Opinie klientów o Esencja Tajlandii

5.3 /6
212 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
5.5
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, SUPRAŚL 27.03.2019

Esencja Tajlandii (09.03 - 24.03.2019r) objazd i wypoczynek.

Wyjątkowo gorąco + 40C. Wyjazd udany. Pilot łukasz fenomenalny. Wiedza o zabytkach, ludziach i kulturze rewelacyjna. Hotele dobre. Minusów brak. Anna Stefanowicz

6.0/6

Michal, Olsztyn 29.12.2019

Prawdziwa esencja!!!

Co prawda byliśmy nowicjuszami w podróży poza europejskie kraje ale wycieczka spełniła nasze wszystkie oczekiwania. Zakwaterowanie na objeździe w bardzo dobrych hotelach. Podobnie wyżywienie. Smacznie i do syta. Przewodnik fantastycznie dzielił się swoją wiedzą nie tylko o odwiedzanych miejscach ale również o historii, tradycji, obyczajach, co było szczególnie ciekawe. Ponadto potrafił w bardzo grzeczny ale stanowczy sposób zapanować nad "czarnymi owcami" które zawsze w gronie turystów się znajdą i nie dopuścił aby zepsuły innym wycieczkę. Program dobrany z umiarem i bardzo ciekawie. Tydzień wypoczynku również fascynujący w hotelu X2 Vibe. Z daleka od zgiełku Pattay ale na tyle blisko, żeby taksówką za 20Bat od osoby dojeżdżać nawet codziennie. Za to do dyspozycji pusta, szeroka, piaszczysta i czysta plaża z palmami kokosowymi.

6.0/6

Andrzej, Poznań 23.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wspaniała Tajlandia

Program wycieczki fajnie zestawiony, nieprzeładowany i pełen atrakcji. Można było zobaczyć wiele atrakcji i jednocześnie wypoczywać będąc w kontakcie z tutejszą przyrodą. Zobaczyliśmy świątynie w Bangkoku jak również w dawnej stolicy Tajlandii Ayuttayi. Fakultatywnie dokupiliśmy wieczorny rejs wycieczkowcem po Bangkoku jak i rejs po starym Bangkoku. To były wspaniałe punkty programu, pełne wrażeń. Wizyta w rezerwacie przyrody z wodospadami dała możliwość obcowania z przyrodą, a zażycie kąpieli w chłodnej wodzie i doświadczenia pedicure dokonane przez ryby podniosło tylko atrakcyjność kąpieli. Ponadto zobaczyliśmy świątynię małp i Świątynię Stopy Buddy. Duże wrażenie robi Khmerska Świątynia, która jest wspaniałym wstępem przez udaniem się do Kambodży i podziwianiem Khmerskich Świątyń Ankkor Wat. Fajnym przeżyciem był przejazd koleją birmańską i odwiedzenie muzeum ofiar jej budowniczych nad rzeką Kwaii. Autokar na objeździe był wygodny i klimatyzowany. Pilot dobrze zorganizował całą wycieczkę oraz przekazywał dużo informacji o zwiedzanych obiektach.

6.0/6

Przemysław, Kołobrzeg 12.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

CUDOWNY WYJAZD!

Wybór "Esencji Tajlandii" to był strzał w centralny punkt :) Jest to naprawdę esencja tego kraju i można poznać prawdziwe oblicze tego kraju, niesamowitą uprzejmość Tajów , życzliwość oraz prawdziwy szacunek do drugiego na każdym kroku . Skosztować "gar-kuchni "i przepysznych owoców, poznać język Tajski, zobaczyć wspaniałe świątynie na trasie, ale także zrelaksować się i wykąpać się w wodospadach Erawan, wejść do jaskiń pod wodospadami. Polecam dodatkowo wykupić wycieczki fakultatywne, szczególnie te które robią ogromne wrażenie: 1. Podróż koleją śmierci. 2. Występ Alkazar ( raz w życiu warto to zobaczyć , to co trzeba im oddać, to że niektóre są naprawdę piękne ) Polecam z serca i bardzo dziękuję za tą cudowną objazdówkę! Szczególnie przewodniczce Paulinie ( Pani z bardzo duża wiedzą na temat życia i obyczajów Tajlandi, pomocna w każdej sytuacji, rozwiązuje problemy najbardziej wymagających klientów, z wielkim zamiłowaniem potrafi przekazać ta wiedze zwiedzającym, wzbudzając ich zaciekawienie " co dalej") i SUPER przewodnikowi Tajskiemu "Jony" który jest pomocny w każdej sytuacji i organizuje wszystko na poziomie VIP ( dosłownie ) Hotele jak na objazdówki to bardzo mnie zaskoczyły , wszystkie na poziomie 4* oraz 5* wszędzie wifi oraz basen ( wifi dostępne również w autobusie ) Będę polecać Esencję Tajlandii wszystkim! To był CUDOWNY WYJAZD!
145653
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem