Opinie o Sey Beach Hotel & SPA

Kategoria lokalna: 4

4.5/6
(213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
2.9
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.3
Pokój
5.2
Położenie i okolica
4.4
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
3.6
Wyżywienie
4.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    pobyt ogólnie

    toM 27.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, samemu

    hotel dla nie lubiących tłoku , kameralny w lokalizacji przy plaży , okolica małomiasteczkowa, spokojna, dla wypoczynku od zgiełku- ok, także dla rodzin, ale nie oczekujących atrakcji jak aquaparku. przyuliczny ruch ciężarówek może być uciążliwy zwłaszcza w nocy

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wrażenia średnie

    Joanna 12.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Całość ogólnie oceniam na 3.5/6. Transfer z lotniska długi - 3 godz. jazdy autokarem. Hotel położony przy bardzo ruchliwej ulicy. Przy zamkniętych oknach nadal w pokoju było dość głośno. Miałam wrażenie, że ściany są z dykty, wszystko słychać z innych pokoi. Łóżka wygodne. Szkoda, że w pokoju nie było czajnika, bo dobrej, parzonej kawy tam nie uświadczysz. W sali restauracyjnej było urządzenie, którego ekspresem raczej nazwać nie można. Wody do picia w pokojach również nie było. Chodziliśmy ciągle ze swoimi butelkami do dystrybutora, który znajdował się w sali restauracyjnej lub przy basenie. Panie sprzątające mile, aczkolwiek sprzątały po łebkach. Prysznic, umywalka, lustro, czy meble w pokoju nie były sprzątnięte ani raz. O papier toaletowy musiałam się upominać. Jedzenie raczej różnorodne, choć monotonne. Prawie codziennie to samo. Co wieczór na kolację mięso z grilla. Wydzielane przez obsługę. Wszystko dość słone. Z owoców tylko arbuz i melon. Jeśli przyszło się później na obiad lub kolację, niż na samym początku wydawania posiłków to nie było już raczej w czym wybierać. Miałam wrażenie, że obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" lub "polowanie na jedzenie czas start". Trochę to żenujące. 🙄 Jedzenie nie było dokładane. Jedynie po zwróceniu uwagi, dołożono zupy. Na krytykę zasługuje brak klimatyzacji w sali restauracyjnej. Przy tak wysokiej temperaturze z człowieka spływał pot. Miało się ochotę jak najszybciej zjeść i wyjść. Wszystkie okna były otworzone, przez co muchy wlatywały non stop i siadały na jedzeniu. Poruszyłam kwestię klimatyzacji, w odpowiedzi usłyszałam, że jest zepsuta. 🙄 Animacji dla dzieci i atrakcji nie było w ogóle. 3 dni przed wyjazdem zapytałam o to, więc zapewne z łaską odbył się pokaz tańca brzucha i 2 razy mini- disco dla dzieci. Raz było karaoke. Co wieczór przy pool barze smętna, turecka muzyka do spania. Zapytałam i to. Pan z obsługi powiedział, że animatora nie ma i możemy (my goście) sami ją sobie włączać. Myślałam, że to żart, ale myliłam się. 🙄 Z drinków tylko wódka+Pepsi, Fanta lub Sprite, wino, piwo i turkish raki serwowane do 22.00. Pozostałe płatne 10 euro. Lody też dodatkowo płatne. Dodatkowy minus to palacze, wieczorem na zewnątrz przy pool barze nie można było wysiedzieć. Plaża i okolica przepiękna . Potrzebne buty do wody. W barze na plaży nie było ani tureckich pide, ani innych rzeczy wymienionych w opisie hotelu. Pan nawet nie chciał wrzucić do napoju kostek lodu, twierdząc, że jest zimny 🙄 Ostatnia wpadka dotyczyła powrotnego transferu na lotnisko. Kierowca zawiózł nas na niewłaściwy terminal. Trzeba było z powrotem ładować bagaże i jechać na ten właściwy. Międzyczasie trzeba było szukać ludzi, którzy już gdzieś się rozproszyli 🙄 Przez czasu na odprawę nie było już za wiele, więc pojawił się niepotrzebny stres 🙄 Tak jak napisałam wcześniej, całość oceniam na dość przeciętnie. Spodziewałam się czegoś więcej, a zapewniam, że wymagająca nie jestem. Czy ten hotel ma naprawdę 4 gwiazdki? Wątpię.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    09.2025r

    Ewa Maria, 13.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel spoko, ciekawa aranżacja,lobby- dużo miejsca na wypoczynek w hotelu basen kryty, siłownia i fitness jest ok

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wakacje w Turcji

    Anna, GDANSK 16.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byliśmy w tym hotelu z rodziną i przyjaciółmi. Co do wad: mały basen, brak leżaków, Jedzenie w drugim tygodniu stało się bardzo monotonne, w jakimś dniu nie było alkoholu, a to dziwne bo to środek sezonu. Bardzo ładne pokoje, sprzątane codziennie, super łazienka, ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa bardzo dobra , miła i uśmiechnięta! Najgorszy był dojazd do hotelu, trwał dłużej niż lot samolotem!

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam średnio

    Karolina 14.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel spoko, bardzo czyste pokoje, niestety reszta pozostawia wiele do życzenia. Obsługa w barze i w jadłodajni super, zawsze pomocna i miła. Jednakże obsługa w recepcji… pozostawia sporo do życzenia. Do hotelu dojechaliśmy późno w nocy, koło 2:00, Pan w recepcji był obrażony, że musi nas przyjąć i mamy jakieś prosby (coś do jedzenia, woda do pokoju, pokoje takie, za jakie zapłaciliśmy). Z łaską została Nam wydana zupa, znikomej jakosci. O butelkę wody prosiliśmy się jak o sztabkę złota… dostaliśmy jeden pokoj, gdzie płaciliśmy za dwa osobne pokoje. Pan miał pretensje, że jest sam w nocy i mamy mu dać spokój. Jestem naprawdę wyrozumiała, nie byłoby z tym większego problemu, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że Nasze Polskie pochodzenie było dla Pana z recepcji czymś godnym pogardy. Wszystko było w miarę ok, poza tym, że traktowali Nas jak zło konieczne, natomiast ludzi pochodzenia Rosyjskiego, jak lordów 🤷🏼‍♀️ wiadomo, kto zostawia więcej pieniędzy 🙂🤷🏼‍♀️

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Ciężko jednoznacznie ocenić...

    Magdalena, Bydgoszcz 01.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Nie wiem jak ocenić hotel i pobyt. Z jednej strony było ok, pokoje czyste, stołówka czysta, to z drugiej strony otoczenie - baseny, przejście nad może i sama plaża w stylu bliskowschodnim - zaniedbane, brudne.. basen - za duża ilość chloru dodawana do basenów - po kilku dniach stroje przebarwione. Na naszą prośbę hotel przeprowadził badania, poziom chloru w 2 cz dnia był w granicach normy (tak więc rano na pewno ją przekraczał) zjeżdżalna - uruchamiana nieregularnie, kilka razy dziennie, bardzo kiepskiej jakości (6latka jednak się cieszyła) morze - przejście nad morze pod ulicą, plaża blisko, jednak piasek szary, dużo śmieci, plaża to mix żwirku i betonu - pozostałość umocnionego nabrzeża - bardzo nieciekawie to wygląda. Woda czysta b. ciepła (lipiec) jednak w wodzie dno brzydkie jedzenie - ok, styl bardziej turecki niż europejski więc jeśli ktoś liczy na schabowe to się zawiedzie. Dużo dań warzywnych, mało mięs- dla mnie to akurat była zaleta Obsługa - ok, nie przesadnie miła, nie przesadnie negatywnie nastawiona Daleko do miasta - jest możliwość zamówienia taksówki lub busa RB, droga to około 25min w jedną stronę Droga na lotnisko powyżej 2h.. Wokół hotelu niewiele jest do obejrzenia Podsumowując - na pewno tam nie wrócę, traumy jednak też nie przeżyłem. Jeśli ktoś złapie ofertę w tym hotelu w dobrych $$$ to pewnie warto. Powyżej 2k/osobę w sezonie na tydzień to już za dużo

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Fajnie ale trochę brakowało tego czegoś

    Korneliusz, Bielsk Podlaski 13.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Jeśli chodzi o sam hotel jest w porządku aczkolwiek można przyczepić się do niektórych rzeczy Jeśli śpisz na pierwszym piętrze o 8 godzinie zbudzą cię talerze i ludzie chodzący na śniadanie strasznie szurajacy krzesłami a jest to dosyć słyszalne All inclusive to drinki wódka z cola, raki i piwo nie licz że wypijesz ,,sex on the beach,, albo inne mohito Przejście na plażę tunelem dosyć straszne mało oświetlone ale da się przejść jak nie pada deszcz 😂 Jedzenie bardzo dobre ale mogło być troche bardziej urozmaicone Fajny masaż Haman za dosyć dobra cenę Siłownia też w miarę dobrze zaopatrzona Obsługa miła i kulturalna Pokoje sprzątane codziennie Ogólnie było okej

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Specyficzne wakacje

    Daniel, Poręba 25.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: do 25 lat, z rodziną

    Plusy: Blisko ładna, czysta i zadbana plaża, sklepik hotelowy, obsługa (oprócz jednego Pana na recepcji), transfer hotelowy oraz plażowy, świetne animację dla dzieci i dorosłych, optymistyczna Pani przewodnik na wycieczce w Antalya. Minusy: Największy minus to po raz pierwszy doświadczyliśmy z Rainbow takiej sytuacji, że mimo iż wakacje mieliśmy wykupione od 17 lipca a do hotelu przybyliśmy 18 to okazało się, że nie ma dla nas gotowego pokoju, po rozmowie z rezydentem udało nam się zameldować w pokoju lecz podejście Pana z obsługi nie było wybitne, bowiem wcześniej w bardzo aroganckim stylu proponował jak inny hotel na kilka godzin.... Po wszystkim obsługa nam wynagrodziła "czas" owocami i podobno lepszym standardem pokoju, Monotonne jedzenie (czy dobre to kwestia gustu), brak bazaru w pobliżu. (Nam nie przeszkadzało ale warto zaznaczyć, że bardzo długa droga z lotniska do hotelu, szczególnie jeśli ktoś podróżuje z dziećmi), pod koniec wyjazdu okazało się, że ktoś z gości hotelowych miał tą samą kartę do naszego pokoju bo dwa razy się zdarzyło, że otworzył nią pokój i chciał wejść do środka.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Nie polecamy

    Patrycja 07.09.2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Przed wyjazdem przejrzelismy dużo opini odnośnie tego hotelu i czytając to stwierdziliśmy że pewnie co niektórzy przesadzają ale teraz już wiemy ze większość negatywnych opini ma całkowite pokrycie w rzeczywiści. Hotel zdecydowanie dla mniej wymagających osob. Mega plus za to że bylo naprawde czysto a pokoje ładnie. Opcja all inclusive to całkowite nieporozumienie. Na śniadaniu nie bylo nawet masła czy zwykłego żółtego sera, pozatym duzo warzyw, twarożów, codziennie albo naleśniki albo chleb w jajku. Na obiad jedno mięso do wyboru a na kolacje codziennie grillowane mięso i pozatym juz żadnego innego mięska nie bylo. Jedzenie smaczne głodni nie chodziliśmy ale bardzo skromny wybor. Zero przekąsek pomiędzy posiłkami. Od 18 do 19 przerwa baru bo szykują kolacje także nie ma możliwości napic się czegoś alkoholowego. Jeśli chodzi to drinki to te kolorowe 10 euro a w cenie wodka, gin, rakia i wino do tego można poprosić o pepsi mirinde sprita, taki plus że napoje oryginalne. Obsługa pierwsze dwa dni chodzila jak karę pozniej pojawiły się uśmiechy u niektórych. Plaza blisko, obskurne przejście pod ziemią. Duże kamienie w wodzie, także nie nadaje się dla każdego. Bar na plaży tez zostawia wiele do życzenia, często czegoś nie ma bo po prostu brakło i najlepszy hit, piwo leją z plastikowej 2l butelki po napojach które barman z plaży uzupełnia lejac z kega przy barze basenowym. Lodowki z lodami stoja i kuszą przy barach ale wszystko płatne dodatkowo. Okolica spokojna, ale jest kilka sklepow i barow. Takze ogolnie jestli ktoś nie oczekuje zbyt wiele to można śmiało jechać ale no nie są to typowe wakacje na wypasionym all. Czysto, smacznie, kameralnie ale mega skromnie.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Opinia hotelu

    Anna Karina, Istebna 23.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel piękny, jedzenie średnie i ciągle to samo, obsługa rewelacja,ale niestety brak animacji, brak nocnej zupy która była w umowie, piwo na plaży podawane z butelki plastikowej.