Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemny hotel
Martyna, --- 05.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel, tak jak w tytule, przyjemny. Położony w spokojnej części Laganas. Personel niezwykle pomocny i uprzejmy, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie wyśmienite i różnorodne. Próżno jednak poszukiwać greckiego klimatu bo brak, prócz menu, greckich akcentów jak chociażby muzyka czy grecki wieczór. Na minus również monotonna melodia lecąca cały dzień ze wszystkich głośników oraz niedomyte szkło w restauracji.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pół na pół, plusy i minusy październik 2025 White Olive Elite Laganas
Michał 15.10.2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeGeneralnie wyjazd był udany, w październiku nadal świetna pogoda na Zakynthosie około 29 stopni, dobre jedzenie w tawernach, wiele wycieczek na które warto jechać między innymi Kefalonia, wieczór grecki, czy objazd wyspy północ-południe. Bardzo dobry zespół rezydentów, każdy jeden z którym miałem przyjemność, zorganizowanie i duża wiedza na temat wyspy oraz innych potrzebnych rzeczy. Hotel mimo, że sygnowany 5-gwiazdkami budzi jednak bardzo mieszane uczucia, z jednej strony nowoczesne pokoje, klimatyzacja w pokojach, nowoczesny wystrój, a z drugiej ciągły smród ścieków przy recepcji hotelowej że szło zemdleć, drinki rozwodnione, nawet moja narzeczona nie odczuła w nich za wiele alkoholu, jedzenie w restauracji bardzo różne niektóre pozycje tragiczne, niektóre jadalne, dobre ryby, bardzo mały wybór średniej jakości deserów, piwo rozcieńczone, że aż średnio się je chciało pić, wina z kija kwasieluchy, ale w hotelu 85% Polaków gdzie jest w all inclusive to trzeba pić, ale no zachwytów nie ma zupełnie. Najgorszy fakt to przylot w godzinach porannych na Zakynthos około 6:00 rano, w hotelu około 7:00 a zakwaterowanie od 13:00, niby opaski się dostaje all-inclusive obowiązuje, ale jest to trochę motanie się z walizkami po przechowalni i duże zmęczenie po podróży, my akurat ten czas spędziliśmy nad basenem ale zmęczenie dawało się we znaki. Animacje w hotelu w zasadzie bardzo marginalne i krótkie, więc dla dzieci to już na pewno nie ma na co liczyć. 5 gwiazdek hotelu naciągane, ale są gorsze w okolicy. Najbardziej żenująca rzecz co do hotelu to ta gdzie wody nie zaleca się do picia, w pokoju jest butelka wody, jak się skończy to nie jest uzupełniana ale można dostać na recepcji płatną.. za 1euro i 2 euro większa - jak na 5 gwiazdek to po prostu słabe. Ogólnie są plusy i minusy stąd moja ocena 4/6.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Poprawnie ale bez fajerwerków
Adam 09.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel nowy i to jest jego główna zaleta. Położenie z dala od gwarnego centrum Laganas. W pokojach brak serwisu kawowego ale to wynika z nałożonych przez Grecki Rząd obostrzeń. Kosmetyki podobnie jak woda są nie uzupełniane co w 5 gwiazdkowym hotelu jest nie do przyjęcia. Sprzątanie pokoi bardzo pobieżne. O umyciu czy też wymianie szklanki można zapomnieć. Co zmieniają to komplet ręczników. Opcja all w obecnym wydaniu w zasadzie bezsensowna ponieważ ciężko o dokładkę w jedzeniu, które w większości wydawane jest w plastikowych opakowaniach ( desery i owoce). Pozostałe dania nakładane s ą przez obsługę co związane jest z koniecznością odsiedzenia sporej ilości czasu w restauracji.. To samo tyczy się napojów, które wydawane są tylko w jednym barze na terenie hotelu. Swoje trzeba odczekać. Zrozumiałe są pewne obostrzenia związane z pandemią, jednakże odnosi się wrażenie, że menadżerowie hotelu robią wszystko by odbić sobie straty. Obsługa hotelu oprócz pań sprzątających w zasadzie bez zarzutu. Starają się by sprostać z realizacją nałożonym na nich nadmiernych obowiązków., np w pool barze, gdzie od 10 do 23 dzień dzień te same osoby starały się bezskutecznie sprostać ilości zamówień. Obiektywnie oceniając należny stwierdzić, że hotel ten nie zasługuje na 5 gwiazdek. Bywaliśmy z żoną już w kilkunastu hotelach i ten jakoś nas nie zachwycił. Na pewno już tam nie wrócimy
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
white olive
Aleksandra, Opole 22.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzePo powrocie wrażenie mieszane z plusów bardzo miła obsługa hotelowa i restauracyjna, jedzenie nudne ale smaczne, pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane. dobra lokalizacja blisko plaży i miasta i na tym koniec plusów. Od 5 rano ludzie zajmowali już leżaki na basenie, nikt tego nie pilnował zanim o 8 rano szlismy na śniadanie już większa część leżaków była zajęta. jak przyjechaliśmy z lotniska o 8 rano musieliśmy czekać na pokój do 13, to jest porażka tego hotelu. rozumiem wszystko ale moim zdaniem to lekka przesada każdy był zmęczony nocnym wylotem chcieliśmy się wymyć i odpocząć po całej nocy na lotnisku, a na pokój czekaliśmy 6 godzin. Za dużo gości za mało leżaków. Drinki na barze w all incl nie dobre. Dziwię się że hotel ma takie dobre opinie, i że jest 4 gwiazdkowy. Ktoś kto dostal pokój na stronie kanału to bardzo współczuję wczesnymi wieczorami unosił się z kanału taki smród że wracajac z plaży nie dało się oddychac. smród roznosił się na cały hotel smród nie do opisania w upale 40 stopni można sobie wyobrazić. na szczęście pokój miałam na basen bo w innym wypadku robiła bym wszystko żeby mnie przenieśli. wifi słabe trzeba dodatkowo płacić za wifi w pokoju. jeśli chodzi o jedzenie było smaczne ale codziennie to samo. nie było urozmaicenia jeśli chodzi o śniadanie, obiad i kolacja czasem dali coś innego. ogólnie już nie chciałabym tam następnym razem przebywać.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
brak animacji
Beata, Kołobrzeg 31.07.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąobsługa super miła, kelnerzy super, jedzenie ok każdy znajdzie coś dla siebie, brak animacji, niby polskie animatorki mlode dziewczyny ale chyba przyjechały tam na wakacje a nie do pracy. animacje rozczarowanie dla całej rodziny z dziećmi.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
5-gwiazdkowy odpoczynek
ANNA, Warszawa 23.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parze5-gwiazdkowe hotele mają określone normy, które powinny spełniać. Ten hotel, wizualnie może i jest 5 gwiazdkowy, ale spełnia oczekiwania wg mnie hotelu 3 gwiazdkowego. Jedzenia bardzo dużo, ale niestety niesmaczne co widać po ilościach której zostają na talerzach a potem trafiają do śmieci. Cena wycieczki jest zbyt wygórowana do standardu jaki oferuje.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niezgodność gwiazdek
Pan Paweł 14.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiDostaliśmy informację w Warszawie przy kupnie wycieczki że hotel posiada 5 *, a na miejscu dowiadujemy się że są tylko 4 *. Dlatego pytam się czy zostałem oszukany.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Większe oczekiwania po hotelu 5 gwiazdek
Arkadiusz, BĘDZIN 12.09.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNiestety hotel nie spełnił naszych oczekiwań. Najsłabszy pobyt w Grecji. Hotel 5 gwiazdkowy może i spełnia standardy jakościowe jeżeli chodzi o infrastrukturę, niestety personel nie udźwignął odpowiedzialności, managera - brak. Zdecydowanie to nie jest hotel dla rodzin z dziećmi.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 15-22.09.2019
Jerzy Marcinkowski Hanna Marcinkowska 02.11.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel bardzo ladny,czysty ,nowy,mila obsluga ,zadnych problemow .Cala opinie psuje bar przy basenach.Formula all proponuje coctaile i drinki nie majace nic wspolnego z klasa hotelu.Zadnego oryginalnego alkohulu europejskiego,piwo 2 % z nalewaka.Na pytanie do Pana barmana czy jest wino musujace typy proseco lub ala sparling wine Pan barman kazal nalc sobie bialego wina z nalewaka/czytaj z kartonu/ i dodac do tego wody gazowanej.!!!.Skandal ,zenada.Wstyd dla Itaki.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt udany, ale nie wart ceny!
Anna, Gdańsk 22.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWitam, zacznę od najważniejszego: jedzenie. Okropne! Brak typowych potraw greckich... przez tydzień pobytu pojawiły się tylko raz souvlaki i do tego były zimne. Również tylko raz pojawiła się moussaka, ta z kolei miała wymienioną porcję mięsa na podwójny ser, żeby zapewne zaoszczędzić. Nie było bifteki ani owoców morza. Za to można było znaleźć spaghetti bolognese i carbonare, burgery i kurczaka w panierce za każdym razem. Nie tego spodziewałam się po kuchni greckiej. Wybór w owocach egzorycznych również znikomy. All inclusive, które jak się obejdzie, zmusza do wyjścia do najbliższej greckiej knajpki, gdzie za 40 zł można dobrze zjeść po grecku. 5 słoneczkami bym się nie sugerowała... siłownia to popsuta bieżnia, rowerek, wiosła i atlas... jest również ławeczka, ale nie ma ani jednego gryfu czy sztangi ani hantli. Mam w domu bieżnie... więc czy to oznacza, że mam w domu siłownię? No nie! Sauna.... nie należy do hotelu. Jest prowadzona przez zewnętrzną firmę, którą trzeba powiadomić na 2-3h przed to przyjadą i włączą, potem będą stać z zegarkiem w ręku, aż minie godzina, bo przyjeżdzają i wyłączają i za to wszystko trzeba dodatkowo zapłacić. Obsługa na recepcji nie należy do najmilszych i jest mało poinformowana, nie znają własnego cennika, odsyłają do czytania broszurek. Obsługa na kuchni przemiła, choć nie nadrobi za paskudne jedzenie. Teraz osobny punkt czystość..... hotel jest nowy - 2 lata (choć widać że budowany na szybkiego, łazienki obmazane w cekolu) za 5-6 lat po jakości sprzątania pokoi, wapewniam, że będzie obskurny. Panie sprzątają ładnie tylko pierwszego dnia, dokładają kawę, herbatę, wodę, wymienią ręczniki, umyją kubki... z każdym kolejnym jest coraz gorzej.. na 4 dzień zastaliśmy łazienkę w gorszym stanie niż jak wyszliśmy, lustro było dziwnie pomaziane, łóżko nie pościelone (ułożone jedynie poduszki), ręczniki nie wymienione, kubki nie umyte, a kawy i herbaty brak. W rozmowach z innymi gośćmi dowiedzieliśmy się, że paniom trzeba zostawiać na poduszce po dwa euro każdego dnia to ładnie posprzątają. Hotel ma dwie zalety, jest nowy więc ładny i baseny. Szkoda, że za hotelem śmierdzi ściekami, a pobliska plaża jest brudna i ma wyklepany twardy piasek. Do najbliżej plaży jak z pocztówek jest 4 km, a do najpiękniejszej jaką widziałam w życiu Gerakes jest 30min jazdy. Pozdrawiam, Ania