwala odpocząć i miło spędzić czas. Morze bez konieczności przechodzenia przez kładki i tunele. Baseny - dla każdego coś miłego, aquapark , basen sportowy, baseny rekreacyjne. Można znaleźć miejsca ciche, zacienione by czytać dobra książkę. Wśród gości głównie Rosjanie i Polacy. Nie ma konieczności rezerwacji leżaków - zawsze można znaleźć wolne. Mimo Covid - wszystkie atrakcje na terenie ośrodka działały normalnie. Wyżywienie super - bufet szwedzki obsługiwany przez kelnerów. Świetne zaangażowanie animatorów Rainbow, w uatrakcyjnianie pobytu gościom z Polski. Widać pasję i determinację. Hotel robi wszystko by zapewnić gościom najlepsze wrażenie. Mimo, że doba hotelowa zakończyła się o godzinie 12, a transfer na lotnisko był dopiero o 17, hotel wydaje wszystkim gościom specjalną przepustkę , która umożliwia korzystanie z całej infrastruktury ośrodka, także z restauracji i barów do czasu wyjazdu. Nie wynika to ze specjalnego traktowania Rainbow - jak twierdzi pan rezydent na spotkaniach organizacyjnych, a z procedury dotyczącej wszystkich gości niezależnie od biura. Gorąco polecam zarówno rodzinom z małymi jak i z dorosłymi dziećmi, a także seniorom. Za jakiś czas pewnie znów odwiedzimy to miejsce.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje!
Beata, Gliwice 09.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPolecam wszystkim szczególnie rodzinom z dziećmi. Obsługa, jedzenie, czystość pokoi, atrakcje - wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo Polecam
Piotr 29.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel jak na cztery gwiazdki bardzo fajny. Obiekt Lonicera stworzony jak małe miasteczko wszystko co potrzeba jest na miejscu wraz ze sklepami. Pokój czysty ładny, sprzątany co dzień. Hotel stworzony dla rodzin z dziećmi. Baseny, zjeżdżalnie animacje z polskimi animatorami (bardzo fajnymi). Jadzenie bardzo dobre, smaczne. Smaki Turcji nie zawsze mi smakowały, ale duży wybór. Polecam, ja na pewno wrócę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera
MACIEJ, KRAKOW 16.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzePyszne jedzenie mili ludzie wspaniałe obsługa piękna pogoda cudownie spędzony czas
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt marzeń
BB , Niegowonice 19.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąCzysto,pięknie, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Dzieci zachwycone basenami i aquaparkiem