Opinie klientów o Tam gdzie bije serce przyrody - Rejs statkiem

5.1 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Jawiszowice

Wspaniały rejs statkiem do Zatoki Kości. Piękne miejsce będące rekonstrukcją prahistorycznej wioski zbudowanej na drewnianych palach wbitych w dno Jeziora Ochrydzkiego A oryginalna osada datowana jest na ok. 1200 lat przed naszą erą. Piękna pogoda, zapierające dech w piersiach widoki, piękny lazur wody i cudna panorama jeziora. Nie sposób się nie zakochać! Szczerze polecam!

6.0/6

Danuta Malgorzata, Warszawa

Super wycieczka dla każdego , bardzo przyjemna z zachwycającymi widokami na jezioro . Dodatkowo program zwiedzania już w samym klasztorze i wybrzeżu kości

6.0/6

Urszula, ---

Statek podpłynął do hotelowego mola więc nie było konieczności dojeżdżania. Rejs bardzo przyjemny. Zwiedzanie Zatoki Kości było świetnym przerywnikiem w dopłynięciu do Naum. Jak w poprzedniej wycieczce, Pani Sławka była najlepsza. Dodatkowy "Rejs" łódeczką do źródeł rzeki był fajną alternatywą do ew. siedzenia na plaży. Polecam wycieczkę :-)

6.0/6

Danuta, Żory

Z wszystkich wycieczek najmniej chodzenia, za to skupienie i refleksja. Dużo czasu spędza się na statku. Czas mile spędzony.