Opinie klientów o Wokół Alp - Europejskie cuda natury

5.2 /6
141 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

sydon777 25.07.2018
Termin pobytu: maj 2018

Relacja filmowa z wycieczki

Program wycieczki bardzo nam odpowiadał, bo jesteśmy miłośnikami gór i górskich krajobrazów. Na trasie znalazły się też bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym miejsca i miejscowości. Dużą atrakcją był również przejazd alpejskim pociągiem z St. Moritz do Chur oraz wyjazd super nowoczesną koleją linową Skyway Monte Bianco. Szkoda tylko, że pogoda w czasie tych dwóch atrakcji nie dopisała, ale w Alpach to się często zdarza. Relacje z naszego udziału w wycieczce zostały opublikowane na You Tube w postaci 24 filmów sygnowanych autorstwem: sydon777. Każdy film jest poprzedzony krótkim komentarzem związanym z jego treścią. Ewentualnie zainteresowani bliższym poznaniem realnego obrazu oglądanych miejsc i krajobrazów podczas tej wycieczki, mogą więc łatwo odszukać na wspomnianych filmach interesujące ich fragmenty programu kierując się tytułami filmów.

6.0/6

Edyta 02.10.2023

Bajkowa wycieczka

To był bardzo udany wyjazd. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Karolinie za zaangożowanie i profesjonalizm, oraz wirtuozom kierownicy Panu Kazimierzowi i Łukaszowi. Program wycieczki bardzo ciekawy. Polecam.

6.0/6

Małgorzata z Kalisza 27.10.2021

objazd po Europie wokół Alp

Wycieczka godna polecenia. Bardzo piękne miejsca zaliczane do "cudów natury". Dużo zabytkowych i malowniczych miast. Góry, doliny, jeziora i miasta to kwintesencja tej wycieczki. Sympatyczna i niezbyt liczna grupa turystów, praktycznie z całej Polski, nastawiona na zwiedzanie tego "kawałka" Europy, stwarzała bardzo przyjazną atmosferę. Piemont, to jedna z najpiękniejszych krain we Włoszech, którą warto i należy odwiedzić.

6.0/6

BRONISLAWA, TCZEW 24.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Wycieczka marzenie

Slowa nie sa w stanie opisac piekna zwiedzonych miejsc. Jak juz sam tytuł określa, europejskie cuda natury! Widoki i z autokaru i podczas spacerów zapierały nam dech w piersiach. Niespodziewalismy się z mężem tak udanego pobytu. Alpy i włoskie jeziora są przepiękne. Wjazd kolejka (8 cud świata) zeby podziwiac Mont Blanc, to rewelacja. Zwiedzanie takze urokliwych małych miasteczka z przebogata historia. Mąż był miło zaskoczony możliwością zobaczenia stadionu w Turynie. Każdy dzień wycieczki był pełen wrażeń. Organizacja i przewodnicy spisali się na medal. Byliśmy już na kilku wycieczkach z Rainbow i jak zawsze gorąca polecamy usługi firmy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem