wypoczynek

Wczasy w Saranda - co musisz wiedzieć?

  • O Saranda
  • Opinie
  • Pogoda

Saranda

Saranda to najbardziej znany kurort Albanii, położony u wybrzeża Morza Jońskiego. Dosłownie kilka kilometrów drogą morską od miasta Saranda znajduje się malownicze greckie Korfu. Jeśli więc marzy Ci się ciekawa wycieczka objazdowa, choćby i na last minute – Saranda to dobra baza wypadowa. Także do tego, by poznać, co oferuje Ci Albania. Poza wycieczkami, Saranda to zjawiskowo piękne, piaszczyste plaże, ciepłe morze i doskonale wyposażona baza hotelowa. Ponadto albański kurort urzeknie Cię niezwykłym klimatem kulturowym – tu dowiesz się, czym są autentyczne (i wciąż mało turystyczne) Bałkany. Wybierz się tu na wakacje i ciesz latem, jakiego jeszcze nigdy nie przeżyłeś!

Opinie o Saranda

Saranda
5.0 /6

Saranda-dobry kurort na odpoczynek

Czyste i kamyczkowa ( małe kamyki)plaże w towarzystwie pięknych gór nowoczesne hotele, bulwar z wieloma restauracjami, polecam na wypoczynek
Dodał(a):
Joanna, 15.06.2021
5.0 /6

Saranda- kurort nad morzem.

Tętniąca życiem do nocy promenada nadmorska. Dużo czynnych nowoczesnych hoteli oraz nowych dopiero budowanych. Niestety bardzo trzeba uważać na niezabezpieczone dziury w ziemi.
Dodał(a):
Anna, Olkusz, 24.09.2019
5.0 /6

nowoczesne holele , lazurowe wybrzeże

z hoteli widok na zatokę godną filmowania o każdej porze dnia. Dobrze przygotowane wczasowisko gotowe na przyjęcie turystów
Dodał(a):
MARIA, Mysłowice, 13.08.2019
6.0 /6

Poznaj nieznane

Pogoda gwarantowana. Przepiękne widoki. Bliskość wyspy Korfu, na którą można się wybrać. Warto zakosztować kąpieli.
Dodał(a):
Marta, 12.08.2019
6.0 /6

SARANDA

Bardzo fajna miejscowość nadmorska.Dostęp do morza dość ograniczony przez skały. Promenada tętniąca życiem i możliwość odwiedzenia Korfu .
Dodał(a):
małżeństwo z Bydgoszczy, 04.08.2019
4.0 /6

Saranda

Dużo lokalnych sklepików oraz miasto typowo turystyczne. Plaża jednak dość średnia i kąpiel może być średnio przyjemna. Miasto pełne turystów, z malowniczą twierdzą na wzgórzu i widokiem na Korfu.
Dodał(a):
Filip, 30.07.2019
6.0 /6

Poznaj nieznane Piotr Z

Ciekawy kurort. Atrakcyjna promenada, dużo kawiarenek, plaża wąska, czasami kamienista. Hotele małe, kameralne.
Dodał(a):
Piotr, DĄBROWA GÓRNICZA, 30.07.2019
5.0 /6

Albania - poznaj nieznane

Saranda nad morzem Jońskim - chętnie spędzilabym tutaj nawet dwa tygodnie wypoczynku

Dodał(a):
Sobkowiak, Mogilno, 11.07.2018
5.3/6 Ocena ogólna Saranda

Pogoda w Saranda

Klimat w Sarandzie – miejscowości położonej na południowo-wschodnim wybrzeżu Albanii, to klimat typowo śródziemnomorski. Pogoda w Sarandzie jest świetna szczególnie latem, gdy temperatura wzrasta do ponad 30°C, a słupek rtęci nierzadko przekracza nawet 40°C. W tym okresie występuje także najmniej opadów, dlatego też lato jest najlepszym okresem na wypoczynek w Albanii.
Zimy w Sarandzie są bardzo łagodne. Temperatura spada jedynie o kilkanaście stopni, ale w tym okresie mogą występować nieco większe opady.