Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
White Olive Elite Laganas
Alina, Rybnik 13.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel nie zasługuje na 5 gwiazdek, najwyżej 4, ale wiadomo, więcej gwiazdek, więcej podatku. Pokój super, ale akustyka fatalna, słychać wszystko z korytarza, słychać wszystko przez balkon. Koszmarne panele sterujące przy łóżkach, świecące całą noc na niebiesko, łóżka bardzo wygodne, poduszki okropne, twarde. Pokoje sprzątane codziennie, codziennie wymieniane ręczniki, duży plus za to dla Dariny. Wszędzie osoby palące, siedzą i palą przed jadalnią, a dym leci do jadalni, to samo z osobami na leżakach pod balkonami. Siedzisz na balkonie, ktoś ci kopci pod nim. Wszędzie już ilość popielniczek. Kawa znośna, jeśli wybierzecie się do tego hotelu, warto zakupić w lokalnym sklepie kapsułki, bo w pokoju jest ekspres. Wyżywienie słabe, zimne, często czegoś brakowało i co fatalne jedzenie nie było opisane, więc bemary bez przerwy ktoś otwierał, aby zobaczyć co tam jest. Jedzenie barowo -garmażeryjne, paluszki rybne, kotleciki okrągłe jak słońce, dużo gotowców i coś, co pierwszy raz zobaczyłam, wątróbka na kilka sposobów, oczywiście nieopisana i ser feta pokruszony, nie pokrojony, dla mnie nowość. Zawsze jednak można było coś znaleźć do jedzenia, ale najczęściej to było zimne. Potrawy z grilla zawsze twarde. Rano podeszłam, bo pan smażył jajka, ale on odszedł od patelni, zaprowadził mnie do bemaru i pokazał zimne jajka. Nie podał mi świeżo smażonego, gorącego jajka. Dozowniki z napojami czynne do 23.00 przy jadalni. Warto zgłosić się po indywidualne hasło do internetu, generowane specjalnie do danego pokoju i za darmo. Długie oczekiwanie na pokój, zwłaszcza gdy przylot jest o 6.00, dostaje się opaski, ale mało miejsc na przeczekanie. Plaża fajna, słońce, woda, warto raz przyjechać. Podsumowując, każdy musi się przekonać we własnym zakresie, to co mnie przeszkadzało, dla innych pewnie nie jest problemem, ale dopłacenie 105 euro podatku lokalnego zobowiązuje.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Laganas
Paweł, Ciechanów 15.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeNa pobyt w hotelu zdecydowaliśmy się na last minute zawsze czegoś szukamy na 5* co prawda daleko temu hotelowi na 5*, hotel sam w sobie czysty, położony według nas w dobrej lokalizacji niedaleko głównej ulicy Laganas gdzie są tawerny, kluby i inne rozrywki ale jest kawałek i całego zgiełku imprezowego nie słychać. Co do hotelu czystości, obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń, mam do oferty all inclusive jedzenie porażka totalna, mały wybór, jedzenie się powtarza, lodówka w pokoju pusta nawet brak wody niegazowanej, klimatyzacja w pokoju praktycznie nie działa, wifi jest tak obciążone, że nie jest człowiek nic w stanie zrobić, drinki bardzo słabej jakości nalewane w plastiki robione na bazie soków. Co do 5* bardzo bardzo daleko, leżaki rano rezerwowane przez ludzi ręcznikami więc jeśli ktoś chciał wyjść o 11-12 na basen to nie było szans na coś wolnego. Podsumowując hotel czysty, zadbany ale nie warty swojej kasy i nie warty 5* za tą cenę nie wybrałbym się drugi raz tam.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje Laganas
URSZULA, DOBROSZYCE 22.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJestem zadowolona z wyjazdu ,okolice Laganas piękne .Hotel położony na uboczu miejscowości tuż przy wyschniętej rzeczce z której wydobywał się okropny zapach wyczuwalny non stop , basen czynny tylko do 19 , śniadania i obiady bardzo słabe ,kolacją nadrabiali. Animacje w hotelu słabe .Obsluga hotelu bardzo miła i pomocna .Gdyby nie wykupione wycieczki było by bardzo słabo .Jeśli ktoś chętny na wieczorne imprezy to napewno będzie zadowolony ,jeśli spokojny wypoczynek to średnio . Obowiązkowo polecam wykupienie wycieczek (korzystałam z firmy Zante Magic Tours)
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry hotel ale tylko na 3+ gwiazdek
Sławek, Poznań 07.09.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiNie wiem kto przyznaje "gwiazdki" hotelom ale ten na pewno nie zasługuje na 5. Jak już to max na 3,5. Tak jak wiedziałem i byłem przygotowany na to, że hotel jest oddalony od plaży o ok. 300m tak plaża hotelowa do której się szło wzdłuż kanału burzowego (brudno i nie przyjemnie) tak na miejscu duże rozczarowanie, kilkanaście leżaków na brudnej nie czyszczonej plaży, dobrze że chociaż piękne i czyste morze gdzie zatoka przy której się mieściła, miała łagodne i długie zejście. No i oczywiście ciepła , przyjemna woda. Ale wróćmy do hotelu, nie może on uzyskać 5 gwiazdek gdzie jego jedna strona była równoległa do głównej i ruchliwej ulicy a okna z balkonami było od 4-6 m od krawędzi jezdni. Od tej strony było ok. 50 pokoi. Hałas duży zwłaszcza, że w tej chwili są tam bardzo popularne skutery jak kłady, które na nieszczęście gości jeszcze nie są elektryczne ;-( i posiadają albo wręcz nie posiadają tłumików. Hałas do późnych godzin wieczornych jak i nad ranem i w ciągu dnia. Podczas mojego pobytu był nieczynny najmniejszy basen (spuszczona woda i brudno wew.) przy barku. Cały teren "basenowy" mieścił się , był wkomponowany pośrodku budynków tak więc żadnej zieleni , placu zabaw dla dzieci i tylko gdzie nie gdzie kilka donic z palmami. A tak wszystko wybrukowana , zabetonowane i wypłytkowane. Oczywiście jakaś mała "walka" o leżaki od samego rana była patrząc na to, że skalkulowałem , ze przy pełnym obłożeniu hotel jest wstanie pomieścić ok. 300 osób. Miejsce spożywania posiłków bardziej przypominało stołówkę niż lokal gastronomiczny w 5* hotelu. A jedzenie było serwowane bardzo monotonne i żadnych ekstra dodatków typu przyrządzanie przez kucharza na życzenie gości różnych dań (np makaronów, czy jajecznicy z dodatkami) A jak już mowa o śniadaniu i jajecznicy to robiona z proszku/mąki, fatalna jakość. Alkohole serwowane tylko w barku przy basenach , niestety lokalne i mieliśmy takie odczucie , że był to alkohol sztucznie smakowo podrabiany. Oczywiście wszystkie drinki , które serwowali z dużą ilością wody i lodu bez smaku również. > Teraz trochę pozytywów i plusów. Hotel w miarę nowy i "świeży" oddany w 2019 do użytku tak więc jeszcze nie zniszczony. Pokoje przestronne, wygodne (miałem pokój rodzinny - łóżko małżeńskie duże i wygodne oraz dwa pojedyncze łóżka w oddzielnym pomieszczeniu). Posiadał dwa klimatyzatory, sterowanie oświetleniem bardzo sprytnie w panelach elektronicznych. Co prawda jak na taki pokój dla 4 osób to trochę za mała jedna szafa ale da się wszystko pomieścić. Łazienki duże i przestronne , czyste. Pokoje codziennie sprzątane. Fajne i ciekawe godziny serwowania posiłków. Śniadania już od 7:30 do 10:00 , przy basenowym barze dostępne kanapki, sandwich-e i lody, lunch od 12:00 do 14:30, kolacja od 19:00 do 21:30. I raczej do samego końca można coś dla siebie znaleźć (jest wybór). Duży wybór słodyczy , które akurat mnie bardzo podchodziły :-). Obsługa uprzejma , życzliwa i dobrze nastawiona na gości.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
Michał, Jaworzno 23.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSzanowni, mam duży problem z jednoznaczną opinią tego hotelu. Hotel ma jedyną zaletę, że jest w miarę nowy. Czysto w hotelu i w pokojach, które są sprzątane codziennie. sama obsługa w hotelu też na plus. Brak walki o leżaki przy basenie. Blisko lotniska- 10 minut. I to chyba tyle pozytywów. Teraz minusy. Hotel zamknięty jak konserwa, bez żadnych widoków. Dominujący dookoła beton potęguje upał. Brak cyrkulacji powietrza przy basenie. Dojście do plaży wzdłuż śmierdzącej sadzawki. Jedzenie raczej średnie niż dobre. Według standardu EU co najwyżej 3,5 *
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nieuprzejmy rezydent
Dorota 23.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąJestem aktualnie”gościem”hotelu-czysty obiekt,miła obsługa…i tyle.Nie mogę dalej nic miłego powiedzieć o tym wypoczynku.Mam odczucie,że po przerwie sopowodowanej korzystaniem z usług innego biura podróży,dałam sie ponownie oszukać ofercie Rainbow.Pragnę ostrzec innych korzystających z wakacji na Zakynthos przed nieuczciwością marketingową rezydentów przy sprzedaży wycieczek.Nie zgadza się program,jest to ekspresowy przejazd autokarem/busem przez wyspę z przystankami na zakupy u zaprzyjaźnionych sprzedawców lub właścicieli tawernDopłata za wersjęVIPsprowadza sie tylko do wyższej opłaty za wycieczkę,amagiczne jest chyba tylko to,że tak naprawdę nie widzi sie głównej atrakcji wyspyzatoki wraku ani od strony lądu ani morza.Jako bonus otzymuje się arogancję i nonszalanckie zachowanie rezydentaLesławaM…..Szkoda wakacji,szkodaczasu i pieniędzy
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nowy hotel, zaniedbana okolica, czystość + kiepskie jedzenie
Wojciech, Slawno 12.09.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel położony w dość dobrej lokalizacji- ciepłe morze, czysta woda, łagodne zejście do morza.Okolica hotelu brudna i zaniedbana, czasami śmierdzi. Budynek jest nowy, zadbany lecz skromny jak na 5 gwiazdek. Obsługa bardzo miła, pomocna, lecz uprzejmością nie nadrobi się słabego wyżywienia, niedoprawione potrawy, wątpliwa jakość, kiepskie słodycze, tłuste mięsa... naprawdę nie jest to hotel najwyższych lotów.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie szukaj tutaj Grecji
Podróżniczka 13.08.2021 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiJak w tytule. Jedzenie nie greckie raczej angielskie, hotel nie grecki - raczej polski, okolica nie grecka raczej angielska.. wszystko nie pasujące do Grecji z pocztówek. Plaża w Laganas ciemna zbita - warto zabrać coś do wyłożenia pod ręcznik ponieważ jest bardzo mało leżaków (do tego wszystkie uszkodzone). Do plaży prowadzi droga obok kanału o którym wszystkie komentarze niestety mówią prawdę.. Opinie ratuje morze - przejrzysta woda, małe fale - idealne dla dzieci i osób które nie lubią szaleństw na głębokiej wodzie. Ulica Lanagas - komercyjna chińska tandeta. W czasie covid brak muzyki, tańców wiec pozostaje tylko siedzenie w neonowym klubie przy drinkach.. zdecydowanie lepiej udać się nad morze do jakiejś tawerny lub baru - polecam El Paradiso - w dzień można tam plażować a wieczorem usiąść na drinka. Wracając do hotelu - czysty ładny, designerski. Wygodne łóżka, czysta pościel. Basen Ok jednak przy większej liczbie turystów standardowo zajmowanie leżaków… nie rozumiem dlaczego obsługa z tym nic nie robi… Największy minus hotelu to chyba jedzenie. Wszystko zimne… No może oprócz sosu pomidorowego (lepszy w wersji vege). Absolutnie żadnych greckich dań oprócz tzatziki. Czasem pojawił się bakłażan i cukinia. Raz souvlaki - zimne. Dwa razy owoce morza które były takie sobie. Uciążliwa kolejka do automatu z napojami… skoro mamy rękawiczki i dotykamy przez nie łyżek do nakładania to dlaczego nie mozemy zrobić sobie herbaty?! Totalnie nie rozumiem. Dobre dżemy i francuskie ciastka (ciagle te same) ale to nie sa rzeczy w ofercie 5*… podsumowując - nie mając innej opcji można wybrać ten hotel ale lepiej nie w ofercie all a jedynie ze śniadaniami. Warto korzystać z wycieczek aby uciec od hotelu w którym nic się nie dzieje.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
przeciętny
Patrycja 16.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel nowy, czysty. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki. Dużym minusem były napije z dystrybutora. Często zamiast 7up lub coli była woda. Jak już napoje się pojawiały były rozfalowane i nie dało się tego pic. Na minus również brak animacji. W ciągu dnia kilka razy organizowane było waterpolo oraz Aqua fitness. Muzyka w ciagu dnia na basenie była bardzo cicho, praktycznie nie było jej słychać.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel elite
Piotr, Czestochowa 03.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel może wygląda na elit ale wyżywienie słabo i drinki trzeba dopłacać a wino smakuje jak benzyna