Opinie klientów o Czarnogóra bez pośpiechu

4.3 /6
314 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.1
Intensywność programu
4.6
Obsługa hotelowa
4.0
Pilot
5.5
Plaża
3.8
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.2
Program wycieczki
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
2.4
Transport
5.5
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna 20.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Czarnogóra - wypoczynek

Hotel miły i przyjemny.Jedzenie bardzo dobre, mili i przyjaźni ludzie z obsługi. Wycieczki zorganizowane i przeprowadzone super.Rezydentki i pilotki kompetentne i z dużą wiedzą o Bałkanach. Biuro podróży Rainbow Tour jest godne polecenia.

6.0/6

Andrzej, Białaczów 12.09.2021

Andrzej, Białaczów

Urokliwe miejsce, bardzo dobre jedzenie, wspaniała obsługa ,czyste i nowoczesne pokoje, dbałość o czystość i miłą atmosferę

6.0/6

G. Puzdrowska 15.07.2019

Czarnogóra bez pośpiechu

Wycieczka godna polecenia i super zorganizowana, nie męcząca, bez wczesnego wstawania, wyjazd - godz 9. Program interesujący i nieprzeładowany.,Krótkie przejazdy. Można było spokojnie delektować się widokami, zrobić zdjęcia i zwiedzić zakamarki zwiedzanych miast. Wygodny , autokar, dobry kierowca, miła i kompetentna pilotka, wspaniali przewodnicy. Przewodnicy wykazywali się bogatą wiedzą, opowiadali ciekawostki i dowcipy na temat życia mieszkańców Czarnogóry i Albanii. Ciekawa trasa, bajeczne widoki , szczególnie w górach i kanionach. Widoki zapierały dech. Kanion Tara robił wrażenie ale nie tylko /kotorskie agrafki, zatoka Kotorska, jezioro Szkoderskie, miasteczka. Pobyt w jednym hotelu na wycieczce objazdowej był dobrym rozwiązaniem. Po całodziennym zwiedzaniu był czas na odpoczynek. Cały pobyt uważamy za udany.

6.0/6

Iwona, Ostrów Mazowiecka 01.08.2021

Montenegro - kraina gór i morza

Jeżeli zastanawiacie się nad objazdówką z Rainbow, a nie znacie Czarnogóry na Bałkanach, to oferta biura Czarnogóra bez pośpiechu jest strzałem w 10. Macie do wyboru hotel 3 lub 4 gwiazdkowy z basenem w urokliwej miejscowości Čanj nad morzem, co prawda z plażą kamienistą, a nie z żółtym piaskiem , ale wystarczą buty do wody i jest super. Plusem tej oferty jest pobyt w jednym hotelu przez cały tydzień - nie trzeba ciągle pakować walizek....Obsługa i jedzenie ok. Codziennie możecie zobaczyć inny kawałek Montenegro. I góry, i morze, zabytki, widoki zapierające dech w piersiach.... A jeżeli traficie na pilotkę Asię, to nic więcej do szczęścia nie trzeba. To moja 7 objazdówka z Rainbow, i na pewno nie ostatnia. Polecam gorąco tak, jaka jest temperatura w lipcu na Bałkanach.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem