Opinie o Sey Beach Hotel & SPA
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Turecki relaks
Ewa z Opola 28.06.2023 | Tagi: powyżej 65 lat, samemuKto oczekuje spokoju, relaksu, z dala od miejskiego gwaru, w pięknych i nowocześnie urządzonych pokojach i na blisko położonej plaży, to jest miejsce dla niego. Kto natomiast, oprócz wymienionych zalet, oczekuje rozrywki, bardzo urozmaiconego jedzenia, baru pełnego różnych trunków, czynnego do późnych godzin nocnych, programów animacyjnych w dzień i wieczorami, to niestety tego tutaj nie znajdzie. Dla mnie, ten niespodziewany wyjazd, do tego hotelu okazał się strzałem w dziesiątkę. Tego czego potrzebowałam, tam właśnie znalazłam. Przyznam jednak, że wiele osób może czuć niedosyt. Komfort wypoczynku zapewniały nowocześnie urządzone pokoje, a przepiękny wewnętrzny wystrój sprawiały, że czułam się jakbym była w hotelu o znacznie wyższym standardzie. Jednym słowem hotel robi wrażenie, mimo małego basenu i niezbyt dużej ilości zieleni. Hotel usytuowany ok. 8 km od gwarnej Alanyi, pozwala na wypoczynek i oderwanie się od gwaru dnia codziennego. Bliskość plaży (ok 50 m), na którą przechodzi się tunelem pod trasą szybkiego ruchu, jest niewątpliwą zaletą tego obiektu. Serwis plażowy w cenie. Podczas mojego pobytu o każdej porze dnia wolny leżak był dostępny. Plaża piaszczysto- żwirowa, wejście do morza utrudnione przez liczne kamienie. Obuwie do pływania obowiązkowe. Jedzenie dobre, choć jak na taką kategorię zbyt mało owoców i potraw mięsnych. Poważnym zastrzeżeniem jest bar i oferowane w ramach all inclusiwe alkohole. Tylko wina, piwa oraz gin i wódka wątpliwej jakości. Lepsze trunki trzeba sobie kupić. Ponadto bar czynny tylko do godz. 22.00, co nawiasem mówiąc ma swoje zalety, bo gwarne i głośne rozmowy po alkocholu nie przeszkadzają w ciszy nocnej. Jednak dla tych, którzy oczekują trochę wieczornej rozrywki to niestety będą ą się czuli zawiedzeni. Niestety, oferowany program animacyjny też mocno zawodzi, po prostu skierowany jest tylko dla dzieci i to w bardzo krótkim czasie. Dla tych, którzy oczekują rozrywki pozostaje tylko udanie się autobusem (przystanek blisko hotelu) do Alanyi. Duża zaletą hotelu jest czystość, przemiła obsługa, oraz hotelowe SPA. Przepięknie urządzone z doskonałą i profesjonalną obsługą i oferowanymi zabiegami. Niestety tylko sauny sucha i parowa są wliczone w cenę pobytu, a masaże są dodatkowo płatne. Ja skorzystałam z tej propozycji i gorąco polecam. Trafiłam w ręce KADIRA, profesjonalnego, a przy tym niezwykle miłego masażysty. Zainwestowane pieniądze w zakup serii masażu, sprawiły, że moje ciało dostało to, na co zasługiwało, a długotrwałe efekty mam nadzieje okażą się bezcenne. Po całodziennym plażowaniu lub kąpielach basenowych, miło było swoje kroki skierować w podziemia hotelu, do SPA. Wspaniała atmosfera, relaksacyjna muzyka, miłe gesty i słowa oraz serwowana herbata turecka lub zielona pozwoliły się wspaniale zrelaksować po zabiegach. Tygodniowy pobyt w hotelu można sobie urozmaicić oferowanym przez rezydenta lub lokalne biura wycieczkami. Kto nie zna Turcji winieni skorzystać z licznych propozycji, aby zasmakować w tym pięknym kraju. Wcześniej widziałam wiele cudownych miejsc w Turcji , dlatego teraz skupiłam się na relaksie. Oczywiście pod okiem przewodnika odwiedziłam najciekawsze miejsca w Alanyi i uczestniczyłam w pirackim rejsie statkiem, który polecam nie tylko dzieciom i ich rodzicom, ale ludziom w każdym wieku. Zabawa przednia, a widoki z pokładu statku zapierają dech w piersiach. Wszystkim, którzy zagoszczą w tym hotelu proponuję obowiązkowy wieczorny wypad do portu w Alani. Podświetlone wzgórze, kolorowe statki zapewnią niezapomniane wrażenia.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wrzesień w Sey Beach
Anna i Mirosław, Warszawa 29.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWitam , spędzaliśmy urlop w hotelu Sey Beach Hotel & spa we wrześniu 2024. Co do hotelu : zero zastrzeżeń ponieważ sam hotel ( chociaz mały ) i pokój ( całkiem duży) bardzo ładny, czysty. Pokoje sprzątane codziennie, głównie śmieci, mycie podłóg czy ręczniki. Pokój mięliśmy na 5 piętrze z pięknym widokiem na morze. Przed hotelem dość głośna ulica, ale po zamknieciu balkonu dało sie spać. Klimatyzacja działa bez zarzutu nawet przy otwartym oknie balkonowym. Sejf płatny, lodówka uzupełniana codziennie o wodę butelkowaną . Obsługa hotelu to filar hotelu. zawsze mili , zawsze usmiechnięci i pomocni...głównie na stołówce. Morze czyściutne, kolor piekny ale niestety wejscie kamieniste, konieczne buty do wody. Przez wiekszośc pobytu mielismy ogromną falę i nie dalo wejść sie do morza ponieważ płyty kamienne i wielka fala odstraszały. Ale nad basenem i na plaży zawsze wolne leżaki...super bo bez rezerwowania ogólnie panujacego. Za to ogromny minus hotelu......jedzenie. zgodnie z poprzednimi opiniami na obiad i kolacje jeden rodzaj miesa i w wiekszości niesmaczne albo wręcz ohydne. Pozostałe jedzenie znośne choć na dwa dni zalatwiła mnie chyba zemsta sułtana. Nie liczcie na gorącą , nocną zupę oraz basen kryty...zamknięty. Staram sie bawić a nie narzekać na urlopie więc miło wspominać będę , ale wrócic tam nie wrocę.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia
Anna, Legionowo 29.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąKrajobraz i widok z hotelu ładny , cicho i spokojnie personel miły jeśli coś się popsuło naprawiali szybko . Troszkę wymaga remontu hotel ale jest czysty .
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena pobytu
Zaneta, Kraków 22.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąObsługa bardzo miła i czysto,natomiast jedzenie średnie. Na śniadanie codziennie te same produkty,mały wybór owoców . W hotelu jedynie był 1 sklep z galanteria skórzaną i 1 sklep z drobiazgami. Panie sprzątające zostawiały po 1 papierze toaletowym dla całej rodziny .
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecamy hotel
P. 01.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel ładny, umiejscowiony ok 15 min jazdy autobusem od centrum. Dojazd niestanowi problemu. Przy hotelu nie ma zbyt wielu atrakcji ale są sklepy w których można kupić niezbędne rzeczy. Plaża piaszczysto kamienista ale bardzo przyjemna. Polecamy buty do wody nam się przydały. Usytuowana 2 minuty od hotelu przejście tunelem z hotelu. Jedzenie smaczne i co najważniejsze świeże. Mały wybór owoców - arbuz, melon i jabłko. Personel przyjemny, Pani na recepcji bardzo pomocna. Nie ma animacji dla dzieci (przynajmniej podczas naszego pobytu nie było żadnych - tylko wieczorem puszczona muzyka przy basenie). Zjeżdżalnia czynna od 10-12 i 15-17. Podsumowując polecamy hotel. Za taką cenę jest ok :)
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt sierpień 2023
Monika 02.07.2024 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel czysty, jedzenie smaczne. Plaża blisko hotelu. Na plaży dużo kamieni. Plaża duża ale miejsce gdzie można zejść do morza niewielkie bo są kamienie.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie bylo źle
Maja, Gdynia 25.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel fajny. Ma swoje plusy i minusy jak wszystko. Ogromny plus to obsługa ( prócz jednego gbura z recepcji ) Te dzieciaki są na nogach cały dzień a i tak tryskają energia i uśmiechem. Pani w recepcji mówiąca po polsku zawsze pomocna i również uśmiechnięta. Uwielbiam ludzi kochających zwierzęta a tu koty są częścią hotelu, nikt ich nie krzywdzi ani nie wyrzuca . Pokój ładny, czysty, duży jak na hotelowe standardy. Klima działa bez zarzutu. Jest niestety bardzo akustyczny, sąsiadów słychać jakby byli w twoim pokoju. Jest tez głośno od ruchliwej ulicy, zamknięcie okien nic nie daje. Wifi śmiga aż miło nawet na plaży. Najgorszy aspekt hotelu to jedzenie. Tak mało urozmaiconego all in to nigdy nie mieliśmy a podróżujemy dwa razy w roku. Jedno mięso na obiad czy kolacje i to wydzielane przez obsługę. Drinków brak, możesz się napić najwyżej piwa bądź wina. Transfer z lotniska bardzo długi , prawie 4 godziny. Ogólnie hotel ok ale raczej dla mało wymagających 🫤
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
W sumie wszystko ok
Ania 16.10.2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel jak na swoją cenę oceniam wysoko, nowoczesny i czysty, obsługa w hotelu super, blisko Alanyai, blisko centra handlowe, duże udogodnienie to bezpośrednie przejście tunelem z hotelu prosto na plażę. Minusem bar na plaży - obsługa jakby tam pracowała za karę, piwo nie za smaczne :/ bo przelewane z 2l butelek wcześniej napełnionych piwem w barze przy basenie i przynoszone do baru na plaży, nie polecam. Z minusów to bar na plaży i basen na zdjęciach wydaje się o wiele większy no i to co najgorsze... z jednej strony hotelu jest boisko na którym trwają mecze i treningi czasami nawet do 2 w nocy - niestety bez zamkniętego balkonu się nie obejdzie. Poza tym wszystko super, co niektórzy myśleli że nie ma wody w butelkach i wypełniali butelki wodą z automatów, tymczasem wystarczyło poprosić o wodę na recepcji i zawsze można ją było otrzymać. Plaża wielka i leżaków nigdy nie zabrakło, nad basenem też nie było tłumów. POLECAM.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sey Beach Hotel & SPA
Izabela 02.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWszystko ok, hotel raczej kameralny blisko plaża, dobre jedzonko, bliskość miasta Alanya, za 1 euro można samemu podjeżdżać autobusem
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super, minus jedzenie
Piotr, --- 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąOgólne wrażenie dobre. Hotel czysty , pokoje czyste, basen fajny tylko posiłki lipa jak na all inclusive. Śniadania codziennie takie same byle jakie, obiady i kolacje roślinno warzywne:-) . Jak dali co drugi dzień coś z mięsem to kolejki były i trzeba było podchodzić po 2x bo takie porcje były małe a ludzie spragnieni byli mięsa. Obsługa super, do Alanya trochę daleko około 12km więc raczej trzeba autobusem jechać.