Opinie o Włoski Niezbędnik - Dla wygodnych

5.1/6
(272 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Intensywność programu
5.3
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.0
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Młody odkrywa Włochy

    Andrzej, Oława 10.08.2023 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    Moja druga objazdówka po Włoszech po 15 latach. Zabrałem na nią 15 letniego wnuka dla którego był to pierwszy wyjazd za granicę. Widziałem że odkrywanie znanych mu tylko z geografii miast i miejsc zrobiło na nim wrażenie. Po dwóch dniach przełamał nieśmiałość, nabrał pewności siebie zaczął komunikować się wykorzystując język angielski. Każde z odwiedzanych miast było dla niego sporym przeżyciem a szczególnie Florencja oraz Wenecja. Dodalibyśmy do tego Rzym ale jego ocenę obniżył incydent w metrze gdzie obrobili nas kieszonkowcy. Całe szczęście że skosili kasę ale zwrócili dokumenty. Mimo tego wycieczkę oceniamy wysoko i jesteśmy z niej zadowoleni.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Super wycieczka - Włochy

    Kasia 02.08.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Pierwsza podróż do Włoch bardzo udana. Ogólnie jestem zadowolona z programu, zakwaterowania i śniadań. Pani pilot bardzo sympatyczna, kompetentna i dobrze zorganizowana, zawsze miała jakieś ciekawe anegdotki w zanadrzu:) Jedynie dzień zwiedzania samego Rzymu najmniej pozostał w pamieci ze względu na małą ilość czasu wolnego i możliwości nacieszenia się klimatem - bite kilka godzin chodzenia, za dużo szczegółowych informacji przekazywanych przez Pana przewodnika oraz upał spowodowały, że chciało się już tylko wsiąść z powrotem do autobusu. Ale wycieczkę mogę szczerze polecić!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Włochy dla wygodnych

    Danuta, Bytom 10.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Polecam wyjazd/wycieczka udana. Pilot Pan Przemek bardzo cierpliwy i spokojny człowiek, mimo iż turyści często byli niesforni i się czasem gubili ze stoickim spokojem odnajdywał jak pasterz zbłąkane owieczki. Znawca win chętnie dzielił się cennymi radami. Przewodnicy w większości bardzo sympatyczni z dużą wiedzą. Jedyny minus to bardzo mało wolnego czasu w Asyżu ale to ewidentnie wina Rai...wymiana kierowców łaczenie wycieczek...ale cóż och ta ,,$ EU

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super wyjazd

    KATARZYNA, JUSZCZYNA 11.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Było świetnie ciekawe zwiedzanie dużo atrakcji piękna pogoda fajne towarzystwo dobry humor atrakcyjny program moc wrażeń

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Z takim biurem i pilotem wszędzie...

    Joanna 23.10.2016 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Doskonały pilot, Łukasz Przewłocki potrafiący zintegrować i zdyscyplinowac 64 osobową grupę, zdecydowanie stwarza komfort delektowania się krajem Dantego i Michała Anioła: historią, geografią, kuchnią i ... napitakami.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Włoskie wakacje 2013

    Boguslaw Suchowola 29.03.2014 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Na te wakacje czekaliśmy 20 lat! Program tej wycieczki, oraz cena były na tyle atrakcyjne, że zdecydowaliśmy się na Włoski Niezbędnik dla Wygodnych. Nie ukrywam, że bardzo uciążliwy był dla nas dojazd na wycieczkę i powrót do Białegostoku, bo niestety biuro nie zaoferowało nam nic co ułatwiłoby nam podróż-"było zbyt mało chętnych z tej części Polski". Bardzo długą podróż umilała nam nasza "pilotka":pani Agata-rewelacyjna w swojej roli. Ciekawostki, uwagi, a nawet skrócona lekcja języka włoskiego-okazały się bardzo przydatne. Program bardzo napięty, ale przewodnicy starali się jak najwięcej przekazać w tym krótkim czasie. Uroki włoskich pejzaży, spotkanie z Papieżem Franciszkiem, wieczór włoski i niezapomniane wrażenia przyćmiły niską klasę hoteli i niezbyt smaczne posiłki. Jednak wycieczka była rewelacyjna, miło ją wspominam i mam nadzieję, że skorzystam jeszcze z kolejnych, tym razem może Cyklady?

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Włochy w pigułce

    Aneta, Warszawa 29.03.2014 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Wycieczka godna polecenia dla wszystkich, którzy chcą poznać Italię po trosze z każdej strony. Program wycieczki jest niezwykle bogaty i po kilku dniach człowiek marzy o chwili czasu wolnego. Mimo to naprawdę warto skorzystać z wszystkich proponowanych punktów programu. Nam osobiście najbardziej podobała się Toskania i Asyż ze względu na kameralny charakter i malownicze pejzaże. Nie wątpliwie również Wenecja ma swój urok, a rejs gondolą to bardzo ciekawe doświadczenie. Godna polecenia jest też wyprawa do Padwy i Florencji. Każda z tych miejscowości ma swój charakter i ciekawą historię. Punktem obowiązkowym Włoskiego niezbędnika jest Rzym i Watykan. Są to dwa dni, podczas których cofamy się w czasie do starożytności i poznajemy historię cesarstwa rzymskiego oraz dzieje Kościoła. Dla szczęśliwców możliwy jest udział w audiencji papieskiej. Duże wrażenie na nas zrobiła możliwość "spotkania się" z naszym Papieżem JP II. Niewątpliwą atrakcją jest udział we włoskim wieczorze tematycznym. Włosi są bardzo temperamentni, ale i bardzo rodzinni, a przede wszystkim mają świetną kuchnię. Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie w hotelach, to jest ok pod warunkiem, że nie ma się wygórowanych oczekiwań.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Krótka wycieczka po Włochach

    KRISTIAN, SIEDLCE 01.08.2022 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Zacznę chyba od tego, że wycieczka wyszła nam (za dwie osoby) 3600 zł + 350 € (do tej pory nie wiem za co te pieniędzy) + 150 € za dwie dodatkowe wycieczki (Spacer po „Padłie” oraz „Włoski Wieczór”), do tego dodamy koszty na miejscu. woda, lody, obiady, jakieś małe pamiątki i td. około 250€. Zaczęła się wycieczka z opóźnienia autobusu, w Warszawie 20 min., dalej w Woszczycach około 2 godzin. Ogólnie wycieczka była ciekawa, nie licząc, że było bardzo gorąco. Pod czas całej wycieczki nocowaliśmy w dwóch hotelach. Pierwsze miejsce była Wenecja, pierwszy Hotel „Paradiso” lokalizacja między Wenecją a Padłą (do Padły wycieczka dodatkowa w cenie 35€) oceniam go jako bardzo dobry tani hotel, śniadanie smaczne, czysto, obecna klimatyzacja, tu nocowaliśmy 2 nocy. Następnie w kolejce był Rzym i Watykan, tutaj nocowaliśmy w drugim Hotelu „Mirage” lokalizacja w miejscowości „Fiuggi” około 100 km od Rzymu, oceniam go jako średni, śniadania marne, czystość średnia, największy minus to brak klimatyzacji, w nocy nie dało się normalnie spać, było bardzo gorąco i duszno, spaliśmy przy otwartych oknach, gdzie cały czas było słychać ruch samochodów, uważam, że tą cenę mogła by być chociaż klimatyzacja, bo nocowaliśmy tu 3 nocy. Pilot była bardzo sympatyczna jesteśmy zadowoleni z niej, ciekawo prowadziła naszą wycieczkę. W cenie była obiado-kolacja (dokupiliśmy) jestem bardzo niezadowolony, co w 1 co w 2 hotelu dostaliśmy kotlet nawet nie wiem z czego napewno ten kotlet był, nie było to mięso, bardziej soja jakaś, i sałatkę - nie polecam. Mieliśmy średnio 1-1,5 g. na czas wolny co jest bardzo mało, za ten czas musisz albo zjeść albo chodzić po sklepach, nie da się zrobić i to i to, myśle, że 2-2,5 g, było by akurat. Bardzo fajne widoki, miasta, bardzo zadowolony jestem z „Włoskiego Wieczoru” fajna żywa muzyka, smaczne jedzenie, dobre wino. Biorąc wszystko napisane wyżej, wycieczka jest za droga na proponowany program oraz warunki zakwaterowania. Mimo tego było ciekawie, fajna atmosfera, fajna grupa. Za tą cenę NIE polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Wloski niezbednik dla wygodnych

    Jolanta, Wolica 12.05.2016 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Witam . Wlasnie wrocilismy z ww wycieczki. Mozemy powiedziec ze super wyprawa. Mielismy fajnego przewodnika .p. Łukasza, super przewodnikow na objezdzie. Hotele zgodnie z opisem . Jedyne co jest do zaakcentowania na minus to autokar. Mielismy super kierowcow , ale na tak dlugie dystanse przydaloby sie wynajac autokary przeznaczone na taka trase. Drugie wyzywienie. Naprawde dla anorektykow. Takze dla szukajacych informacji, prosze zaopatrzyc sie w swoje dodatkowe jedzenie, bo nawet nie ma czasu kupic cos po drodze. Program jest faktycznie napiety a miejscowosci ktore odwiedzamy sa silnie zatloczone i nie ma czasu na zakupy.To tyle , krociotko i natemat. Pozdrawiam przewodnika, i zycze nowym uczestnikom wspanialych wrazen na wycieczce. Jola F

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    opinia

    WIDZEW 30.08.2017 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    bardzo udana wycieczka polecam super kierowcy i pilotka p.Agnieszka tylko co niektora pani z wycieczki powinna zabrac ze soba kogos do pilnowania ci co byli na wycieczce wiedza o kogo chodzi