Opinie klientów o Egzotyka Light - Margarita

4.9 /6
165 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.6
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
5.2
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.0
Program wycieczki
4.7
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
4.8
Transport
4.8
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Robert, Ząbkowice Śląskie 30.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wenezuela

Wycieczkę oceniamy na ocenę 3 . Katering w samolocie bardzo słaby. Wycieczki z wyjątkiem jednej Margerarta w pigłuce beznadziejne. Czujemy się trochę oszukani ponieważ podczas rezerwacji nie było informacji o dodatkowych opłatach za wycieczki lokalne jak również w przesłanym przez biuro opisie pobytu nie było ani słowa o opłatach dodatkowych. Informacje o dotakowych opłatach pojawiły się w ofercie już po naszej rezerwacji. Jeśli chodzi o hotel to jeśli weźmiemy pod uwagę olbrzymi kryzys z jakim zmierzyła sie Wenezuela to oceniamy 4+ . Bardzo miła obsługa we obydwu hotelach których byliśmy.

3.0/6

Mamok 29.12.2023

Wakacje na rajskiej wyspie Margarita w stylu Bob Budowniczy

Całotygodniowy plac budowy z tym kojarzą mi się wakacje w tym hotelu .Rok oszczędzania i 30 m od basenu mam plac budowy ryk koparek smród spalin i ciagly stukot młota pneumatycznego czegóż chcieć więcej????? Nie łudźcie się ze czeka Was folderowy relaks !!!!Nie w tym hotelu i nie za wakacje za 6 tyś .To jest skandal żeby tak potraktować turystę gościa sprawa dotyczy głównie strefy Tropikalnie Rvelaks te przyjemne nazwy już nigdy nie skojarzą mi się z wakacjami .Tragedia Rainbow oszukał turystów nie zapewniając im warunków umowy nie polecam za te cenę jest cudowny Meksyk i Dominikana wstyd polecać ten hotel który jest w wiecznym remoncie

3.0/6

Małgorzata, Wrocław 29.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Pobyt w Sunsol

Niestety dużym minusem hotelu był brud , roje much a nawet zdarzały się karaluchy. Przez 2 tygodnie pobytu nie widziałem aby ktoś przeprowadzał desynsekcję

3.0/6

Aleksandra Maria, Marki 03.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Podróż poślubna

W hotelu, check in trwał dobre kilka godzin, wiele ludzi miało problemy z pokojami. Pani sprzedająca nam wycieczkę dała dopiskę, że jest to podróż poślubna. Mimo to, w naszym pokoju była jedynie zimna woda w kranie, klimatyzacja robiła temperaturę 17 lub 28 stopni, zamka do drzwi nie dało się zamknąć od środka, oraz cały czas był problem z otwarciem drzwi, gdyż zamek był zepsuty i karty nie działały. Na wycieczce jeep safari, przy ponad 70km/h odpadło nam tylnie koło, w Caracas zepsuł się autokar (na szczęście w miarę szybko podjechał zastępczy). Przed wycieczką do parku Canaima, po godzinie 23 dostaliśmy wiadomość, że transport po nas będzie 20 min wcześniej niż planowo. Z innych hoteli ktoś niestety nie przeczytał wiadomości odpowiednio szybko i zaspali… historii jest jeszcze wiele, jednak Wenezuela nie jest jeszcze gotowa na turystów.
138394042
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem