Góra Objawień w Medjugorie

Medjugorie to miejsce w środkowej Bośni i Hercegowinie, które jest słynne ze względu na rzekome objawienia Matki Bożej, które miały miejsce w tym miejscu w latach 1981-1985. Co warto zobaczyć w Medjugorie? Odwiedzający mogą dotrzeć do miejsca, gdzie Matka Boża miała swoje objawienia, a także kilku innych lokalizacji związanych z tą historią. Zwiedzanie Medjugorie to także liczne kościoły i inne miejsca kultu.

Zwiedzanie Medjugorie - jak się przygotować?

Przygotowania do wycieczki do Medjugorie rozpoczynamy od dokładnego zaplanowania trasy. Następnie ustalamy koszty i sprawdzamy czy mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Kolejnym krokiem jest zarezerwowanie biletów lotniczych lub innego środka transportu. Następnie musimy wybrać hotel lub inne miejsce noclegowe. Wreszcie, kupujemy wygodne buty i ubrania, abyśmy mogli się wygodnie poruszać podczas wycieczki. Zwiedzanie Medjugorie w Chorwacji zajmie około 2,5 godziny.

Medjugorie - co warto zobaczyć?

Zwiedzanie Medjugorie można podzielić na dwie części. Pierwsza część to zwiedzanie miasta, a druga to wycieczka na górę Krzyża. Aby dostać się do Medjugorie w Chorwacji, należy najpierw udać się do Mostaru. Można tam dojechać autobusem lub pociągiem. Z Mostaru należy pojechać na wycieczkę do Medjugorie autobusem lub taksówką. Zwiedzanie Medjugorie może być bardzo przyjemne, ponieważ jest to ciekawe miejsce. To tutaj odbyła się pierwsza pielgrzymka świętego Jana Pawła II.

mapka

Pokaż na mapie