Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Turcja 2021
Filip, Bydgoszcz 14.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo duzy, mnóstwo atrakcji, choć muzyka nad basenem bardzo głośna. Mimo wielokrotnych interwencji w celu ściszenia obsluga nie reagowała. Super aquapark, dobre jedzenie, choc monotematyczne. Bylismy w covidzie, wiec pewnie bylo wszystko ograniczone, choc duzy wybor.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World
Zbigniew, Kraków 19.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiKompleks bardzo duży i przestronny. Zawiera w sobie obiekty z różnych okresów. Chyba od lat 60-70 do bieżących. Byliśmy w obiekcie jednym ze starszych. Pokoje po remoncie. Standard ok. Czysto. Dużo basenów. Dużo jedzenia, choć nieco monotonne. Sporo możliwości wycieczek. Rezydent ok. Obiekt idealny dla rodzin z dziećmi, szczególnie młodszymi.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tureckie wakacje
NATALIA, Warszawa 14.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąBardzo duży kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zróżnicowana i bogata oferta jedzeniowa. Szeroka i długa plaża hotelowa. Uprzejma obsługa. Pokoje sprzątane codziennie nie na zasadzie "byle by było". Aquapark i baseny zasługują na duży plus. Małe pokoje.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dzieci były zadowolone
Kamil, Warszawa 28.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWrażenia pozytywne, chociaż Turcja o tej porze roku może być przerażająca z uwagi na upały. Ale daliśmy rade... i hotel też. Tydzień czasu leniuchowania i wylegiwania się na leżaku pod parasolem. Gdybym był dłużej musiałbym już ruszyć się na jakieś wycieczki, bo atrakcji w hotelu nie było na tyle dużo aby spędzić tam aż tyle czasu. Czy wrócimy? Chyba nie. Było fajnie, ale nieidealnie. Rozczarował głównie pokój. Standard jest poniżej 4*. Jednak dzieciaki były zadowolone, więc wakacje udały się.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pełna satysfakcja
krzysztofkobzda@op.pl 10.05.2025 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąByliśmy w 6 osób , mimo różnic wiekowych i upodobań wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel bardzo zadbany tak w środku jak i na zewnątrz, piękna plaża utrzymywana w czystości i porządku. Pyszne jedzenie i bardzo urozmaicone, owoce jarzyny i desery wyśmienite. Personel hotelu bez zarzutu , znakomicie zorganizowane wieczory i rozrywka i muzyka i taniec. Skorzystaliśmy z jednej za to satysfakcjonującej wycieczki, pani przewodnik z Rainbow profesionalista i miła. Rezydent ok.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World
Malgorzata, Sokolniki Las 06.09.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel jest z pewnością dobrą opcją dla rodzin z dziećmi ze względu na liczne atrakcje, w tym dużą ilość basenów i zjeżdżalni, animatorów, mini zoo. Nie jest to moim zdaniem hotel odpowiedni dla osób, które preferują kameralne obiekty ze względu na dużą ilość osób i wszechobecny harmider i hałas.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena pobytu w hotelu Lonicera World
Ewa 11.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąObiekt położony jest bezpośrednio nad morzem. Posiada swoją piaszczystą plażę z leżakami i parasolami. Hotel ma wiele basenów i atrakcji dla najmłodszych ale również i starszych wczasowiczów. W ciągu dnia odbywa się tam wiele imprez przygotowanych dla wypoczywających. Wieczorem organizowane są występy artystyczne. Jeśli ktoś chciałby wybrać się do tego hotelu to niech nie wybiera pokoi rodzinnych, które mają najniższy standard w Lonicera World. Są to najstarsze i najbardziej wyeksploatowane budynki hotelowe.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
lobby plus bar przy plaży
JUSTYNA, Luboń 13.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąbardzo miła obsługa jest paru barmanów co perfekt mówią po polsku.drinki bardzo dobre nie polewają byle czego cola to typowa coś cole fanta bądź Sprite
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL duży, nie ma na co narzekać
ZIUTKA i ZIUTEK, Choszczno 30.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiHotel składa się z kilku części (budynków) Kilka różnorodnych basenów. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ale bardzo małe. Bardzo dobry pomysł z opaskami z chipem, który otwiera drzwi i bramki przy wejściu do resortu. Caly resort bardzo czysty. WC regularnie czyszczone. Kilka barów tak rozmieszczonych by zawsze było do jednego blisko. Drinki wysokiej jakości, na życzenie klienta podawane w szkle. Alkohole regionalne, ale dobrej jakości. Piwo Efes. Bary czynne oficjalnie do północy ale obsługa podaje Napoje nawet do godziny pierwszej w nocy. Kilka restauracji. Goście nie mogą narzekać na głód ale jedzenie monotonne. Brak owoców morza. Snack bary z kilkoma daniami, warzywami i owocami. Lody i owoce dostępne przez cały czas otwarcia stojącej obok zjeżdżalni. Plaża wąska, ale długa i piaszczysta. W morzu piasek, brak kamieni. Tuż obok druga część resortu z inną, spokojniejszą plażą (Lonicera Beach). Ta jest kamienista! Mogą z niej korzystać wszyscy klienci resortu. Na terenie dużo zieleni, mini zoo, park rozrywki dla dzieci (zabawy płatne). Codziennie animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wieczorem animacje na dwóch scenach. W dzien animacje na dwóch basenach . Park wodny z długimi zjeżdżalniami dostępny dla wszystkich. W głównym budynku taras widokowy na samej górze z barem (niestety nieczynny) Ogólnie resort Lonicera zasługuje na 4+, bardzo polecam , jeżeli ktoś woli więcej rozrywki to polecam pokoje w budynku głównym przy głównych basenach, natomiast jak ktoś preferuje spokój i ciszę to proponuje pokoje w budynku D , gdzie blisko do aquaparku ,osobny basen i plaża , jak również bar i restauracja w której jest mniej ludzi i zawsze wolne stoliki. osobiście polecam spędzić tam wakacje.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mile zaskoczony
Przemysław, 20.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNa przełomie lipca i sierpnia spędziliśmy z żoną i 6 letnim synem wakacje w hotelu Lonicera Word. Czy byliśmy zadowolenie - Tak, czy były jakieś rzeczy które nas denerwowały - Tak. Obsługa hotelu zasadniczo była miła i nie narzucała się i w miarę możliwości służyła pomocą (pod warunkiem ze znała język Angielski co nie było wcale tak oczywiste/ albo ty znaleś płynnie język Rosyjski). Jedzenie było super zarówno jeśli chodzi o różnorodność jak i smak . Baseny jak i Aquapark sprawdziły sie rewelacyjnie , ponieważ przy temperaturze 39 w stopniu były zbawieniem dla ciała