Opinie o Włoski Niezbędnik - Dla wygodnych
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam warto
Adam, Kraków 30.10.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, w parzePolecam warto pomimi że był tylko jeden nocleg tranzytowy warto zapisałem się na włoski niezbędnik comfort ale ta wycieczka nie doszła do skutku z braku hetnych a tam były dwa noclegi tranzytowe.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka
Agnieszka, Marki 13.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąFantastyczna wycieczka, program zwiedzania został tak ułożony, że nie odczuwało się długiej podróży autokarem i nawet nie przeszkadzały panujące upały. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pilot Pani Marta, która jest bardzo odpowiedzialną i przesympatyczną osobą. Fatalny był nocleg oraz śniadania w ostatnim hotelu .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Włoski niezbędnik dla wygodnych
Cecylia Kopiec 02.06.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeCiekawa wycieczka, bogaty program, cudowne Włochy , warto pojechać, mimo trudów podróży. Hotele adekwatne do ceny, śniadania skromne, ale wystarczające, zawsze można sobie coś dokupić, na obiadokolację każdy mógł najeść się do syta. Jadnak nie to jest najważniejsze, ale to co zobaczyliśmy i zostało nam w pamięci. Pilot wycieczki, Pani Bożenka, miła, kulturalna, zawsze uśmiechnięta, posiadała dużą wiedzę i dar przekazywania, doskonała organizatorka, dziękujemy Pani za to i za stoicką cierpliwość do nas. Panowie kierowcy bezpiecznie wozili nas po drogach Włoch i nie tylko. Jednym słowem polecam!!!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niezapomniane włoskie wakacje
Katarzyna 05.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: do 25 lat, w parzeIdealny program dla osób, które pierwszy raz wybierają się do Włoch, by zobaczyć najsłynniejsze miejsca. Wycieczka dopięta na ostatni guzik. Zarówno przewodnicy jak i Pani Pilot Ola w interesujący sposób przekazywali mnóstwo ciekawostek kulturowych z danego regionu, jak również zarys historyczny. W każdym mieście był czas wolny, by coś zjeść i indywidualnie pozwiedzać. Noclegi raczej skromne, wyżywienie wystarczające, by się najeść. Na pewno warto wybrać ten program i zakochać się w słonecznej Italii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Moje włoskie wakacje
Arkadiusz, Łódź 25.08.2014 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPatrz: plusy i minusy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
włoski niezbędnik pozytywnie
Monika, Jeziorany 18.05.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 36-45 lat, w parzeMimo męczącej podróży będziemy bardzo pozytywnie wspominać wyjazd. Pilot Łukasz profesjonalny życzliwy z ogromną wiedzą na temat kraju, zwyczajów, dbał o wszystkich uczestników wycieczki. kierowcy również pozytywni i znający się na swoim fachu. Program wycieczki napięty jednak na to liczyliśmy i to spełniło nasze oczekiwania. jeśli ktoś chce mieć intensywny i ciekawy wyjazd który pozwoli poznać kraj jego tradycje zwyczaje w "pigułce"; taka forma urlopu jest dla ludzi którzy lubią aktywnie spędzać czas. wróciliśmy do domu zmęczeni ale szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia a zarazem w dalszym ciągu głodni wrażeń. już planujemy kolejne podróże całkiem możliwe iż z rainbow.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna wycieczka, najlepsza na jakiej byłam z Rainbowtours
Anna, POZNAŃ 24.08.2015 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąMoc wrażeń. Można zapomnieć o codziennych sprawach i wejść w magiczny świat włoskich atrakcji
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
WSPANIAŁE WRAŻENIA
Marek, 15.07.2015 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBaza hotelowa dla nie wymagających natomiast transport na najwyższym poziomie, co przy tak długiej trasie było sporym plusem. Przewodnicy lokalni z dużą wiedzą i co ważniejsze opowiadali tak, że "chciało się słuchać" Program zrealizowany w 100 %
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wygodnie dla niewygodnych ;)
Maryla, Warszawa 30.10.2022 | Tagi: 56-65 lat, samemuPrzede wszystkim wyjaśnię tytuł opinii. Otóż miałam wykupioną wycieczkę Włoski Niezbędnik, tylko bez wygód. Niestety nie było wystarczającej liczby osób, aby wycieczka się odbyła. I tu słowa podziękowania dla Rainbow. Lekko, łatwo i przyjemnie przebiegł proces przedstawienia mi możliwych propozycji rozwiązania problemu i w profesjonalny sposób dokonano wymiany - bez żadnych kosztów dodatkowych - na wycieczką o tym samym programie, tylko z noclegiem w hotelu, zamiast w autokarze podczas nocnej jazdy. Jak jestem już w temacie hoteli, od razu dokonam oceny. Ja byłam bardzo zadowolona z każdego noclegu. Przede wszystkim nikogo mi nie dokwaterowano, pokoje były czyste, z niezbędnym wyposażeniem, w ciekawych hotelach - od takiego z nowoczesnym wyposażeniem, po klimatyczne i stylizowane. W hotelu, gdzie spędziliśmy aż 2 noce, pokój był po pierwszym noclegu sprzątnięty, lóżko pościelone, a ręczniki wymienione. Co prawda słyszałam, że inne osoby miały problemy w którymś z hoteli a to z ciepłą wodą, a to z za małą kabiną prysznicową, a to z czymś tam ..... Ja nie mam na co narzekać, byłam bardzo zadowolona. Od razu kwestia wyżywienia. Mnie wszystko smakowało, a porcje wystarczały (teraz w sanatorium dostaje mniejsze porcje :)). Oczywiście jak każdy dostawał jedzenie na swoim talerzu, bo tam, gdzie samemu można było nakładać, to oczywiście - jak to nasza nacja - kto pierwszy ten lepszy, jak szarańcza. Ja z tego, że były momenty, iż czegoś brakowało zarzutu obsłudze bym nie robiła. Widziałam osoby, które przez 15 minut blokowały ekspres do kawy, przelewając po 10 espresso do termosów. Szkoda gadać. Ale ad rem, czyli do samego programu wycieczki, bo w przypadku wycieczek objazdowych (na które przede wszystkim jeżdżę) najistotniejsze jest bogactwo tego, co człowiek zobaczy i czego się dowie, a nie kilka godzin przespanych w hotelu. Wenecja, Florencja, Padwa, Watykan, Rzym, Asyż - wiele godzin zwiedzania razem ze wspaniałymi przewodniczkami, dysponującymi olbrzymią wiedzą, przekazywaną z zaangażowaniem. Żałuję jedynie, że nie mieliśmy okazji odwiedzić Monte Casino, bo nie było dostatecznej liczby chętnych na wycieczkę fakultatywną. Dziwne, że ludzie jadą setki kilometrów i jak mogą odwiedzić miejsce kultu polskich żołnierzy, to szkoda im sto złotych z groszami. No comments. Dobrze, że chociaż wycieczka do Padwy się odbyła. Przecież tu studiował Stefan Batory, który był jednym z 40 najlepszych studentów uniwersytetu w Padwie, albo właśnie w Padwie jest drugi - po Placu Czerwonym - największy plac, czy też tu pierwsza kobieta w historii zdobyła pierwszy tytuł naukowy. Żeby się tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiedzieć, trzeba po prostu pojechać. Jeżeli ktoś nie jest ciekaw, to warto pojechać tylko po to, żeby napić się kawy z miętą o nieziemskim wprost smaku. Wieczór włoski bardzo sympatyczny z pysznym jedzeniem. Przy muzyce na żywo pośpiewaliśmy polskie pieśni biesiadne. Ci, którzy wykupili fakultet mieli dodatkowy bonus w postaci uniknięcia ulewy, bowiem w tym czasie, kiedy odbywała się kolacja jedyny raz w czasie wycieczki padał deszcz. Nie będę opisywała co, gdzie zwiedzaliśmy, bowiem te informacje każdy znajdzie w programie Rainbow. Powiem tylko, że warto jechać, bo wycieczka dostarcza mnóstwo wrażeń. Spokojnie mogą się decydować na tę propozycję ludzie już nie najmłodsi, ponieważ chociaż naprawdę dużo się chodzi, to jednak nie jest to wysiłek wykluczający starsze osoby. Należy tylko mieć wygodne buty, żeby nie trzeba było - jak jedna z uczestniczek - chodzić w świątyniach na bosaka i nosić butów na obcasie w ręku.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Absolutna konieczność
Piotr, Lublin 04.02.2017 | Termin pobytu: styczeń 2017 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWycieczka wspaniała z maleńkim minusem w postaci zakwaterowania, ale wszystko rekompensuje Pani Grażyna we Florencji!