Opinie klientów o Baśniowa Tajlandia

5.6 /6
828 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

WOJCIECH, KAMIONKI 23.03.2019

Perfekcyjnie zorganizowana wyciczka, zadbanie o wszelkiego rodzaju drobiazgi, od kierowcy który dbał o czystość autokaru, po pilotów którzy zadbali o każdy szczegół wycieczki.

Perfekcyjnie zorganizowana wyciczka, zadbanie o wszelkiego rodzaju drobiazgi, od kierowcy który dbał o czystość autokaru, po pilotów którzy zadbali o każdy szczegół wycieczki.

6.0/6

JANUSZ MIROSŁAW, Starzyce 12.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Rewelacja . Polecam. Mam 71 lat.

Oprócz długiej podróży reszta objazdu była znakomicie zorganizowana. Polski pilot w czasie przejazdów do kolejnych zwiedzanych miejsc bardzo ciekawie opowiadał o ich historii. Było czuć Jego przygotowanie. Mola i serdeczna atmosfera w grupie. Nasz pobyt przypadał na początek pory gorącej,więc upał dawał się we znaki. Hotele i wyżywienie w części objazdowej zdecydowanie przewyższało moje oczekiwania.

6.0/6

MALGORZATA I GRZEGORZ NOWICCY, GDYNIA 18.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Baśniowa Tajlandia

Pod każdym względem perfekcyjny Pan Alan, pilot i przewodnik i doskonały organizator!!!Wszystko na czas!Tajska Obsługa: Pan Nesz oraz Kierowcy również na najwyższym poziomie. Hotele w porządku, nowy autokar, ciekawe pomysły podczas podróży, życzliwość i chęć niesienia pomocy również ze strony tajskiej obsługi z innych autokarów: Pani Bi!!!! Jednym słowem dziękujemy i polecamy!!!!!

6.0/6

Katarzyna, Gliwice 20.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Cud miód orzeszki!!!

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem tejże wycieczki organowej przez rainbow to proszę przestać i brać w ciemno! Świetna organizacja, szeroki program wycieczek dopięty na ostatni, najmniejszy guzik. Świetni przewodnicy, dużo wrażeń, dużo wiedzy i informacji. Genialna opieka. Wycieczka zorganizowana tak, że nawet starsi podróżnicy nie mają problemu z czymkolwiek 🙂polecam z całego serducha ❤️
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem