Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przewodnik nie zna hiszpańskiego przez co utrudniona była komunikacja z lokalnymi ludźmi. Wszyscy przewodnicy opowiadają podobne historię. Jeżeli jest się na więcej niż jednej wycieczce jest to nudne.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam z czystym sumieniem mnóstwo różnorodnych zwierząt oraz roślinności. Przewodniczka szczegółowo opisywała etapy wycieczki oraz mówiła wiele ciekawostek
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dość długa podróż ale moim zdaniem warto. Piękne, ciekawe formacje skalne, namorzyny, jaskinie i wodospad - super. Odpoczynek na rajskiej wyspie ale zaserwowany tam obiad okropny, niejadalny, same kości z kurczaka, paskudny ryż i surówki.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka na cały dzień. Obowiązkowy wypad na plaże "Bacardi"