Opinie o Lonicera World

Kategoria lokalna: 5

5.3/6
(482 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Udany pobyt - dzieci zadowolone

    Robert, Olsztyn 23.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Generalnie pobyt udany, celowo wybralismy 4* wychodzac z zalozenia ze nie przyjechalismy aby siedziec w pokoju. Pokoj na parterze blisko aquaparku. Nie wiem czy inne pokoje mialy te same przypadlosci: lazienka - z samego rana zapachy w tym miejscu nie byly przyjemne - nie byly jednak na tyle uciazliswe aby zmieniac pokoj. Wifi oczywiscie bylo na terenie - niestety jego jakosc w naszym pokoju nie pozwala na sprawne poslugiwanie sie gdy byla taka potrzeba - nie przyjechalismy korzystac z internet - jednak jego jakosc rozczarowuje. po dwoch dniach zrezygnowalismy z obiadu na rzecz pozostania na basenie I skorzystanie z bufetu fast food.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Hotel na miarę 4*

    Magdalena 06.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel polecam dla rodzin. Świetna infrastruktura, codziennie można sporo zrobić kilometrów. Super aquapark, wszędzie ratownicy i pilnują porządku na basenach. Plaża wąska, ale woda rekompensuje wszystko. Plaża czynna do 24, można skorzystać z nocnej kąpieli. Leżaki i parasole od godz. 8 00 dostępne dla gości ręczniki, można codziennie wymienić. Pyszne jedzenie i non stop. Nie ma opcji, że się jest głodnym. Owoce arbuzy, brzoskinie, gruszki, jabłka, plus sok z pomarańczy można wycisnąć samemu. Ciasta, lody z algida do 16 00. Ryby przepyszne- pstrągi i dorady, pasta z tuńczyka. Najwięcej ludzi na stołówce przy kolacji. Najlepiej pojść po 20 00. Kawę robi się samemu w ekspresach. Rano można już napić się w Lalie na balkonie. Z wszystkich części hotelowych można korzystać oprócz stołówek głównych. Świetnie zorganizowany Chack in i Chack out z meleksami i zdaniem bagaży. Dużo gości rosyjskojęzycznych, ale nie brakowało Polaków czy Niemców. Polscy animatorzy ale powiem szczerze, że szału nie było. Pokoje standardowe, klimatyzacja ok.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Udany pobyt

    Wieloletni klient hotelu 15.09.2017 | Termin pobytu: lipiec 2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo duża infrastruktura, sporo turystów.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Lonicera World

    Grzegorz, Zabrze 26.09.2020 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt jak najbardziej udany. Wiadomo że każdy hotel ma swoje plusy jak i minusy.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lonicera

    Lilianna, Sztum 10.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pięknie położony hotel nad samym morzem. Baseny i zjeżdżalnie dla dzieci. Warto korzystać z zajęć prowadzonych dla naszych pociech oraz dorosłych. W związku z tym, iż w hotelu większość osób to Rosjanie, czasami nie czuliśmy się jak w Turcji, przypominała nam o tym jednak pogoda. Codziennie około 40 stopni.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Turcja było ok

    Marcin Krzysztof, Plewiska 09.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Kuchnia dużo lecz monotonnie. Baseny fajne, animacje tez. Pokoje kiepsko sprzątane. Lonicera World jako najgorszy w kompleksie Lonicera.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lonicera World

    Marta, Toruń 19.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Polecam pokoje czyste , codziennie sprzątane , jedzenia dużo spory wybór np swieżo wyciskane sok z pomaranczy , drinki naprawdę ok barman zrobi też drinki spoza karty , importowane alkohole dosępnę np whisky i nie było trzeba dopłacić , plaża waska leżaki blisko siebie jednak z miekscem nie było problemu , rezerwacja leżaków niestety ale zawsze można było coś znaleźć ogólnie Polecam

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Udane wakacje w Lonicera

    Paweł, Koziegłowy 16.07.2015 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Ogólnie udane wakacje- polecam. Na pewno nie można się nudzić w tym hotelu. Jest kilka minusów ale hotel jest idealny do przebywania z dzieckiem. Niestety na początku czerwca nie działał jeszcze Figloklub więc lokalna animacja była mizerna. Jednak to był czas aby wspólnie z rodziną zagospodarować sobie czas i spędzić miłe wakacje

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    udane wakacje

    IZABELA, Libiąż 10.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pokój hotelowy totalne dno. Reszta rewelacja, baseny, aquapark, jedzenie, otoczenie hotelu, plaża z miękkim piaskiem, poza hotelem pełno sklepow i sklepików, można robić zakupy :) co mnie najbardziej irytowało to pełno Rosjan w hotelu, wszyscy mówili do nas po rosyjsku :/

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Raczej OK ...

    PIOTR, LUBLIN 29.07.2015 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Raczej OK dla rodzin z dziećmi. Ładny zadbany teren. Spora plaża i dużo basenów i baseników. Choć ze względu na liczbę turystów "walka" o leżaki przy basenie i na plaży. Byliśmy w pierwszej połowie lipca i może dlatego był duuuży tłok. Ponadto hotel się rozrasta a plaży nie przybywa ;-) Dostaliśmy pokój w bloku C na trzecim piętrze. Jest to "stara" cześć hotelu. Mały pokój ale czysty i zadbany za to klaustrofobiczna łazienka wymagająca odświeżenia. Co dwa dni na korytarzach było czuć kanalizację a windy permanentnie się zacinały albo przestawały jeździć. Jeśli chodzi o rozrywki to były super. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Za to Maja - animatorka z RainbowTours :) Przesympatyczna, miła, kreatywna i kompetentna dziewczyna. Dzieciaki za Nią przepadały. Pani Maju, WIELKIE dzięki za opiekę nad dzieciakami :) Generalnie obsługa hotelowa i zespół RainbowTours na wysokim poziomie Zaplecze hotelowe ... trochę gorzej. Tym bardziej, że mało kto z obsługi zna angielski - trzeba odświeżyć rosyjski z podstawówki ;-)