Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje wrzesień 2023
GRZEGORZ, KOBYLKA 18.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parzewrażenia pozytywne, trzeba zwracać uwagę na wycieczki fakultatywne. Komplet hotelowy na dużej powierzchni, dogodne usytuowanie, jedzenie wyśmienite, obsługa pomocna i życzliwa. Wielojęzyczność wczasowiczów. blisko morza, różnorodność basenów. Dużo atrakcji dla dzieci.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel
Monika, Radom 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiWorld jest hotelem o niższym standardzie pokoi, ale pokoje są czyste, sprzątane codziennie ( wymagają lekkiego remontu), jedzenie jest świeże i każdego dnia można zaleź coś nowego. do zjedzenia. Infrastruktura całego hotelu bajka. Baseny codzienne sprzątane wraz z leżakami. Sanak Bary serwują dobre jedzonko. Kawa mrożona i zwykła. Na terenie hotelu pełno atrakcji dla dzieci plus codzienne wieczorne animacje dla dorosłych i dzieci. Ogólnie bardzo polecam.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera Word
Monika 20.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąRodzinny udany wyjazd . Strefa dla dzieci bardzo fajna z mnostwem atrakcji . Dzieciaki bardzo zadowolone. Jedzenie BArdzo dobre . Jedyne co na minus duża ilość turystów ze wschodu…
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel dla rodzin z dziećmi
Sebastian, Wejherowo 01.09.2014 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąOlbrzymi hotel (wiele porozrzucanych na dużym terenie budynków, a między nimi zjeżdżalnie wodne, ogrody, restauracje,zoo, bary,itp.), w którym wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku - brak kolejek w restauracjach, nie trzeba czekać na stolik, zawsze są jakieś wolne leżaki i na plaży, i przy basenach (są cztery baseny + dwa ze zjeżdżalniami). Jedzenie bardzo smaczne i dość zróżnicowane, biorąc pod uwagę specjalizacje różnych restauracji. Dostępne (w ramach all inclusive) lody, świeże soki(do samodzielnego wyciśnięcia), świeże owoce (kioski-lodówki dostępne w ogrodzie). Same pokoje niewielkie (malutkie dostawki!!!), ale czyste (choć wykładzina na podłodze...).
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo czysto, super aquapark
Wiktor, Rzeszów 13.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW hotelu jak i otoczeniu bardzo czysto, pokoje sprzątane codziennie, baseny zewnętrzne czyste. Jedynie w restauracjach bardzo tłoczno ( ale to może przez pandemię - jedzenie nakładała obsługa ).
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Obiektywna ocena bez zbędnego "och ach"
Norbert. 05.08.2014 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWyjazd 2+1 ( 3latka) zakwaterowanie blok C. Duży teren, mnóstwo zieleni, bardzo czysto, jest gdzie usiąść i zrelaksować się, baseny po przebudowie z jacuzi na obu końcach, dość głębokie można spokojnie popływać, dla dzieci brodzik 40 cm głęboki spory, plaża prywatna zaraz za basenami piaszczysta, łagodne wejście do wody dla małych dzieci ok, animacje dla dzieci w ciągu dnia i wieczorem oczywiście dla dorosłych również,stołówka duża z tarasem, mini zoo, zadaszony plac zabaw z zadbaną wykładziną , gry żetonowe i nie tylko odpłatnie. Rosjanie w większości i ten język dominuje w hotelu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ocena hotelu
Beata, BYDGOSZCZ 28.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymisuper, polecam super hotel i położenie. polecę tam za rok. Niestety jest tam dużo rosjan i to trochę przeszkadza . plaża super, woda cudowna . Dużo ludzi z obsługi, duży wybór jedzenia.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nasz urlop
Arkadiusz Jerzy, Władysławowo 20.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel bardzo fajny, bardzo blisko bazarek wiec jest gdzie spacerować wieczorkiem. Jedzenie dobre, kilka restauracji do wyboru. Plaża słaba praktycznie cała zastawiona leżakami. Woda w morzu super. Niestety trafiliśmy na beznadziejny pokój , łazienka jeszcze gorsza!Ogólnie pokój bardzo pogarsza naszą opinie , znajomi mieli naprawdę fajny pokoik, wiec po prostu jak się trafi. Nam trafił się fatalny.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
kwietniowy pobyt
Ilona, Włocławek 01.10.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąpobyt super, hotel bardzo wygodny, pokój mógłby być lepszy, był czysty, ale mały z malutkim balkonikiem, jedzenie smaczne, obsługa pomocna
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Lonicera
Artur, 07.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper wakacjie dzieci zadowolone mega zjeżdżalnie i plaża jedzenie monotone show słabe pokoje sprzątane po wierzchu pomino napiwków dużo ruskich i wszystko pod nich