Opinie o Lonicera World

Kategoria lokalna: 5

5.3/6
(482 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    polecam

    Marta Janina , TURBIA 22.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel jest ogromny. Byliśmy w Lonicera West, pokoje piękne, czyste. Jedzenia było pyszne, korzystaliśmy z każdej restauracji. Animacje codziennie. Warto było jechać właśnie do tego hotelu

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    relacja z wypoczynku

    WIESŁAWA, OLSZTYN 29.06.2019 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Po długotrwałym wyborze padła decyzja - Turcja. Szczególnie, iż jest to juZ 6 wyjazd. Nie bez znaczenia były wątpliwości w zakresie bezpieczeństwa pobytu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wakacje w Turcji w Lonicera World

    MARIUSZ, Lubrza 18.09.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel naprawdę godny polecenia, byliśmy pierwszy raz co prawda w Turcji z dwójką dzieci 6 i 9 lat, ale warunki bardzo fajne, super piaszczysta plaża, bardzo duży obiekt, mnóstwo atrakcji dla dzieci, codziennie atrakcję również dla dorosłych, jedzenie bardzo dobre i bardzo duży wybór. Jedyny minusik za słabej jakości drinki z whisky lokalną, ale reszta jak najbardziej bardzo wysoko oceniana. Pozdrawiamy

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    pobyt wrzesień 2024

    TOMASZ 18.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Całości obiektu jako resort rewelacyjna (Lonicera World , Lonicera Resort-SPA, Lonicera-Premium ) , przy plaży oraz z dużą ilością atrakcji dla dzieci i dorosłych . Pokoje w lonicera World do odświeżenia , a w szczególności łazienki . Doradzam wybranie noclegu w Lonicera Resort -SPA .Wyżywienie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie . W całym resorcie dla wszystkich gości dostępne są baseny , park wodny , atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz mini bary . Korzystania z głównych restauracji - tylko dostępne dla gości z poszczególnych hoteli

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super hotel

    Błażej , Murowana Goślina 24.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecam hotel dużo basenów i leżaków jest w czym wybierać,fajny aquapark,plaża trochę wąska ale z piaskiem i ciepła zatoczką.Jedzenie i trunki bardzo dobre,okolica wspaniała.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wakacje z maluchem

    Michał, Stowmarket 13.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Kierując się wyborem hotelu zwracaliśmy szczególną uwagę czy hotel posiada udogodniania dla dzieci . Hotel spełnił nasze oczekiwania prawie w 100 procentach. Zacznijmy od tego ze nasza wycieczka zaczęła się od miłej niespodzianki jaką sprezentował nam hotel ..Mieliśmy wykupiony 4 gwiazdkowy pokòj a zakwaterowano nas w 5 gwiazdkowym apartamencie w głównym budynku. Cały obiekt jest ogromny i jego rozmiar może na początku przytłaczać aczkolwiek po jednym dniu człowiek się przyzwyczaja . Hotel posiada aż 8 basenów cześć z nich posiada zjeżdżalne dla dla dzieci plus ogromny Aquapark . Na terenie kompleksu znajduje się również przedszkole , plac zabaw , karuzele, go-karty, mini zoo oraz soft play . Dzieci napewno nie będą się nudzić . Jeśli chodzi jedzenie wybór jest ogromny ,przeważ kuchnia europejska każdy cos dla siebie znajdzie nawet osoba wybredna tak jak ja. Hotel posiada bodajże 10 barów z zimnymi napojami i alkoholem co na liczbę gości jest wystarczające . Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie . Jedynym minusem jest plaża która niestety jest wąską , trzeba wcześnie wstać aby zająć leżaki .Podsumowując hotel jest idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi i pewnie do niego wrócimy .

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Godny polecenia

    RENATA, ZIELONA GÓRA 29.07.2015 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Super urlop:)

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Mateusz

    Mateusz 16.09.2015 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecam. Szczególnie z dzieciakami. Hotel i jego zaplecze jest bardzo duże i każdy znajdzie coś dla siebie.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje w Turcji

    MARIAN, Zabrze 28.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel bardzo duży, jedzenie smaczne dostępne całą dobę , owoce dostępne w dużych ilościach bez ograniczenia i wyliczania na osobę, nie ma walki o leżaki nad basenami bo jest ich sporo,w dwóch barach muzyka na żywo można potańczyć od 21-23 , a po 23 dyskoteka .Na terenie hotelu sklepiki a jak komuś mało to za zewnątrz spory bazar. Ok 500 m przystanek autobusowy można jechać np do Alani(20 km).Dostępne animacje , zjeżdzalnie dla dzieci ,jedyna wada jak dla mnie to ciasna plaża. WF dostępne na całym obiekcie.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udane wakacje z rainbow

    Paulina, Łeba 09.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Bardzo udane wakacje w hotelu Lonicera World. Pomimo, że sezon dopiero się rozpoczynał (majówka) hotel mile nas zaskoczył, z dnia na dzień otwierało się coraz więcej dostępnych do użytku miejsc - restauracje z pysznym jedzonkiem. Na początku wielkość obiektu nas trochę przytłoczyła, to po spędzeniu tam chwili stało się to bardzo przyjemne. Każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie. Dzięki temu, że hotel ma kilka basenów, mogliśmy uciec od zgiełku ludzi. Aquapark dla dorosłych super- lody i swiezowyciskane soczki, również umiliły nam leżenie. Niestety za późno odkryliśmy, że można wypożyczać gierki, piłki itd. przy głównym basenie. Największym minusem był brak niektorych animacji, które hotel miał w swojej ofercie-waterpolo, Aqua areobic, itd. Hotel posiada aplikację na telefon w której można było sprawdzić co sie danego dnia dzieje na obiekcie, ale zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami hotelu, ze względu na to, że nie zawsze wszystko było tam dopisane. Brakowało trochę podgrzewanego, zewnętrznego basenu. Ogólnie hotel na plus, miłe wspomnienia, brzuchy pełne. sprawny transport do hotelu, oraz z hotelu do lotniska. wszystkie informacje organizacyjną były dostępne w aplikacji Rainbow, przez co się niczym nie martwiliśmy. Dziękujemy.