Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Psary 19.08.2014

Polecam dla rodzin ze starszymi dziećmi

2 tygodnie wypoczynku w uroczym miejscu, pogoda gwarantowana, woda w morzu ciepła, jedzenie przepyszne, z dala od zgiełku Alanyi.

5.5/6

Barbara, Środa Wlkp. 17.07.2015

Pobyt w hotelu Drita

Wakacje w hotelu Drita wspominam bardzo miło. Pogoda wspaniała,wyżywienie bardzo dobre,Obsługa bardzo życzliwa.

5.5/6

Irena 29.03.2014

Początek października w Drita Resort

Pobyt może nie zachwycał, ale był całkiem przyzwoity i bezproblemowy. Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne. Niewielkim utrudnieniem były kolejki (ale przeważnie dotyczyły frytek). Pokoje czyste, wygodne, my mieliśmy pokój z oknem na plantację bananów i góry, są też pokoje z oknami z widokiem na basen. Do plaży prowadzi przejście przez ulicę pod ziemią, ale nie stanowi to żadnego problemu. Na plaży dostępny bar z pysznym jedzonkiem. Byliśmy na początku października i być może dlatego nie było problemów z leżakami. Można spokojnie we własnym zakresie obejrzeć najbliższą okolicę, przystanek dolmuszów blisko hotelu. Tańsze wycieczki w lokalnych biurach, polecam wycieczkę do Aspendos (pięknie zachowany amfiteatr) i Side. Wśród gości przeważają Niemcy, Rosjanie, sporadycznie Turcy.

5.5/6

Ziółkowska Agnieszka 14.09.2015

Drita Resort&spa

Pobyt był cudowny. Hotel, jedzenie, rezydent- rewelacja.jedyny zgrzyt, to okolica. Wyglądało jakby to nadal był plac budowy ale tylko od strony wejścia do hotelu. Mam świadomość że to chwilowe, ale mnie jednak zaskoczyło. Nie widać tego na zdjęciach. Cała reszta bez zarzutu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem