Opinie klientów o Montenegro

3.9 /6
189 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.0
Obsługa hotelowa
4.0
Plaża
3.8
Pokój
4.2
Położenie i okolica
4.1
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
2.4
Wyżywienie
3.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

0.5/6

ROBERT, TRZEBINIA 21.08.2022

Dramat w Montenegro

Hotel beznadziejny. Pokoje małe, nie sprzątane... nikt nie wymieniał ręczników i nie sprzątał. Śmierdzi z kanalizacji w pokoju. Jedzenie beznadziejne... non stop to samo, znikomy wybór.

0.5/6

Katarzyna, --- 13.08.2022

Hotel 3* - przestrzegam

Biuro Podróży Rainbow sprzedając tę ofertę nie zaznacza, że 3* w Czarnogórze = brak gwiazdek w Polsce. Miejsce to, gdyby znajdowało się w Polsce zostałoby zamknięte przez Sanepid. Grzyb, pleśnie i różne inne nieczystości w łazienkach to standard. (widziałam trzy pokoje - co jeden to gorszy) Jeśli ktoś chce wziąć udział w czymś na kształt szkoły przetrwana to jest to dobre miejsce, ale jeśli ktoś chce się oderwać od kłopotów i spokojnie wypocząć - nie polecam.

0.5/6

G. Szewc 31.07.2022

Skandal

0.5/6

Niezadowolony klient 22.07.2022

Najgorszy hotel w jakim byliśmy !!!!

Hotelem napewno nie można tego nazwać O*. Basen zamknięty 3 dni przy dużych upałach 🙈 w trakcie dnia jak już działał przerwa techniczna od 12-15:00 . Obsługa tragiczna pyskata i chamska . Wypraszają gości z restauracji do do minuty nawet jeżeli posiłek nie został skończony . Traktują gości jak złodziei. Restauracja jest za mała to takiej ilości gości kelner miał pretensje , że goście nie przychodzą na śniadanie od 7-8 tylko 8-9 :( Obiadokolacja jest serwowana od 19:00-21:00 , wiec w ofercie powinni być , że to kolacja. Starsza recepcjonistka również pyskata , kazała nam spier…… z hotelu jak nam się nie podoba. Ostrzegam naprawdę przed zakupem tego hotelu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem