Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.5 /6
59 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika Anna, --- 19.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

ciekawy program

Polecam tą opcję wycieczki, bez pośpiechu i stresu! Wszystko wg programu, nasza przewodniczka Ania- super. Czas wolny popołudniami, brak długich przejazdów między punktami, hotele na objeździe ok. Warto zobaczyć Wietnam!

6.0/6

Bozena Anna, Knurów 28.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wietnam Light

Super. Pani Magda i Kkaudyna znakomicie się nami opiekowały. Piękny kraj. Super jedzenie. Tanio. Hotele eleganckie i bardzo czyste. Ludzie bardzo mili. Tanio. Polecam.

6.0/6

Iwona i Mariusz 20.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wspaniały wyjazd

Wyjazd zaskoczył nas pozytywnie. Wietnam to bardzo ciekawy kraj, sympatyczni ludzie, pyszne i urozmaicone jedzenie. Cały program objazdu był ułożony w sposób ciekawy, dał możliwości zobaczenia i poznania kultury wietnamskiej w starym i nowym wydaniu, zrealizowaliśmy zgodnie z planem. Hotele na objeździe w centrum , czyste, zadbane z dobrymi śniadaniami, standard powyżej oczekiwań. Środki transportu czyste, zadbane z udostępnieniem butelkowej wody. Pani Asia - miła, uczynna z bardzo dobrze przygotowana posiadająca bogatą wiedzę, którą się dzieliła.

6.0/6

Ania 31.12.2022

Wietnam egzotyka light godna polecenia!

Bardzo udana wycieczka, świetna organizacja, Pani Ania spisała się na medal - posiada bardzo duża wiedzę, która chętnie się z nami dzieliła. Wietnam wart zobaczenia. Kuchnia bardzo smaczna, bezpiecznie, przyjaźni ludzie. Polecam!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem