Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, 18.08.2014

Wspaniałe 2 tygodnie w hotelu Drita!!!

Serdecznie polecam hotel Drita. Wspaniała obsługa, czyste pokoje, smaczne jedzenie!

6.0/6

mielniczek, machmutlar 11.09.2015

wczasy

pogoda super ,obsługa extra ,opieka rezydenta na wysokim poziomie ,wysoka kultura ,plaża prywatna należąca do hotelu z barem na plaży,b.blisko hotelu ,polecam

6.0/6

Mateusz, Wrocław 09.09.2014

Było super!

Naprawdę przyjemny hotel - jedzenie bardzo dobre, różnorodne (zwłaszcza ciasta i torty - wyglądały mega apetycznie), nie za dużo dzieci, duży basen, fajna zjeżdżalnia, pokoje czyste i regularnie sprzątane w wysokim standardzie (klimatyzacja w cene, bez zarzutów). Duży plus za przejście podziemne bezpośrednio do prywatnej plaży, z darmowymi leżakami i parasolami - jako że prywatna plaża to nie było problemów z dopadnięciem leżaka w dobrym miejscu ;)

6.0/6

Mariola, Ińsko 16.07.2014

Smak orientu plus wypoczynek

Pomimo, że głównie nastawialam się na wypoczynek po tygodniowym objeżdzie Turcji jestem bardzo zachwycona wycieczką objazdową(pomimo pobudek o 4 rano). Organizacja super, przewodnicy super(pani Dagmara przewodniczka z pasją, ogromną wiedzą i umiejętnościami przekazu)hotele na objazdach ok,autokar i kierowca super.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem