Opinie klientów o Drita Resort & Spa

4.8 /6
34 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.2
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Anna, Wejherowo 05.10.2014

super hotel

Hotel na wysokim poziomie, czysty, obsługa miła, jedzenie dobre, w miarę urozmaicone. Wielkim plusem jest tunel łączący hotelowy ogród z prywatną plażą (pod czteropasmową ulicą ). Jest to szalenie istotne ze względu na kulturę jazdy, pieszy nie ma żadnych praw, nawet mając zielone światło trzeba mieć oczy dookoła głowy. Drita położona jest w spokojnej okolicy, nie ma bezpośredniego sąsiedztwa innego hotelu (okno w okno). Wart polecenia.

5.5/6

stopa barbara 23.07.2016

byo fajnie

hotel jest super tylko za daleko od centrum plaa niezbyt bezpieczna duo gazw na nabrzerzach

5.0/6

Agnieszka, Szamotuły 25.07.2014

Dość dobry hotel -pobyt także

Hotel dość dobry jak na lata w których został zbudowany- ważne że odnawiany. Pobyt uważamy z całą 4-osobową rodziną za udany. Hotel przyjazny, aczkolwiek większość gości to Turcy, Rosjanie, Ukraińcy aczkolwiek wszyscy byli mili dla siebie. Obsługa nie była przygotowana na dość liczną grupę z Polski, niestety animacje były tylko w języku miejscowym , trochę rosyjskim, niemieckim i angielskim. Dla dzieci nie był to problem dla nas dorosłych również. Plaża żwirkowa momentami dość strome wejście, duże głazy należy więc uważać przy wejściu do morza które jest mocno słone- że aż oczy szczypią. Leżaków sporo na plaży i nie trzeb było rezerwować wcześnie rano. Na plaży Snack Bar co było wielkim udogodnieniem ze względu na dużą ilość napoi dla dzieci oraz kawa także piwo w ofercie all inclusive, także przekąski, sałatki smażone mięso , hamburgery, frytki, zdarzyły się także "ichnie" racuszki. Kuchnia obfita mnóstwo serów, sałatek surówek warzyw owoców, mięso z kurczaka, naleśniki jaja pod każdą postacią, pizza -różne rodzaje-nie można narzekać- choć tacy byli...

5.0/6

Danuta, KATOWICE 26.09.2014

drita

brak dat na tablicy ogłoszeń .ogólna ocena dobra
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem