Opinie o Złoty Trójkąt i Bollywood

5.1/6
(77 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Intensywność programu
4.7
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.3
Transport
5.0
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    457

    Baśnie 1001 nocy ;) - Indie ;)

    Patrycja Sylwia, BOGUSZÓW-GORCE 10.11.2018 | Termin pobytu: kwiecień 2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    W przeciwieństwie do niektórych ludzi,którzy jadą w tamte rejony wiedzialam czego sie spodziewać ;) Uogólniona bieda,żebrzące dzieci na ulicach i bezdomni to standard tego kraju niestety :( Dodatkowo tony śmieci,bezdomne i głodne psy a także "święte krowy",które chodzą i robią co chcą-po tygodniu idzie się do tego przyzwyczaić. Obok takich mrożących krew w żyłach obrazów są Indie pełne przepychu,bogactwa i piękna ;) O zabytkach można rozpisywać się bez przerwy...Taj Mahal-cud świata w pełnej odsłonie...wzór bezwarunkowej i wielkiej miłości ;)... Forteca Amber i wjazd na słoniach-czad,czad i jeszcze raz czad ;) W środku fortecy są piękne ogrody i zabudowania ;) Fatehpur Sikri- piękna budowla z piaskowca,Pałac Wiatrów-kolejna perełka...;) Grobowiec Humajuna,obłęd-pierwowzór Taj Mahal tylko w wersji czerwonej ;) No i wisienka na torcie-przynajmniej dla mnie ;) Wyspa Elephanta i jaskinie z XI wieku z przepięknymi posągami bóstw :) Ekstremalną atrakcją był przejazd rikszami po Delhi-śmierć w oczach he he ;) Takiego zaludnienia i hałasu w życiu nie widzieliśmy i nie słyszeliśmy ;)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Cudowny czas, niesamowite przeżycia

    Anna, --- 30.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Wyjazd był naprawdę cudowny. W głównej mierze była to zasługa naszej pilotki Karoliny, która zadbała o bogaty i zróżnicowany program, troszczyła się o wszystkich dając poczucie bezpieczeństwa i ubogacała naszą wiedzę bardzo ciekawymi informacjami (którymi dzieliła się pomimo problemów sprzętowych w autobusie). Dzięki niej nasz pobyt w Indiach zapamiętamy z najlepszej strony. Same Indie.. bardzo interesujące, wymagające wyjścia ze swojej strefy komfortu, ale dzięki temu pozostające w pamięci na długo. Nie było ani chwili nudy, program bardzo przemyślany, był czas na samodzielne odkrywanie cieni i blasków tego kraju. Na wycieczce czułam się bezpiecznie, mimo iż podróżowałam tylko z koleżanką. Mogę polecić tę wyprawę aby zobaczyć zupełnie inny świat, ale z równie (a może nawet bardziej) otwartymi i życzliwymi mieszkańcami.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    16

    Bardzo udana wycieczka, świetnie prowadzona przez panią Monikę Machurę.

    Wiesław, Warszawa 01.04.2015 | Tagi: powyżej 65 lat, samemu

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Atrakcyjna poznawczo wyprawa

    Turysta 15.08.2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Wiele lat zwlekałem z wyjazdem do Indii. Potem kolejno odwołano mi trzy rezerwacje w następujących po sobie latach. W końcu wyjazd doszedł do skutku. Już na wstępie podkreślę, że w zasadzie napotkałem tam to, czego spodziewałem się.: atrakcyjne plenery, zabytki, miejsca kultu, ślady opresji kolonialnej, krowy na ulicach zawiadujące ruchem... Oczywiście był i wszechobecny brud na ulicach, ubóstwo, wyraźnie skontrastowane z czystymi, dostatnimi hotelami i wygodnym autokarem. Brakło nieco prawdziwie hinduskich świątyń, choć było wiele symptomatycznych dla innych religii. Merytoryczna opieka pilota, zaangażowani przewodnicy, sprawni kierowcy, znakomicie zakomponowany program zwiedzania. Sądzę, że do Indii warto wybrać się objechawszy liczne kraje Azji, by lepiej dostrzec ich specyfikę, a specyficzne są. Relacja cena/jakość przemawia za tym wyborem. Jeszcze raz pewnie do Indii nie polecę, ale tego wyboru nie żałuję polecając program.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    37

    Indie marzec 2015 Zbigniew z Bielska- Białej lat 77 sam

    Zbigniew, Bielsko- Biała 07.04.2015 | Tagi: powyżej 65 lat, samemu

    Wycieczka godna polecania. Mimo krótkiego czasu można poczuć koloryt tego pełnego kontrastów kolorowego i brudnego a zarazem pięknego z pogodnymi mieszkańcami kraju. Warto po kolacji połazić bez celu po ulicach zwiedzanych miast. Program dobrze dobrany i w pełni zrealizowany. Hotele i wyżywienie dobre,nocny przejazd też. Pościel i ręczniki czyste(tam taż są nowoczesne pralnie) Moja grupa liczyła 34 osoby, bez konfliktów i problemów zdrowotnych, Jeśli to możliwe to polecam tureckie linie z przesiadką w Stambuł-super. Bogaty zestaw jedzenia, alkoholi i napojów oraz poduszka, kocyk i pakiet w którym: opaska na oczy, stopery, szczoteczka do zębów, balsam i skarpety, Jeszcze raz polecam bo warto doznać moc wrażeń a potem patrzeć zupełnie inaczej na problemy. opaska na oczy, stopery, szczoteczka do zębów,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    W jaki sposób zmienić zdanie o Indiach...

    Artur 09.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 46-55 lat, samemu

    Indie to kraj, który absolutnie skradł moje serce i kompletnie zburzył wszystkie krzywdzące stereotypy! Ta wyprawa była magicznym doświadczeniem, a połączenie klasycznego Złotego Trójkąta z tętniącym życiem Bombajem pozwoliło mi poznać prawdziwe oblicze tego niezwykłego państwa. Jestem oczarowany Indiami – to kraj niesłusznie niedoceniany i często źle oceniany przez pryzmat mitów. W rzeczywistości to feeria barw, oszałamiająca architektura (Taj Mahal na żywo odbiera dech!) i niesamowita energia ludzi. Organizacja wycieczki stała na najwyższym poziomie – wszystko było dopięte na ostatni guzik, co pozwoliło w pełni cieszyć się przygodą bez zbędnego stresu. Największe podziękowania należą się jednak naszemu pilotowi Kamilowi. To człowiek instytucja! Jego profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne przygotowanie merytoryczne sprawiły, że każde miejsce opowiadało fascynującą historię. Kamil jest przy tym osobą niezwykle towarzyską i pomocną – dbał o każdego uczestnika, zarażając nas swoim optymizmem i pasją do Indii. Dzięki niemu czuliśmy się bezpiecznie i wyjątkowo. Jeśli ktoś jeszcze waha się przed podróżą do Indii – nie czekajcie! To przygoda życia, szczególnie z taką ekipą.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    181

    Indie w pigułce - podróżnicze "must-see"!

    Kamil 23.04.2017 | Termin pobytu: październik 2017 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Indie to jedno z tych miejsc, które po prostu trzeba odwiedzić i samemu wyrobić sobie zdanie na jego temat. Wycieczka „Złoty Trójkąt i Bollywood” jest w mojej ocenie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce posmakować tego, co w Indiach najciekawsze. Program został tak skonstruowany, że powinien zadowolić zarówno tych, których Indie urzekną od pierwszego wejrzenia i zachęcą do ich głębszego poznania, jak i tych, których ciekawość zaspokoi jedna wizyta w tym kraju. Są to po prostu Indie w pigułce - obowiązkowy punkt programu dla każdego, kto kocha odkrywać świat.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Inny swiat

    Marsel Sulęcin 04.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Aby poznać Indie trzeba zmienić myślenie. Inni ludzie, inna kultura, religia, zwyczaje. Do wyjazdu trzeba się przygotować mentalnie. Są miejsca gdzie tubylcy nie widzieli białego człowieka.Szok. Żyją jak my przed wiekami. Strawę gotują na ognisku. Śpią na ziemi, jedzą byle co. Skrajna bieda ale i skrajne bogactwo bilionerów w wielkich miastach. Potężne fortuny i życie w slumsach. To trzeba przeżyć.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Indie pełne kontrastów

    GRAZYNA, USTROŃ 23.03.2016 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Niezapomniane Indie. Wybierając ten wyjjazd, niezdawałam sobie sprawy z tego z jaką różnorodnością przyjdzie mi się zeetknąć. To kraj tak krańcowych w swoim odbiorze doznań, że aż trudno je opisać.Wspaniała historia, udokumentowana monumentalnymi dziełami sztuki, a zarazem niewyobrażalna dla nas bieda większości społeczństwa. Zwyczaje, które nas wręcz szokują - stosunek do ogólnej czystości, a zarazem wegetariański, hinduistyczny czy jakiś tam jeszcze system wartości wewnętrznej samo dyscypliny, powoduje, że czujemy się w tym kraju OK! Do tego muszę przyznać, że wyjazd został zorganizowany w sposb profesjonalny, Polska pilotka naszej grupy - Monika - bardzo dobrze przygotowana, a miejscowi przewodnicy również OK. Jedyny, mały minus, to 6 godzinna przerwa w Dubaju. Ciekawe czy można by było zorganizować fakultatywne, nocne zwiedzanie tego miasta?! Reasumując. Indie - Złoty Trójkąt i Bollywood w pełni zasługują na 6 uśmiechniętych słoneczek!!! P.s. Linie lotnicze Emirates Air - to strzał w dziesiatkę. Pozdrawiam Grażyna

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    43

    Opinia dot. wycieczki "Złoty Trójkąt i Bollywood

    Piotr, ŁÓDŹ 12.05.2016 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Wycieczka ciekawa, pokazująca najważniejsze zabytki w czterech dużych miastach - Delhi, jajpur, Agra, Bombaj oraz z interesującymi widokami podczas podróży, oglądanych z okien autokaru i pociągu. Sprzyjająca pogoda - słoneczna, bez upałów. Impreza godna polecenia.