Opinie klientów o Bałkany - 4 żywioły

5.3 /6
143 
opinie
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Kraków 28.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Super wycieczka- wyprawa w nieznane.

Wyprawa w góry bałkańskie, które są mało znane ale przepiękne .Mnóstwo wspaniałych widoków. dużo adrenaliny na drogach i wspaniałe miasta i miasteczka.

6.0/6

Artur 22.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Super wyjazd, było warto.

Warto było, wyjazd pełen wrażeń dla osób, które nie lubią się nudzić. Codziennie nowe atrakcje. Warto nadmienić Pani Paula pilotka rewelacyjna wiedza i organizacja. Tak jak powiedziała my byliśmy na urlopie, a Ona w pracy, pełna profeska :-) Przez te kilka dni nie da się poznać całych Bałkanów ale w te miejsca, w których byliśmy na pewno samemu byśmy się nie wybrali. Przejazd jeepami w górach Albanii, impreza u babci Trajanki, rafting i piękno krajobrazów na długo pozostaną w naszej pamięci bo były to chwile niepowtarzalne. Ludzie na wycieczce bardzo fajni bo maruderzy nie jeżdżą na takie wypady. Wyjazd dosyć intensywny dla osób o dobrej kondycji fizycznej.

6.0/6

Anna, Kalisz 09.07.2017

Super wycieczka

Rewelacyjna wycieczka pełna przygód i adrenaliny.

6.0/6

Dorota, Gdańsk 27.06.2018
Termin pobytu: maj 2018

Niezapomniana podróż

Długo rozważałam czy wybrać się w tą podróż… bo w pojedynkę… bo nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży… bo wśród znajomych wciąż krążą opinie, że Bałkany bywają niebezpieczne… Nie żałuję ani jednej sekundy! Wspaniała objazdówka. Każdy dzień przynosił coś innego. Jeepy, wysokie góry, w których wciąż zalegał śnieg- na wyciągnięcie ręki. Przerwa na… szampana na wysokości 1800m, wodospad, łódki, kajaki, pontony, przepiękne rwące rzeki, krystalicznie czysta woda i powietrze, paralotnia, tyrolka, przepyszne sery, szynki, oliwki, wina i rakija, piękne miasta zwiedzane nieco inaczej niż zazwyczaj (zwiedzanie zabytków, kościołów ograniczone do minimum, co dla mnie zdecydowanie jest plusem). Dzika przyroda, widoki zapierające dech w piersiach, ciekawostki lokalne i przesympatyczni ludzie. Masa wrażeń i nowych doświadczeń.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem