Opinie klientów o Naturalna kraina orła

4.9 /6
66 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Łódź 10.09.2023

Bardzo dobra oferta dla osób lubiących zwiedzanie!

Bardzo dobra wycieczka, typowo dla osób nastawionych na zwiedzanie i poznawanie niezwykłych miejsc. Na tle Europy, nadal Albania pozostaje krajem nieco tajemniczym: wspaniała przyroda, widoki, dzikie góry i zabytki - w dużej części dopiero odkrywane. Fantastycznym pomysłem jest włączenie do programu wycieczki wizyty w Macedonii - polecam fakultatywną wyprawę nad jezioro Ochrydzkie. Korfu jest bardzo ładna - ale ze względu na wpływy weneckie jest mało grecka - dla osób, które były we Włoszech może być po prostu kolejnym ładnym miastem do odwiedzenia.

6.0/6

Beata, Mińsk Mazowiecki 25.08.2022

Są dziwy (...), o których nie śniło się waszym filozofom".

Dlaczego motto z "Dziadów" pasuje do określenia wycieczki? Jest to zadziwiająca podróż do kultur mało znanych w naszym kraju. Od jeszcze nieokiełznanej, jaką prezentuje Albania, do majestatycznej wyspy Korfu słynącej z jej wybitnych mieszkańców poprzez zadziwiająco piękną i różnorodną Macedonię. Na tej wycieczce nie można się nudzić ani jej przespać w autokarze. Ogromna wiedza pani Ani, drobnej osóbki z charakterem, która próbowała nas przestawić na albański styl życia, sprawiała, że każdy dzień podczas wyjazdu stawał się nową przygodą. Gorąco polecam "Naturalną krainę orła".

6.0/6

Maciej i Ania 25.08.2022

Wspaniałą wycieczka

Albania to mały ale prześliczny kraj z ciekawą historią i bardzo miłymi i otwartymi ludźmi, wycieczka naturalna kraina orła zawiera w sobie piękne widoki jak również dużo informacji o historii i życiu codziennym Albańczyków , Albańscy przewodnicy mówiący po polsku opowiadają ciekawie i dowcipnie. Pobyt w Macedonii również bardzo ciekawy , przewodnik macedoński mówiący po Polsku ,opowiadający bardzo ciekawie, jezioro ochrydzkie i jego okolice to niezapomniane krajobrazy. Jeden dzień grecka wyspa Korfu , warto ją zobaczyć i poznać jej historię, humory tylko nam popsuli greccy celnicy którzy w szczycie sezonu robią sobie żarty z odprawy. No i wreszcie kilka słów o naszej Pani Pilot , Pani Ani . Posiada ogromną wiedzę którą potrafi się podzielić nie zanudzając , profesjonalistka w każdym calu🙂 No i muszę wspomnieć jeszcze o naszym kierowcy Benim , poprostu mistrz świata !

6.0/6

Anna, Łódź 20.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super wycieczka

Wycieczka jest bardzo ciekawa chodź dość intensywna, trzeba być na to przygotowanym. Na 500 punków zasługuje Pani pilot Joanna K, która jest naprawdę wspaniała i pomocna! To była nasza pierwsza wycieczka objazdowa i dzięki takiej Pani przewodnik już myślimy o następnej! Duży plus za to ze po przyjeździe do hotelu pierwszego dnia już o 10 dostaliśmy hotel. Hotele jak to hotele jeden super luksusowy a drugi zwłaszcza w Macedonii to taki dawny PRL, ale za to widok na jezioro przy śniadaniu. Bardzo polecamy!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem