Opinie o Serenity Queen

Kategoria lokalna: 5

5.7/6
(222 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.4
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Fantastyczny

    Beata 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza podróż z biurem RAINBOW i Turcji dopiero się zaczyna. Jesteśmy nadal pod wrażeniem fantastycznych wakacji . Podziękowania dla biura za organizację i opiekę na każdym etapie wycieczki!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Świetny hotel

    Sebastian 25.06.2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Dopiero co wróciliśmy z wakacji i jesteśmy zachwyceni. Hotel robi oszałamiające wrażenie. Z jednej strony lukus i "przepych" a z drugiej strony przemiła obsługa i można poczuć się naprawdę komfortowo. Hotel stosunkowo nowy co widać na każdym kroku. Pokoje czyste i zadbane, sprzątane dosyć często. Jedzenie bardzo dobre, codziennie różne - od tureckich specjałów, przez kuchnie z równych stron świata. Do tego bar praktycznie przy samej plaży serwujący pizze, burgery, frytki itp. Co do plaży - raczej zwirkowa, jest też fajny pomost z barem. Czas spędzaliśmy głównie na basenie, do którego też nie można się przyczepić. Stosunek jakości do ceny wg mnie 10/10. Pozdrawiam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wakacje 2025

    GRZEGORZ, KOBYLKA 04.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Cudownie spędzony czas . Polecam ten hotel wszystkim którzy chcą spędzić czas w spokoju . Bez głównej muzyki i spędu ludzi.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Świetny hotel

    Kamil 14.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Wszystko super. Jedyna 'niedogodność' to dość daleka odległość do lotniska. Hotel duży, zadbany i z dostępem do plaży. Basen dla dzieci, dużo animacji. Warto także wspomnieć o bardzo miłej obsłudze.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowne Wakacje

    Marta 26.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Obsługa, jedzenie, atmosfera na najwyższym poziomie. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z atrakcji hotelowych. Wszystko zorganizowane należycie, nikt nie jest nachalny, każdy miły, pomocny i przyjazny. W tym hotelu naprawdę można odpocząć gdyż wszystko jest w zasięgu ręki, nie trzeba pokonywać zbędnych kilometrów. Opieka Rainbow również idealna. Napewno tam wrócimy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super rodzinne wakacje

    MAŁGORZATA, Warszawa 24.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel fajny, drinki super i obsługa bardzo uprzejma. Baseny zadbane , atrakcje na 4latka super. Basen dla Dzieci, plac zabaw również odsłonięty od słońca. Spa w hotelu też na plus. Jedzenie smaczne dobra chałwa i wypieki. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :-) lot przyjemny transfer też ok.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek

    Kasia 01.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Wróciliśmy w sobotę, wypoczynek bardzo udany. Hotel bardzo nowoczesny, robi ogromne wrażenie od samego wejścia. Jak dla nas jedne z lepszych wakacji. Jedzenie pyszne i bardzo różnorodne. Ciekawe wieczorne występy. Atmosfera bardzo przyjemna, kelnerzy mili, uśmiechnięci. Nie ma się do czego przyczepić. Plaża kamienista warto zabrać buty do wody.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    super

    Emilia 11.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel rewelacja, obsługa bardzo miła i pomocna, otoczenie hotelu super rozplanowane można znaleźć coś dla siebie dzieci czy dorośli każdy jest zadowolony pobyt bardzo udany!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wczasy Serenity Queen

    Anna, Białystok 06.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Zaczynając od początku. Lot (lecieliśmy polskim LOT) bez żadnych opóźnień w dwie strony. Odprawy szybkie. W samolocie poczęstunek wodą oraz słodką bułeczką. Transfer z lotniska prawie 2.5 h - przerwa obowiązkowa 15 minutowa na stacji, gdzie jest darmowa toaleta oraz sklepiki. Transfer uzależniony od ilości hoteli przed naszym, więc u każdego inaczej. Powrotny transfer trochę za wczesny, nikogo nie odbieraliśmy , więc byliśmy bardzo wcześnie na lotnisku, bo ponad 4 godziny przed odlotem, zatem trzeba było oczekiwać na odprawę dobrą godzinę. Pierwsze wejście do hotelu - pora nocna, żadnego powitania napojem czy czymkolwiek co było pisane, jednakże przy przylotach w dzień widzieliśmy, że już takie coś miało miejsce. Pokój już czekał. Walizki zawiezione przez obsługę. Zostaliśmy odprowadzeni do pokoju, gdzie zostało nam wszystko wyjaśnione - nie po polsku. Pokój ok, widok na hotel sąsiedni, ale nam to nie przeszkadzało tam się tylko śpi. Czysto jednakże należy pamiętać to jest Turcja - kwestia czasu i będzie widać niedoczyszczanie. Lodówka pełna codziennie uzupełniana. Pościel zmieniana. Naprawdę nie ma się do czego.przyczepic. Restauracja ma problemy z miejscem - dotyczy tylko kolacji. Bardzo często chodzi się kilka minut i szuka wolnego miejsca. Za to jedyny minus tego hotelu. Obsługa super na każdym kroku i w każdym miejscu hotelu. Bary super. Drinki super. Jedzenie super. Baseny oczywiście standardowe zajmowanie leżaków, nagminne. Po 8 ledwo co się znajdzie z kilka wolnych. Raczej niemożliwe. Baseny lux, zjeżdżalnie otwarte na dużym basenie od 10-12 oraz 14-16. Czasami dłużej, nie wiem od czego to uzależniają. Te godziny co podałam takie są na wywieszce. Basen dla dzieci można korzystać do zamknięcia czyli do 18. Dużo atrakcji dla dzieci, dużo zajęć sportowych w trakcie dnia. Dalej stoiska wzdłuż dojścia do plaży. Dodatkowe stoisko z ręcznikami basenowymi czynne krócej bo 15-17 (główne jest w dolnej części hotelu poziom R i to jest czynne od 9 do 19 nie sposób nie znaleźć :) Fotograf (w trakcie naszego pobytu w jednym dniu była papuga i legwan mały), w innym dwie małpki. Jedno zdjęcie 10$ wydruk format ten większy niż 10x15. Zakupione zdjęcie przesyłają także na telefon. Szisza dodatkowo płatna. Starbucks super kawy. Kebab super, lody galkowane 6 smaków (na basenie lodówka z lodami na patyku zasadzie przez kilka godzin dostępne dopóki nie zjedzą 😉 kilka rodzajów do wyboru), smaczne pieczone ziemniaki z dodatkami. Restauracja Ala nie korzystaliśmy, z dodatkowych wycieczek nie korzystaliśmy. Plaża generalnie można powiedzieć że po 8 znajdziesz miejsce, jeśli nie są na molo leżaki i można je sobie przynieść. Raczej obsługa stamtąd nie donosi. Na plaży jest żwirek. Wejście ma kamyczki, ale bez butów można chodzić śmiało. Zatoka więc czasami jest mętna woda i przynosi swoje różne nieczystości. Zazwyczaj problem rano i wieczorem. Woda ciepła, są miejsca że jest głębiej a za chwilę jest płytko i jest sam piaseczek. Dzieci bezproblemowo. W lewej części jakby głębiej i większe kamyczki nie kamienie. Dużo ludzi z innych hoteli korzysta z tej plaży właśnie ze względu na brak kamieni w wodzie i brak fal. Nie mogą jedynie korzystać z molo i leżaków - ochrona od razu reaguje. Na plaży jak i wokół basenów ratownicy, super sprawa dotycząca bezpieczeństwa. Bar na molo - moim zdaniem najlepsze drinki bez jak i alkoholowe. Ochrona na plaży. Molo podświetlane super widoczek na hotel oraz pozostałe wybrzeże. Animacje na wysokim poziomie, jednakże jak chcesz siedzieć bądź tam 21. Bar w trakcie animacji robi drinki na szybko i już nie tak dokładnie, kelnerzy do stolików też przynoszą. W barach można otrzymać chipsy oraz orzeszki. Basen 16+ czynny do 1 w nocy. Basen wewnętrzny i siłownia czynne do 19. Ogólne mega zadowolenie. Wszystko na bardzo wysokim poziomie i za to się płaci (mój nie pierwszy pobyt w Turcji). Polecam i jeszcze raz polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wspaniałe miejsce

    Monika, Urszulin 01.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wspaniały hotel, mały przytulny codziennie sprzątane pokoje, miła obsługa. Alkohole oryginalne i pyszne drinki. Basen dla dorosłych, pomost,.jedzenie dobre.