Opinie klientów o Naturalna kraina orła

4.9 /6
66 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.0/6

WITOLD, Zabrze 21.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Pobyt w hotelu klimetica w Ochrydzie

Najgorszy hotel Klimetica w Ochrydzie ,okna z widokiem na pionowa skarpę 2m od okna,pilotka z Rainbow zakwaterowana naprzeciwko z pięknym widokiem na jezioro, bez reakcji na naszą skargę,z parkingu do hotelu kilkadziesiąt schodów do wciągania przez nas bagażu,hańba i skandal!!!!!

1.5/6

Elżbieta, Wrocław 31.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

kraina orła Albania w dniach 17-24 lipca 2023

Stanowczo nie polecam tej wycieczki. Cztery noclegi, (z sześciu) dwa w Albanii i dwa w Macedonii urągające godności człowieka, poczułam się upokorzona przez biuro podróży rainbow. Ciekawe czy ktoś z biura rainbow był w tej lokalizacji i sprawdzał co oferują klientom (wycieczka nie była tania). Po całodziennym zwiedzaniu, zostałam zakwaterowana w hotelu Klimatica -Macedonia gdzie łazienka była zagrzybiona, w pokoju stare wykładziny, nie wiem kiedy czyszczone. wentylator zamontowany w kabinie prysznicowej groził porażeniem prądem. Sufity w częściach wspólnych zagrzybione i zalane. Budynek nadawał się do kapitalnego remontu, na pewno nie do przebywania ludzi. Hotelu Lion w miejscowości Durres nawet nie ma w Googlach. Tu również łazienki brudne, nie zabezpieczone kontakty, w 1/3 wysokości łazienki wiszaca rura odprowadzająca skropliny z klimatyzatora w pokoju w kierunku balkonu. Skandal i brak szacunku dla klienta. Ten brud, w którym zmuszona byłam przebywać po całodziennym zwiedzaniu, zniszczył mi cały pobyt i przyjemność z wakcji. Posiadam zdjęcia potwierdzające opisany przez mnie stan pokoi i łazienek hotelowych.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem