Opinie klientów o Czarnogóra bez pośpiechu

4.3 /6
276 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.0
Intensywność programu
4.6
Obsługa hotelowa
4.0
Pilot
5.5
Plaża
3.8
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.1
Program wycieczki
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
2.4
Transport
5.5
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jacek, Warszawa 06.2023 18.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Montenegro na luzie

„Czarnogóra bez pospiechu” to faktycznie wycieczka nieśpieszna, bez wstawania o świcie oraz zwiedzania w przysłowiowym biegu. Wyjazd z rodzaju objazdówki, ale z pobytem w jednym hotelu co jest świetnym rozwiązaniem. My korzystaliśmy z Hotelu Sars w Dobrej Wodzie. Wyjazdy ok. godz. 8 rano a powroty w godz. późno popołudniowych. Był zatem czas na śniadanie, podróżowanie i oglądanie wraz z czasem wolnym, a po powrocie spokojną obiadokolację. Chętni bez problemu znaleźli siłę na wieczorny spacer nad morze i/lub dobre winko albo lokalne piwo Nikšićko. Wycieczka została dobrze zorganizowana z przemyślanym programem. Prowadzona przez profesjonalną pilot Martę i super przewodników zwłaszcza Ernesta i Anę. Wielki plus dla Rainbown za zatrudnianie fachowców, Polaków którzy znają lokalny język i kraj bo na co dzień w nim mieszkają i pracują. Czarnogóra to mały kraj gdzie góry schodzą bezpośrednio do morza. Krajobrazy potrafią zachwycać a zwiedzane miejsca są ciekawe historycznie i architektonicznie. Miejsc takich jak Kotor, Perast, Budva czy Bar nie ma co opisywać w opinii, trzeba je koniecznie zobaczyć. A przejazd słynnymi agrafkami z widokiem na Bokę Kotorską pozostawia niezapomniane wrażenia. Bałkańskim dopełnieniem jest wyjazd do Kruji w Albanii. Ciekawym pomysłem była tez wizyta w Ulcinji, zarówno Mała Plaża jak i wypoczynek na ciemnym piasku Wielkiej Plaży przy Hotelu Otrant. Można sobie wyrobić po części samodzielną ocenę obiektu z katalogu Rainbown :) Warto też skorzystać z opcji fakultatywnych: m.in. rejs po Jeziorzez Szkoderskim wraz kąpielą i degustacją miejscowego karpia oraz relaksacyjny rejs po zatoce Kotorskiej. Niestety podczas naszego pobytu nie udało się zorganizować wyjazdu do Kanonów, ale będzie to okazja aby ponownie pojechać do Montenegro zwłaszcza, że Czarnogórcy są gościnni, kuchnia dobra a ceny w sklepach i knajpkach niewygórowane jak na tak nadmorski i górski kraj :) Uważamy wyjazd za bardzo udany. Polecamy wszystkim bez względu na wiek i przekonania „Czarnogórę bez pośpiechu” organizowaną przez Rainbow.

6.0/6

AGNIESZKA, małopolska 19.07.2021

Urokliwa Czarnogóra

Wycieczka ciekawa, piękne miejsca, góry i morze blisko siebie. Wycieczki fakultatywne warte wykupienia, zarówno kanion jak i rejs po zatoce, który jest błogim relaksem na zakończenie pobytu z odpoczynkiem na czystej i urokliwej plaży. Warto zabrać buty do pływania - kamienista plaża. Można się rozmarzyć i naprawdę zrelaksować pływając po Zatoce Kotorskiej, polecam w 100%. Dla odważnych zjazd nad kanionem tyrolką, też warto, następnym razem z pewności się odważę :) Cudowni przewodnicy, mili, ciekawie opowiadający: Pani Kasia, Pan Ernest i genialnie mówiący po polsku dowcipny i zabawny Pan Filip, przewodnik w Albanii również sympatyczny i z bogatą wiedzą. Miły Pan kierowca, można czuć się bezpiecznie w czasie podróży zwłaszcza po górskich serpentynach. Wszyscy na czele z Panią pilot Bożenką tworzą przyjazny i ciepły klimat, na każdym kroku okazują troskę o nasze samopoczucie i bezpieczeństwo. Z pewnością odwiedzimy Czarnogórę jeszcze nie raz.

6.0/6

Anna, Płock 28.06.2019

Jak do tej pory - moja najlepsza wycieczka.

Muszę przyznać że wycieczka była zorganizowana perfekcyjnie. Realizacja programu zwiedzania oraz transfer na lotnisko - wszystko odbywało się punktualnie praktycznie co do 5 minut oraz w idealnych godzinach. Przez cały czas trwania imprezy czułam się komfortowo i bezpiecznie mimo że podróżowałam sama.

6.0/6

HENRYK, Gryfów Śląski 09.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

BOSKA CZARNOGÓRA

PORAZ PIRWSZY WRAZ Z MAŁŻONKĄ WBRALIŚM SIĘ DO CZAROGÓRY. ( 22/06-29/06 2023 ) KRÓTKI LOT 1.5 GODZINY DO PODGORICY PO ODPRAWIE 40 MINUT JAZDY AUTOKATRM DO HETELU MONTENEGRO W MIEJSCOWOŚĆ CANJA. BASEN PRZY HOTELU. DOSKONAŁE WYŻYWIENIE 30 m POKÓJ Z NIEZAWODNĄ KLIMĄ. POGODA WYMAŻONA,TEMPERATURA ADRIATYKU 26 STOPNI. BARDZO ŻYCZLIWI I PRZYJACIELSCY CZARNOGÓRCY NA PLAŻY. POLECAMY WYCIECKI DO STAREG BARU I REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ. W PLANIE MAMY WYJAZD NA DRUGI ROK. ELA & HENRYK
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem