Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1209 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rewelacyjne wakacje i obsługa na wysokim poziomie ale NIE DLA DZIECI

    Łukasz, Ożarów Mazowiecki 23.05.2024 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Rodzinka 2+2 (w tym jedno w pakiecie z mamą) . Hotel ma wiele zalet które przeważają nad wadami . W skrócie TAK ale dla osób bez małych dzieci . Zalety : Krótki transfer z lotniska Hotel nowoczesny i funkcjonalny Wysoka kultura osobista obsługi Fajne pokoje Smaczne jedzenie dla dorosłych Blisko do centrum Blisko do morza i plaży Fajni barmani (uśmiechnięci i uprzejmi ) Wady: Hotel nie dla dzieci (nudzą się strasznie) Brak cienia - brak zieleni (betonoza) Brak menu pod dzieci (frytki były tylko raz) - rodzice zrozumieją z czym to się wiąże . Brak placu zabaw (nuda) Brak animacji porannych jak i wieczornych . Podsumowując - cichy ,nowoczesny hotel dla dorosłych osób z całkiem dobrym jedzeniem . Wady:

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Opinia Hotel WOEL

    Marek, Grudziądz 05.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel czysty, choć "bez greckiego klimatu". Siłownia skromna, ergometr wioślarski niesprawny. Głośna i mało wydajna klimatyzacja. Skromna oferta All Inclusive (brak np. kawy mrożonej w barze, lodówka w pokoju pusta, brak nawet wody mineralnej). Na stołówce tłok, napoje z automatów ciepłe, prawie bez gazu. Choć jedzenie bardzo dobre. Personel uprzejmy, pomocny, rezydenci również. Od hotelu pięciogwiazdkowego ze słowem "elite" w nazwie można wymagać deko więcej.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Fajnie, fajnie, ale nie wrócimy

    Anna, Warszawa 02.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Zacznę od pozytywnych rzeczy. Standard pokoju i czystość 6/6. Obsługa bardzo miła i pomocna. Plus za siłownię i salę zabaw. Jest wydzielony kawałek basenu dla dzieci, gdzie jest płytka woda. Trochę szkoda, że w brodziku nie ma zjeżdżalni lub podobnych zabawek dla dzieci, ani placu zabaw na powietrzu. Bardzo serdecznie polecam wycieczki z rezydentką Panią Gizelą z Rainbow :) Na minus i to dla nas bardzo duży było jedzenie. Duży wybór, ale dla nas niesmaczne. Część serwowanego jedzenia to były często mrożonki, np. nuggety i paluszki rybne najgorszej jakości. Kawa w ekspresie była kawą rozpuszczalną. W pokoju mieliśmy ekspres na kapsułki. Kapsułki dostępne za opłatą w recepcji. Darmowe Wi-fi w miejscach ogólnodostępnych, za wi-fi w pokoju należało dodatkowo zapłacić.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Urlop Zante

    Agnieszka, Krakow 14.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel piękny naprawdę czysty jedzonko wyśmienite . Personel bardzo się stara . Jest jeden minus który przekreśla hotel na zawsze ! Recepcjonistka oszustka ! Która sprzedaje po cichu lepsze pokoje . Oszukuje ludzi . Mieliśmy wykupiony pokój o najwyższym dostępnym standardzie famili z widokiem na basen . Byliśmy w 6 osób . Jeden pokój standard a dwa famili . I co pani stwierdziła ze ja to nie interesuje !!!! Chciała nam dać najgorszy pokój najmniejszy dwu osobowy z widokiem na kanał ściekowy !!! Na nasze protesty stwierdziła za ja to nie interesuje ! I zaczęła nas ignorować . Kilka godzin przepychanek pomoc rezydenta ogrom nerwów wreszcie późnym popołudniem dostaliśmy pokój za który zapłaciliśmy ale tylko jeden ! Drugiego dzieci nie dostały . Spędzili czas w dwu osobowym . Nikogo nie powinno interesować dla czego 2 osoby wykupują pokój familly ! Jeżeli za taki zapłaciłam taki mam otrzymać ! Do tego chamstwo w czystej postaci recepcjonistki wulgarne zachowanie przekreśliło hotel na zawsze .

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tak sobie

    Bernadetta, Rokitno Szlacheckie 09.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel bardzo komfortowy. Duże pokoje. Czysto na zewnątrz i wewnątrz. Wyżywienie słabe. Ogólnie wyspa piękna, chociaż bardzo dużo śmieci na plażach / chodnikach / ulicach.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Nowoczesny hotel z minusem.

    Norbert, --- 28.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel ładny, zadbany bo bardzo świeży. Pokój duży, dobrze wyposażony, czysty. Hotel położony w najbrudniejszej miejscowości na wyspie. Dobre wrażenie psuje wyżywienie na bardzo niskim poziomie. Mało zróżnicowana kuchnia, często niesmaczna. Forma all inclusive obejmowała śniadania, obiad i kolację, pomiędzy posiłkami dostępne jabłka i bułki z majonezem i warzywami. W pięciogwiazdkowym hotelu to trochę zamało.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Wakacje w betonowej atmosferze

    Piotr 23.01.2024 | Termin pobytu: lipiec 2021 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Jedyna co było na plus to nowe i czyste pokoje. Reszta niestety nie dla mnie na minus. Hotel nowy ale w lipcu wszechobecny beton zero cieniu niestety nie pomagało w urlopie.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam White Olive Elite Laganas

    Artur 25.07.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymi

    Hotel fajnie położony. Blisko rozrywkowego Laganas. Do plaży dojście uliczką. Pokoje nowoczesne, czyste. Jedyny minus dla mnie to mały wybór jedzenia

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Spodziewaliśmy się czegoś lepszego

    Adrian, Kamionki 29.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel nowy, czysty. Pokój bardzo dobrze wykończony. Brak animacji, brak atrakcji dla dzieci, okolica bardzo zaśmiecona, jedzenie i alkohole konkurencyjne dla hoteli 3-gwiazdkowych.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    hotel bardzo fajny

    Dariusz, Warszawa 21.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    hotel bardzo ładny jedzenie dobre basen ciepły miłą obsługa pokoje czyste blisko do miasta plaża plastyczna