Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wiola, Sławków 28.03.2014

Ocena hotelu

Pobyt bardzo udany

6.0/6

Monika, Zielona Góra 11.07.2015

Polecam

Hotel czysty, zadbany, pokoje codziennie sprzątane, ładnie urządzone. Jedzenie przepyszne, mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie. W all inclusive tylko podstawowe drinki, jak ktoś lubi mohito czy tym podobne, to już za opłatą. Wifi przy basenie i w lobby dawało radę, ale wieczorami przy dużym obłożeniu nie szło.

6.0/6

Łukasz, Teresin 25.06.2015

Polecam!

Hotel za tą cenę idealny, wszystko jak należy. Jedzenie, pokój, rezydent, położenie wszystko ok. Godnym podkreślenie jest bardzo dobra opieka rezydenta (przylot i transfer do hoteli pomimo godziny 2 nad ranem, oraz transfer z hoteli i opieka nad wszystkimi aż do momentu odprawy). Latałem z różnymi biurami i takiej opieki nie było.

6.0/6

Iwona H. 30.03.2014

Dla każdego coś miłego

Pobyt był bardzo udany. Czyste i ładne pokoje, restauracja i basen sprawiały, że wypoczynek był komfortowy. Smaczne i urozmaicone jedzenie było codzienną ucztą dla podniebienia. Kilka kroków do zadbanej plaży powodowało, że w ciągu dnia można było zmieniać miejsce leżakowania i opalania wielokrotnie bez uciążliwości. Bar przy plaży dostarczał przekąsek i bardzo potrzebnych dla organizmu płynów ;-)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem