Opinie klientów o W Alpejskim Stylu - Comfort

4.9 /6
94 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.3
Transport
5.0
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka 20.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Bardzo, bardzo polecam

Zdecydowanie polecam tę wycieczkę. Austria to przede wszystkim piękne widoki, cudowny wodospad Krimml, urocze miasteczka np. bajkowe Hallstatt czy St.Wolfgang. Program wycieczki bardzo ciekawy, jeśli ktoś kocha góry, przyrodę to na pewno będzie zachwycony.

6.0/6

Tadeusz, Przyszow 12.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

W Alpejskim Stylu - wspaniala wycieczka!

Pojechalismy pierwszy raz z Rainbow, ja i zona, dobra organizacja, super plan podrozy, niezapomniane wrazenia! Powrocimy do Rainbow na inne trasy!

6.0/6

Chris/Łódź 06.09.2023

Malowniczy alpejski świat

Gdzie blisko Polski można wybyć na fajny trip? Jednym z takich państw jest Austria - mały kraj na wielkie wakacje! Ferie zresztą też, ale to jest sprawa oczywista, natomiast latem Austria nie jest pierwszym wyborem wakacyjnym, a zdecydowanie być powinna. Kiedy zobaczyłem w ofercie program tej wycieczki, od razu do głowy przyszła myśl...czemu nie. Tydzień na poznanie ciekawych atrakcji jest idealny. Miłośnikom przyrody oferuje niezrównaną ilość przepięknych krajobrazów, mnóstwo cudnych jezior, wysokie góry, liczne wąwozy i wodospady, urocze miasteczka i wspaniałe miasta pełne sztuki i wybitnych kompozytorów. Po Wiedniu odbyliśmy piękny spacer po najważniejszych atrakcjach stolicy Austrii, w tym I dnia po przyjeździe istnieje szansa na samodzielny spacer do pałacu Schonbrunn. Bardzo polecam się wybrać, bo roztaczają się stąd wspaniałe widoki. Dużo czasu wolnego pozwala na zagłębienie się w klimat tego wyjątkowego miasta. Polecam również wejście na wieżę widokową katedry. Innsbruck zachwyca położeniem, a i spacer po nim to nie lada zachwyt. Polecam wejście na wieżę zamkową, świetne widoki na miasto i skocznię. Trzecim z ciekawych miast na trasie to Salzburg i tu również w czasie wolnym polecam wjechanie windą na jeden z tarasów widokowych, zwłaszcza o zachodzie słońca pejzaż na miasto robi wrażenie. Wielkim plusem wycieczki było dopasowanie przez pilota zwiedzanych miejsc do aktualnej pogody. Dzięki temu zobaczyliśmy wodospady Krimml w pięknym słońcu, gdzie tęczowe barwy przyebierały na sile. Wspaniale to wygląda. Zapierająca dech w piersiach trasach wysokogórska oczarowała każdego. Ogrom świstaków był kolejnym miłym dodatkiem, obok jednego z hoteli była również możliwość podejścia do wodospadu Gollinger. Polecam się wybrać o poranku, kiedy nikogo nie ma. Szum wody daje niesamowite wrażenie. Malownicze miejscowości St. Wolfgang i Hallstatt potęgują bardzo pozytywne wrażenie o Austrii. Niewielkie podejścia pod góry nie sprawiają większych problemów. Podczas zwiedzania jaskini lodowej zabrać jakąś bluzę czy kurtkę, tu sami wybieramy w jakim języku chcemy być oprowadzani- po angielsku lub niemiecku. Do pokonania jest 1400 schodów (700 w górę i tyle samo w dół). Ogółem wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, z wygodnymi hotelami i smacznymi śniadaniami. Kolacji nie wykupywaliśmy, bo i tak jest czas aby samemu się najeść w różnych miastach. Wieczór tyrolski przyjemny, dobra zabawa! Do tego pogoda przez cały wyjazd była genialna. Wycieczkę oceniam bardzo dobrze, to był bardzo mile spędzony czas.

6.0/6

Bogusław, Radom 16.05.2014

ALPY DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Wycieczka wspaniała. Zakres atrakcji od A do Z. Każdy znajdzie coś dla siebie, no i ALPY - JAK ZAWSZE WSPANIAŁE I MAJESTATYCZNE. W Wiedniu polecam (dla odważnych) karuzelę łańcuchową wyciąganą do góry na 117 m. Wiedeń z góry - ACH!!!. To trzeba zobaczyć. Wodospady Krimml, kto lubi się wspinać musi wejść na samą górę - KONIECZNIE. Grossglockner, niezapomniane przeżycia, widoki. Szkoda tylko, że nie mogliśmy przejechać całej (część trasy zamknięta - śnieg), ale i tak jeden z najbardziej atrakcyjnych punktów programu. W twierdzy Hohenwerfen kapitalny pokaz ptaków drapieżnych. Cudowna jaskinia lodowa i wąwóz Lichtensteina. Hallstatt bajkowe miasteczko wśród gór i jezior. Polecam wjechać kolejką na górę widokową z wysuniętym tarasem. Pilot Pani Iza zawsze wesoła i uśmiechnięta wywiązała się ze swoich zadań w 100%. Dzięki niej mogliśmy oprócz skoczni w Innsbrucku zobaczyć ponad programowo m.in. skocznię w Bischofshofen. Panowie kierowcy również, autokar bez zarzutu, świetnie prowadzony przez fachowców po alpejskich trasach.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem