Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.6 /6
64 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka Barbara, Łódź 21.03.2019

Przygoda zycia

Wietnam to wspaniały kraj, gdzie jest wiele wyznań religijnych obok siebie i nie ma na tym tle konfliktów. My Europejczycy powinniśmy się od Wietnamczykow uczyć kultury osobistej, niesamowitej pogody ducha pomimo, że mają niewiele ale przede wszystkim cierpliwości i pokory . Sajgon to ogromne miasto w którym człowiek się nigdy nie nudzi. Godne polecenia są przede wszystkim ; muzeum wojenne, rejs po rzece Sajgon, a zwlasza w nocy i świątynia Tam Lao.

6.0/6

ILONA BERNADETA, RUDA SLASKA 06.01.2020

Wietnamskie doznania dla ducha, ciała i podniebienia

Wietnam Light okazał się strzałem w dziesiątkę. Po przyjeździe nieco zmęczeni otrzymaliśmy w nagrodę bonus popołudniowy relaks w hotelu. Podczas przejazdu z lotniska nasz pilot Szymon przekazał nam pierwsze interesujące informacje o kraju , do którego przybyliśmy oraz pokazał miasto Sajgon, które było naszym miejscem wypadowym na objazd po południowym Wietnamie .Dzięki uzyskanym wstępnym instrukcjom i informacjom o Sajgonie wieczorem bez większego problemu zapoznawaliśmy się na własną rękę z tętniącym w pełni jednym z największych miast Azji. W kolejne dni udało nam się zwiedzić dokładnie -najważniejsze punkty Sajgonu ,pozostałości po kolonializmie francuskim,dzielnicę chińską z Pagodą Nefrytowego cesarza ,muzeum pozostałości wojennych ,Katedrę Notre - Dame itp. Mieliśmy możliwość zobaczenia świątyni Cao Dai podczas uroczystości religijnej wyznawców kaodaizmu , tuneli Cu Chi -śladu partyzanckiej walki wojsk Viet Kongu z amerykanami. Były też momenty pełne relaksu w postaci wyprawy statkiem po Mekongu z zawijaniem do małych wysp z plantacjami owoców , degustacją i posiłkami. Ogromną atrakcją był przejazd 4-osobowymi łódkami po odnogach delty Mekongu . Cały program był skomponowany w sposób idealny ,dał możliwość zobaczenia i poznania kultury wietnamskiej w starym i nowoczesnym wydaniu .Wizyta w Wietnamie była ogromnym doznaniem dla ducha ,ciała i podniebienia.

6.0/6

Weronika, Mucharz 27.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Inny świat

Co mogę powiedzieć o wycieczce? Cóż , jest co opowiadać. Wietnam nie jest luksusowy, nie ma tu przepychu. Ale jeśli umiesz patrzeć, to dostrzezesz spokojne i cieple twarze ludzi, nienahalne uśmiechy, wydawanie reszty za zakupy z lekkim ukłonem, jakby z szacunkiem... Możesz zobaczyć że można żyć i być szczęśliwym bez polityki, że Wietnamczycy kochają karaoke i z uśmiechem podsłuchać wieczorami tych dziwne śpiewów :) U przemiłych gospodarzy nauczysz się robić "sajgonki" i posłuchasz występu ludowego zespołu. Dasz się zaskoczyć niesamowitą przejażdżką na skuterach w mieście które nigdy nie śpi. Ale cóż będę opwiedać, jak nie zobaczysz to nie poczujesz tego na własnej skórze. Otwórz się na inny świat.

6.0/6

Wacław 18.12.2019

Egzotyka light

Wycieczka bardzo udana.Hotel w Sajgonie dobry, sniadanie również,posiłki dobre w czasie objazdu,oprócz posiłku lunchu u tzw. babci ,weteranki wojny.Hotel Romana Resort w czasie pobytu bardzo dobry, sniadania bardzo dobre, restauracja slaba. Za terenem hotelowym w odleglosci około 500m bardzo przyzwoite restauracje szczególnie druga w kolejności.Pilot Karol bardzo dobrze przygotowany,z ogromna wiedzą, ciekawie opowiadający o Wietnamie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem