Opinie klientów o Czarnogóra bez pośpiechu

4.3 /6
314 
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.1
Intensywność programu
4.6
Obsługa hotelowa
4.0
Pilot
5.5
Plaża
3.8
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.2
Program wycieczki
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
2.4
Transport
5.5
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MIROSŁAWA, RUDA ŚLĄSKA 02.08.2022

Wycieczka objazdowa - Czarnogóra bez pośpiechu

Wycieczka w pełni spełniła nasze oczekiwania. Skorzystaliśmy ze wszystkich możliwych fakultetów podczas trwania wycieczki - chociaż uważam, że ich cena była zbyt wygórowana. Podczas pobytu na tej objazdówce warto dopłacić do części 4* hotelu Montenegro, uczestnicy mieszkający w części 3* byli bardzo niezadowoleni z tego faktu. Program wycieczki skonstruowany bardzo dobrze, pobyt w jednym hotelu zaoszczędził codziennego pakowania i rozpakowywania swoich walizek. Polecam!

6.0/6

Michał 27.12.2022
Termin pobytu: sierpień 2022

Przepiękna Czarnogóra

Jestem zauroczony Czarnogórą. Niewielka powierzchnia, a niesamowite bogactwo historyczne i geograficzne. Hotel umiejscowiony w miejscowości Ulcjnj blisko żwirowej dosyć długiej plaży w zatoce. Miejscowość jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania przepięknego Starego baru i zakupów w Nowym Barze.Skorzystałem z wszystkich wycieczek fakultatywnych organizowanych przez Rainbow. Punktualne, z fachową obsługą i bardzo dobrymi przewodnikami.

6.0/6

Maria Rozalia, Niemodlin 19.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Czarnogóra be z pośpiechu

Wycieczka jak zwykle bardzo udana Wielkie pokłony dla naszej wspaniałej pilotki pani Asi Osoba bardzo konkretna odpowiadająca nawet na najgłupsze pytania i ogarniająca cała grupę opieką .Wiedza tej Pani o Czarnogórze rewelacyjna . Wspaniały przewodnik Pan Ernest, który z dużym poczuciem humoru opowiadał o swojej nowej ojczyźnie, Jedynym minusem naszej małej grupki była wycieczka fakultatywna w kaniony. Z ogromnym żalem zaglądaliśmy na Monastyr Ostrog który nie mogliśmy zwiedzić Częściowo to nasza wina bo trzeba było zapytać czy jest zwiedzanie tej świątyni ,w przeciwnym przypadku nie pojechalibyśmy na ten fakultet. W sumie wycieczka programowa bardzo udana.

6.0/6

Krzysztof, Łuków 09.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

grzypek123

wycieczka bardzo dobrze zorganizowana wszystko na czas i bez pośpiechu, Było sporo wolnego czasu każdego dnia. Hotel Montenegro 4 gwiazdki pokoje okej. Posiłki słabe tłusto i słono, brak kawy (ekspres często zepsuty), pilnowali żeby nie brać za dużo napoju czy kawy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem