Opinie klientów o Labranda Bronze Playa

5.3 /6
233 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.1
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.4
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Stare Opole 20.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Świetny hotel

Pobyt 9-16 styczeń 2024.Labranda Bronze Playa znajduje się w dzielnicy Playa de ingles, blisko plaży i atrakcji Maspalonas. Hotel czysty zadbany, jedzenie smaczne (kucharz Włoch robi pizze i dania z makaronami) Leżaki przy basenie zawsze dostępne. Wieczorne animacje skromne, aczkolwiek podczas mojej obecności była trzy razy muzyka na żywo. Dużo Niemców i Anglików Obsługa bardzo miła i pomocna, można za niewielką opłatą skorzystać z późniejszego wymeldowania. Hotel oraz miejscowosc zdecydowanie polecam!!!

6.0/6

Roman, Kraków 06.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Playa de Inglese

Żadnych problemów z przelotem. Podróżowałem z niepełnosprawną córką asysta i pomoc na lotnisku bez zastrzeżeń. Hotel na miejscu spełnił moje oczekiwania zarówno pod względem zakwaterowania jak i obsługi.

6.0/6

Karolina, --- 17.10.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Znakomite wakacje

Kameralny hotel, zabrakło zjeżdżalni dla dzieci. Świetna baza wypadowa. Blisko plaży, znakomita kuchnia i miła obsługa. W hotelu, jak i na wyspie bardzo czysto. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni ilością atrakcji. Mimo niższego sezonu codziennie animacje, także dla dzieci. W hotelu często wieczorki z muzyką na żywo, bardzo utalentowane osoby występowały. Blisko wiele wypożyczalni aut.

6.0/6

Marcin, Będzin 26.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

hotel labranda Gran Canaria

bez większych zastrzeżeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem