Opinie o Wielka, meksykańska wyprawa

5.3/6 (613 opinie)
5.3/6
613 opinie
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
  • 5.0/6

    ciekawie

    Ciekawa wycieczka, dużo do zobaczenia jednak ze względu na odległosći nie dla lubiących lenistwo i komfort. Pobudki o 6 rano , hotele bardzo rózne od kiepskich po bardzo dobre, jedzenie na obieżdzie w hotelach mało urozmaicone, W ciągu dnia była jednak możliwość zjedzenia czegoś na mieście tyle że dośc pośpiesznie:). Mało sił i czasu na smodzielne penetrowanie terenu , dojazdu do hotelu najczęściej ok 20.

    Anna, --- - 23.02.2017  | Termin pobytu: luty 2017

    14/22 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Magiczny Meksyk

    Wyjazd udany choć czuję niedosyt . Chciałoby się ujrzeć więcej piramid , może mniej czasu poświęcać kościołom. Dojazd do kolejnego miejsca z piramidami mógłby być nawet kosztem opóźnienia czasu kolacji. Moje pokoje były komfortowe , może dlatego, że dopłaciłam za pokój jednoosobowy. Na jedzenie nie można narzekać, choć niektórzy wybrzydzali, chyba nie byli na innych wycieczkach. Jedynie kawa mi nie smakowała, ale zrzucam to na inną kulturę picia kawy . Zachwycili mnie Meksykanie uprzejmością i uśmiechem . W hotelach są suszarki i żelazka , można zaoszczędzić na kg bagażu, a przydało się bo zakupów zrobiłam niemało . Mały zgrzyt na końcu, biuro nie poinformowało nas, że przy opóźnionym locie o 6 godzin należą nam się vouchery. Dowiedzieliśmy się o tym za późno a przecież wykorzystalibyśmy je chętnie. Proszę popracować nad programem wycieczki , Mexico City było nudne.

    Wiesława - 27.03.2018  | Termin pobytu: marzec 2018

    18/23 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Tłum !

    wyjazd 11.11.2016 Żle: dramatycznie duża ilość w autobusie (pełny!)- nawet brakowało miejsc, 1 para musiała siedzieć osobno!. W Informacji w Centrali podano max. 35 osób- okłamano nie tylko nas Tylko dzięki pilotowi i dyscyplinie uczestników przebieg wycieczki bez bezkonfliktowy i sprawny ale b. meczacy (za duże odległosci w pełnym autobusie w tych warunkach max. 100-150km/ dobe np. Europa! a nie 250- nawet 500km w Ciapas (blokada dróg).

    Katowice 11.2016 - 05.12.2016  | Termin pobytu: styczeń 2017

    30/33 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    bardzo fajna wycieczka

    Wycieczka (5-20.08.2021) z Katowic, a więc lot do Cancun, objazd do miasta Meksyk, potem przelot do Cancun i przelot do Katowic . Termin wyjazdu wypadł w czasie pory deszczowej, w innym nie mogliśmy. Mimo gorąca i sporadycznych, ale intensywnych opadów deszczu, spokojnie można zwiedzać Meksyk w tym czasie. Meksyk to wielki i ciekawy dla nas kraj. W czasie wycieczki ogląda się ciekawą przyrodę, ultra ciekawe ruiny miast Majów, Zapoteków, Teotihuacán'czan i Azteków, oraz urokliwe post-kolonialne miasta. Ponieważ wycieczka trwa (odliczając przeloty) dwa tygodnie przydają się dwukrotne jednodniowe odpoczynki w hotelach wypoczynkowych. Meksyk jest na pewno wart odwiedzenia, a sama wycieczka bardzo ciekawa. Wycieczka dobrze ułożona. Trzeba się jednak liczyć z dość długimi przejazdami oraz czasem fatalnym wyżywieniem zapewnianym przez Rainbow. Generalnie wyjazd udany - bardzo fajna wycieczka.

    Marcin, Warszawa - 10.09.2021

    26/26 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem