Opinie klientów o Naturalna kraina orła

4.9 /6
66 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jan, Opole 16.09.2022

Bardzo udana wyprawa

Z Rainbow to już moja może 10-ta objazdówka - a kraina orła - jedna z najlepszych- polecam bo warto zobaczyć aż 3 kraje - Albania zachwyca krajobrazami i ludżmi ( bardzo życzliwi i goscinni) -Ochryda - to obowiązkowy punkt na Bałkanach - a Korfu- wspaniałe i klimatyczne.

6.0/6

Karina, Toruń 27.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Było świetnie!

Świetna wycieczka, polecam! Albania jest bardzo malowniczym miejscem, które trzeba koniecznie odwiedzić. Przejazd zorganizowany był bardzo sprawnie, kierowca Benni idealnie nadaje się na trudne warunki drogowe - bardzo kręte drogi w górę i waskie uliczki. Pilotka Ania Naworol świetnie sprawdza się w swojej roli! Wytłumaczy wszystko od A do Z, powtarza kilka razy ważne informacje, dzięki którym nikomu żadna wiadomosc nie umknie. Dzięki temu tez człowiek, chociaż wypuszczony jest w obce miejsce na czas wolny - czuje komfort, ponieważ Ania swietnie tłumaczy w jaki sposób kierować się po mieście. Ma potężna wiedzę na temat tych regionów. Dowiemy się od niej dlaczego te Kraje są takie a nie inne. Poznamy również kilkanaście ciekawych niuansów. Doradzała również co warto zjeść, co warto kupić itd. Dzięki niej podróż mija szybciej, gdyż jest bardzo komunikatywna i mozna z nią się świetnie pobawić. Hotele w których przebywaliśmy były dosyć okej - jak na warunki tamtejszych regionów. Najlepszy był hotel Belagrita , a najgorszy w Durres (hotel Fiora lub Flora). Korfu również zachwyca, jeden dzień na zwiedzanie go to stanowczo za mało. Patrząc na wszystkie trzy kraje najmniej podobała się nam Macedonia. Podsumowując: wycieczka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, ze możemy zobaczyć aż tyle pięknych miejsc. A jeśli zdecydujecie sie na te wycieczkę i wasza przewodniczka będzie Ania - czujcie się wygrani.

6.0/6

Grzegorz Władysław, Elbląg 17.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Naturalną Kraina Orła.

Albania warta zobaczenia. Objazd w zupełności spełnił nasze oczekiwania. Wielkim plusem była przewodniczka Paula. Pobyt na wypoczynku Hotel Mell Holidey. Duży plus za urozmaicone wyżywienie i regularne wieczory taneczne. W hotelu przebywali sami nasi rodacy.

6.0/6

Joanna, Gdynia 06.08.2022

Poleca

Bardzo udany wyjazd, poznaliśmy trzy kraje w trakcie jednej wycieczki. Przewodniczka Paula dbała o wszystkie detale perfekcyjnie, jestem wegetarianką i pomimo iż prawie codziennie spaliśmy w innym miejscu, nie miałam problemu z posiłkami wege. Polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem