Opinie klientów o Baśniowa Tajlandia

5.6 /6
856 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Gliwice 20.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Cud miód orzeszki!!!

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem tejże wycieczki organowej przez rainbow to proszę przestać i brać w ciemno! Świetna organizacja, szeroki program wycieczek dopięty na ostatni, najmniejszy guzik. Świetni przewodnicy, dużo wrażeń, dużo wiedzy i informacji. Genialna opieka. Wycieczka zorganizowana tak, że nawet starsi podróżnicy nie mają problemu z czymkolwiek 🙂polecam z całego serducha ❤️

6.0/6

Ewa, Suszec 15.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Polecamy

Polecamy Baśniową Tajlandię oraz wypoczynek na Koh Samet. Organizacja na najwyższym poziomie. Po Tajlandii "oprowadzała" nas Pani Natalia- przewodniczka, którą możemy szczerze polecić -) przy okazji pozdrawiamy -)

6.0/6

Maciej , Gorzów Wielkopolski 23.01.2019

Prawdziwa Basniowa Tajlandia

Wyjazd był super!!!, ciekawy program zwiedzania, bardzo dobrze zorganizowany przez biuro, a korzystam z egzotyki nie pierwszy raz z Reinbow.Polecam!!.

6.0/6

Alicja, Szczecin 12.01.2016
Termin pobytu: styczeń 2016

Tajlandia jak z bajki

Poprzednia opinia wyczerpała wszystko i się z nią zgadzamy.Jest to kraj niezwykły, a sposób życia Tajów,ich pokora, gościnność i kultura jest dla nas Polaków do pozazdroszczenia. Przyroda cudowna, owoce wyśmienite.Wycieczka świetnie zorganizowana, pilot Karol i Taj Joe dali z siebie wszystko.Program wycieczki bogaty.Poruszanie się różnymi środkami lokomocji np. rowerami, łódkami po kanałach, tratwą, statkami spacerowymi, pociągiem dała możliwość zobaczenia jak żyją mieszkańcy. Największe wrażenie zrobił na nas pobyt w szkole słoni.Cudowne zwierzaki, aż żal było się z nimi rozstać. Pobyt w Pattay przyćmił doznane wrażenia z tej prawdziwej Tajlandii, tej baśniowej, ale warto było tez tam być.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem