Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.6 /6
64 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof 06.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Polecam wycieczkę :-)

Bardzo przyjemna, niezbyt męcząca wycieczka. Polecam dla wszystkich, którzy szukają egzotycznych kierunków.

6.0/6

ANETA MALGORZATA , KOSCIERZYNA 31.01.2020

Egzotyka LIGHT

Cudowny urlop w Wietnamie. Na luzie, bez pośpiechu. Pomimo to poznaje się specyfikę tego kraju. Bardzo dużo czasu wolnego, co przy wyprawie z dziećmi, w bardzo wysokich temperaturach jest olbrzymim plusem. Do tego świetna i rzeczowa Pani Joanna - przewodnik oraz niezwykle sympatyczna grupa na objeździe i udany urlop gwarantowany.

6.0/6

Tomek , wielkopolska 11.02.2020

Good Morning Vietnam!!!

Jak dotychczas nasz najlepszy wyjazd zagraniczny. Trochę zwiedzania i wypoczynek. Wietnam to wspaniały kraj, wspaniali i serdeczni ludzie, pyszne i świeże jedzenie . Wyrazy uznania dla pilota p. Joanny Dąbrowskiej, która bardzo ciekawie prowadziła wycieczki i przekazywała bardzo dużo ciekawych informacji. Ogólnie mega zadowolenie z wyjazdu i obsługi biura Rainbow.

6.0/6

Marlena Emilia, Łódź 13.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Cudowna wycieczka

Część objazdowa mimo, że light świetnie skrojoną, mieliśmy możliwość dotknięcia, zobaczenia prawdziwego Wietnamu. Sajgon, tunele Vietkongu, delta Mekongu. Pani przewodnik Anna rewelacyjna wiedza, opowieści, których chciało się słuchać. Bardzo pomocna i zaangażowana. wycieczka godna polecenia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem