Opinie o Chatur Costa Caleta

Kategoria lokalna 3

5.0/6
(877 opinii)
Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.0
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Fuerteventura

    Violetta, BYtom 19.12.2023 | Termin pobytu: grudzień 2023

    Dobra lokalizacja , wyżywienie jak i obsługa dobra.Codziennie animacje dla dzieci jak i dorosłych .Jedna rzecz która mi się nie podobała to karaluchy .Chodziły przy basenie jak i w pokoju .

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    hotel Costa Caleta-pobyt maj-czerwiec 2016

    Agata 27.06.2016

    Hotel czysty,zadbany,w bliskiej odległości od plaży,niestety sztucznie usypanej. Wyżywienie urozmaicone z akcentami kuchni regionalnej. Dwa baseny i brodzik dla dzieci,taras słoneczny z basenam,jaccuzi i barem.Bardzo miła i uczynna obsługa hotelowa z wyjątkiem grupy animatorów. Niestety nie mogę powiedzieć:z pewnością tu powrócę. Raczej nie powrócę!

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Opinia Cista Caleta - Chatur Hotel

    Anna K. 30.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024

    Jeśli ktoś lubi spędzać czas wyłącznie w hotelu, w - uznałabym to za standard średni- to będzie dobry wybór. Obsługa biura - jak najbardziej ok, sprawnie, minimum formalności, dobry kontakt, informacje przekazane przejrzyście. Obsługa w hotelu - to naprawdę przemili i uśmiechnięci ludzie! Hotel - najpierw minusy: duży hotel, stąd dużo ludzi. Leżaki zajmowane ręcznikami już po 7:00 rano… Bar z przekąskami - fatalnej jakości jedzenie, szybko znikało i nie było uzupełniane. Plusy: pokoje sprzątane codziennie i na ogół starannie, dużo jedzeni na śniadanie, obiady i kolacje - przy czym monotonne, uniwersalne, praktycznie bez lokalnych dań (były ryby, owoce morza ale bez szału). Drink bary ok. Zadbana przestrzeń na dachu, spokojniejsza niż dół. Siłownia - strefa ciężarów - nie ma powodów do narzekań, ale bieżnia, orbitrek i rowerek strasznie „zajechane”, popsute guziki, w pomieszczeniu nie ma klimatyzacji. Miejscowość- turystyczna, nie podobała mi się - ale kwestia gustu. Plaża najbliższa hotelowi - usypana sztucznie, bez duszy, 40 min dalej było kilka pięknych, małych i naturalnych. Rezydentka - przekazała dużo praktycznych informacji, można liczyć na wsparcie w każdej chwili, Pank Ania odpowiadała nawet na smsy. :)

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Ocena hotelu Costa Caleta

    Renata, Rybnik 04.11.2019

    Ogólna moja ocena to 4/6. Hotel zadbany i czysty. Pokoje sprzątane dziennie oprócz czwartku i niedzieli. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Baseny 3 w czym jeden praktycznie nieużywany przez nikogo, ponieważ był usytuowany w cieniu i była bardzo zimna woda. Brodzik dla dzieci mógłby być nieco większy, ponieważ jak weszła piątka dzieci to było już ciasno. Na dachu hotelu również znajdowały się baseny: jeden brodzik, drugi większy oraz jacuzzi. Spędziliśmy tam jedno przedpołudnie, na pewno można się tam zrelaksować i odpocząć od hałasu, który towarzyszy przy basenach na dole. Jedzenie ogólnie dobre, aczkolwiek dużo potraw się powtarzało, ale każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Przekąski w ciągu dnia również zazwyczaj jedne i te same. Dla mojego męża brakowało, w porównaniu do naszych wcześniejszych wczasów atrakacji, przez cały tydzień trafiliśmy jedynie raz na waterpolo oraz raz na rzutki. To stosunkowo mało. Bardzo miło wspominam animatorki dla dzieci, które prowadziły disco po kolacji. Dzieci na godzinę przed już czekały na Panie. W hotelu znajduje się również pokoik zabaw dla dzieci, wyposażenie ok, czystość również. Dużym minusem było to, że mieliśmy wyjazd z hotelu przed godziną 18, więc były dwie opcje albo przedłużyć pokój oraz jedzenie i napoje ' na opaskę' za 35 euro albo skorzystać z pokoju na walizki ale bez wyżywienia i napoi. Gdzie w przypadku rodzin z dziećmi jest to słaba opcja. Na żadnych wczasach nie mieliśmy nigdy odciętej opaski, pokój owszem był zabrany ale nigdy jedzenie i napoje.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem