Opinie klientów o Co wyrosło na wulkanie - Cyklady

5.3 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Intensywność programu
4.1
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.3
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta 23.07.2019

wspaniała przygoda na Cykladach

Bardzo udana wycieczka, przepiękne widoki, ciekawe , warte zobaczenia miejsca, bardzo serdeczna i kompetentna pani pilot Edyta, która wyczerpująco opowiadała o Cykladach, , cudowne piaszczyste plaże na Naxos, przepiękne zachwycające Mykonos i te kolory biel w połączeniu z wszystkimi odcieniami niebieskiego, a do tego bogactwo różnokolorowych kwiatów, wycieczka warta zobaczenia pod każdym względem, ponadto doskonała grupa wyjazdowa. ludzie mili i ciekawi, ten program pozwala zobaczyć i widoki Santorini oraz Oi ale także pozwala pływać w turkusowych wodach na Naxo oraz Mykonos, oraz spotkać Grecję antyczną na Delos polecam

6.0/6

Kr., Szczecin 30.07.2021

Chciałam zobaczyć Santorini

Zobaczyłam Santorini i znacznie więcej, spotkałam wspaniałą pilotkę, odpoczęłam mimo ograniczeń ze względu na COVID

6.0/6

EDYTA, Rumia 17.07.2021

Super wycieczka.

Byłyśmy w miesiącu lipcu. Jesteśmy bardzo zadowolone.

6.0/6

Bogumila, Pruszcz Gdański 10.09.2020

Romantyczne Cyklady

Mimo obaw w dobie koronawirusa wybrałam się na tą wycieczkę. Wyjazd okazał się fantastyczny.Zwiedzanie było komfortowe bo nie było tłumów.Organizacja znakomita dzięki naszej pilotce Pani Katarzynie. Przejazdy autokarowe i przeprawy promowe znakomicie zorganizowane.Odwiedziliśmy kilka wysp w cykladzkim archipelagu , dla mnie wszystkie przepiękne i romantyczne. Ale całe moje serce skradł a Santorini. Wyspa niesamowitych widoków o każdej porze dnia.Tego nie da się zapomnieć.Zachecam do odwiedzenia tej wyspy i młodych i tych dojrzałych bo jest to ucztę dla oczu i ducha.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem