Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.6 /6
64 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr G. 18.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Egzotyka Light

Objazdówka super, w sam raz, nie za długo nie za krótko. Kolejna fajna przygoda dopisana do mapy świata .

6.0/6

Jakub 29.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Wietnam poraz pierwszy

Pierwszy raz byłem sam w kraju Azjatyckim bardzo polecam program oraz kraj jakby chciał ktoś odskoczni od Europy można było się dowiedzieć dużo rzeczy na temat kultury obyczajów klimatu jedzenia oraz ludzi jak żyją w tym kraju. Nastawiałem się bardzo negatywnie na tą podróż lecz zrobiła na mnie strasznie dobre bym nawet powiedział wspaniałe wrażenie pod względem programu jak na 9 dni bardzo urozmaiconego dającego szereg pól do popisu pilotowi oraz większą swobodę którą można było wykorzystać na samodzielne zwiedzanie lub zrobienie zdjęć lub spróbowanie potraf kuchni wietnamskiej sam jak na ten okres zrobiłem 569 zdjęć jak na 9 dni pobytu oraz posmakowałem kuchni Wietnamskiej co zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie i z chęciom bym tam zamieszkał na stałe lub pojechał jeszcze raz. Z bardziej uwag odradzał bym osobom ten plan które chcą wypocząć plan bardziej skierowany dla osób które chcą zwiedzać robić zdjęcia posmakować kuchni lub samodzielnie zwiedzać inne części miasta lub świątynie.

6.0/6

Dariusz, Nadolice Wielkie 08.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wietnam Ligtt....Super

Byliśmy na objazdówce Wietnam light w połowie listopada,Wycieczka super bardzo dobrze zorganizowana program ciekawy .ale nie męczący. Pilotka pani Magda rewelacja...duża wiedze i wspaniale zaangażowanie zawsze pomocna .Pilot z Wietnamu pan Nam tez ok. miły uśmiechnięty i potrafił wszystko sprawnie załatwić.Hotel podczas objazdu super mino 3 gwiazdek, czyste z dobrymi śniadaniami. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne następna objazdówka tez na pewno z Rainbow.

6.0/6

Barbara Maria, Szczecin 02.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Super wyjazd!!!

Pomimo wyboru wyjazdu do Wietnamu byłam z pewnym dystansem co do miejsca i objazdowej wycieczki. I to był błąd. Cudowne miejsce z bardzo pozytywną energią i życzliwymi ludźmi.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem