Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.6 /6
64 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona i Mariusz 20.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wspaniały wyjazd

Wyjazd zaskoczył nas pozytywnie. Wietnam to bardzo ciekawy kraj, sympatyczni ludzie, pyszne i urozmaicone jedzenie. Cały program objazdu był ułożony w sposób ciekawy, dał możliwości zobaczenia i poznania kultury wietnamskiej w starym i nowym wydaniu, zrealizowaliśmy zgodnie z planem. Hotele na objeździe w centrum , czyste, zadbane z dobrymi śniadaniami, standard powyżej oczekiwań. Środki transportu czyste, zadbane z udostępnieniem butelkowej wody. Pani Asia - miła, uczynna z bardzo dobrze przygotowana posiadająca bogatą wiedzę, którą się dzieliła.

6.0/6

Ania 31.12.2022

Wietnam egzotyka light godna polecenia!

Bardzo udana wycieczka, świetna organizacja, Pani Ania spisała się na medal - posiada bardzo duża wiedzę, która chętnie się z nami dzieliła. Wietnam wart zobaczenia. Kuchnia bardzo smaczna, bezpiecznie, przyjaźni ludzie. Polecam!

6.0/6

Małgorzata Danuta, --- 25.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Wietnam - egzotyka light - dostałam więcej niż się spodziewałam

Wietnam - egzotyka light spełnił wszystkie moje oczekiwania, a nawet więcej. Wycieczka objazdowa bardzo dobrze zorganizowana. Super przewodnik wietnamski i miła, uczynna polska opiekunka - pani Oktawia. Hotele na objeździe wszystkie w standardzie 3*, nie było problemu z wymianą pokojów (raz mieliśmy taką sytuację, że trzeba było wymienić), czysto, schludnie. Dobre śniadania, choć tu oczywiście zdania mogą być podzielone, bo w przewadze były dania z kuchni wietnamskiej, ale po to przecież tam pojechałam. Z pieczywa mają zawsze na śniadanie bagietki, to pozostałość po kolonizacji francuskiej. Przy niektórych obiektach udało się wejść do środka, mimo zapowiedzi, że zwiedzamy tylko z zewnątrz :). Co do atrakcji - to na pewno rejs po rzece Mekongu i hotel przy tejże rzece (nie pamiętam nazwy niestety), w dalszej kolejności Sajgon czyli obecnie Ho Chi Minh. I tu również nasi przewodnicy stanęli na wysokości zadania, zapewniając nam dodatkowe atrakcje ;). Będąc w Wietnamie trzeba się przygotować mentalnie na nieco inne zapachy niż przywykliśmy w Europie, a także inną kuchnię i zachowania kierowców (tysiące skuterów i motorków, trąbienie i spaliny) na drodze ;). A poza tym mimo, że grupa była duża - 34 osoby, to bardzo zgrana. Wszyscy przyjechali zwiedzać i wiedzieli z czym się to wiąże - a wiec poranne wstawanie, prawie codziennie inny hotel, a więc rano zabieranie bagaży (tylko w Sajgonie spędziliśmy 2 noce w tym samym). Może od organizatora oczekiwałabym więcej informacji przed wyjazdem na temat pogody (akurat była końcówka pory deszczowej, ale było bardzo ciepło, ok. 30 st. C, a deszcz jeśli padał to późnym wieczorem i w nocy) czy wymiany waluty, ale ostatecznie nie było i z jednym, i z drugim większych problemów ;).

6.0/6

Arkadiusz, Wrocław 05.12.2023

Południe Wietnamu

Bardzo dobry i ciekawy program wycieczki. Cały objazd dobrze zaplanowany, zorganizowany,przewodnicy duży plus . Wieczorami wypady na miasto. Gorąco polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem