Opinie klientów o Turcja - W kraju szafranem i anyżkiem pachnącym

5.4 /6
145 
opinii
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomek i Kasia 04.08.2015

REWELACJA

Zdecydowałem się wyrazić swoją opinię po przeczytaniu opinii Pani Agnieszki. Uważam, że wycieczka była zorganizowana i prowadzona bardzo dobrze. Przewodnik Pan Arek miał do ogarnięcia niezłą czeredę, gdzie między innymi musiał rozładować konflikt wywołany przez pijaka. Wrażenie robił na mnie fakt, że nigdzie nie czekaliśmy na wejście, wszędzie czekały na nas bilety, miejsca w restauracjach. Od Arka można się było dowiedzieć ciekawych rzeczy o życiu i zwyczajach Turków. A to, że nie zaprzyjaźniał się z uczestnikami i nie wchodził nikomu w tyłek uważam za zaletę. Zawsze się znajdą osoby, które szukają dziury w całym. Ja uważam, że jak się jedzie na tego typu wycieczkę, to trzeba podchodzić do tego na luzie. Mi nie była w stanie zepsuć tej wycieczki nawet pani, co cały czas narzekała i wietrzyła śmierdzące nogi w autobusie.

6.0/6

Agnieszka, Kraków 20.10.2021

Wycieczka

Nie sądziłam że Turcja jest tak pięknym krajem. Każde zwiedzone miejsce to lekcja historii. Piękne krajobrazy i przyroda a Kapadocja to niesamowita kraina. Żadne zdjęcia nie oddają naturalnego piękna tego kraju.

6.0/6

Joanna Natalia, Koziegłowy 08.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Super wycieczka

Brawa dla przewodniczki Kasi za wyczucie czasu, i umiejetność ułożenia planu wycieczki tak, ze objazd przebiegał sprawnie, bez długiego oczekiwania w kolejkach i w zasadzie z pominięciem tłumów. Hotele na trasie bez zarzutów, standard i wyżywienie bardzo dobre, nie spodziewaliśmy się aż tak dobrych warunków. Każde z miejsc na trasie objazdu warte było obejrzenia, nie sposób jest opisać niektórych, trzeba je zobaczyć, dotknąć , poczuć. Gorąco polecamy wycieczkę zwłaszcza z Kasią którą serdecznie pozdrawiamy. I szczególne ukłony dla Alego, kierowcy autobusu, zawsze pomocnego, uśmiechniętego.

6.0/6

Danuta, Bydgoszcz 22.05.2015

Rewelacyjna wycieczka po Turcji

Satysfakcjonująca w 100% wycieczka z bardzo fajnym, sympatycznym i posiadającym dużą wiedzę przewodnikiem- pilotem, panem Wojtkiem. Niezapomniany wieczór kapadocki (fakultatywnie), którego mogą żałować wszyscy, który nie wzięli udziału. Atmosfera stworzona przez pana Wojtka była wspaniała.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem